Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже задоволені садочком!

,

Садочок дуже хороший, вихователі працюють, віддаючи дітям все найкраще. З батьками чемні, ввічливі, завжди усміхнені. Діти з задоволенням біжать до дитячого садочку. Побільше таких добрих вихователів як в цьому садочку. У мене дочка ходить в молодшу групу, де вихователь Лілія Петрівна. Дуже задоволена, і я, і моя дитина(Що саме головне для мене). Нянечка Валентина Володимирівна теж дуже дуже вдячна їй, за добросовісність по відношенню до наших діток. Побільше б таких вихователів, як ці люди!!!! Щира подяка!!!

,

Садочком дуже задоволені. Ми попали за віком в ясельну групу. Дуже подобається все. І саме головне, подобається моїй дитині. Ясельна група, а сліз немає!!!! Велика подяка вихователям! Рекомендуємо лише цей дитячий садочок. Тут вашій дитині буде добре.

,

В этом садике мая дочка с 2006 года. Мне дочка задает вопрос, как я потом буду без садика? Уж очень ей там нравится. Воспитатели очень внимательные и ответственные. С заведующей не очень знаком, но вижу что она много делает для садика. Только зайдя в садик можно увидеть чем и как он живет. Просто придите и посмотрите.
Рекомендую ВСЕМ.

,

Садик очень хороший!!!! Воспитатели порфесионалы, любящие детей. Занятия очень интересные, насыщеные материалами, пособиями. Мой ребенок с большим удовольствием ходит в этот сказочный садик, ну за занятия я плачу деньги ( но не такие большие, как в других детских садах и развивающих центрах), я рекомендую всем этот детский сад. Здесь ребенку хорошо!!!!!

,

Бажаю всім батькам знайти можливість влаштувати свою дитинку саме в цей садочок!!!

,

сад в общем ничего, но для тех у кого много денег. Это, извините, называется - вымагательство! или обдираловка! И работает сад не до 19, а в 18 забирая ребенка тебе воспитатель уже делает замечание.
С удовольствием забрали документы!

,

Супер. Рекомендую.

Партнери сайту
Приватний дитячий садок,
Приватний дитячий садок, "Sunny Garden"
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок