Оцінка відвідувачів
(по 22 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Спасибо воспитателям Ирине Юрьевне и Ирине Олеговне за большой труд и терпение. Мой ребенок с удовольствием ходит в сад №726 группа 11 "Барвинок". Воспитатели всегда корректны, отзывчивы и вежливы. Воспитателей Ирину Юрьевну и Ирину Олеговну рекомендую.

,

Дитячий садок цілком відповідає очікуванням. Завідуюча хороша, робить все посильне для закладу. Особливо хочу відмітити вихователя яслів - Зою Степанівну - добра, уважна, любляча! До дітей ставиться з великою повагою і турботою, у спілкуванні з батьками - щира, без будь-яких хитростей, завжди каже як є і завжди вболіває за дитину. Якщо і починати відвідувати дитячий садок, то тільки з групи Зої Степанівни! Міцного здоровя Вам, Зоя Степанівна! Далі з молодшої групи вихователі різні, тут як пощастить. Також хочу написати пару слів про психолога - Анну Юріївну - спеціаліст високого рівня, дуже уважна і завжди на стороні дитини, адекватна і неупереджена, не робить швидких висновків, компетентна, а головне, що мій син з великим задоволенням ходив на її заняття. Анна Юріівна, дякую Вам за участь в моїй дитині, що допомогли розбратися і подивитися на дитину іншими очима.

,

Садик не нравится! Нехватка персонала, с детьми не занимаются! Нет муз.руководителя, нет никаких дополнительных кружков! Логопед занимается только с детками из спец.групп. Дети предоставлены сами себе!

,

Чудовий садік, великий з басейном. В групах проводять різнопланові заняття. Є групи для діток з вадами опорно-рухового апарату. Моя дитина в захваті від їди, любить там їсти більше ніж вдома. В нас чудові вихователі. Хочу відзначити чудову роботу дитячого психолога Анни. Вона крім занять з дітками проводить відкриті заняття для батьків. Мав несподівану і приємну нагоду побувати на одному з цих занять. Тема була підготовка дитини до школи. На прикладі рольових ігор між дорослими вона показала нам як краще зрозуміти свою дитину, показала дорослим як думають і сприймають світ наші діти. Продемонструвала як в ігровій формі зацікавити дитину, привернути її увагу, або погасити надмірну активність. Як скерувати гіперактивність дитини у творче русло. В мене в дитинстві був чудовий садік, але здається сину повезло більше))

,

Сад ужасный, порядка нет! Воспитатели занимаются своими делами! им не до детей! Вот например наша группа "Пізнайко" воспитатель не проводит занятие! В сон час оставляет детей одних!!! А самое главное, что директор знает всё и её покрывает!

,

Садиком довольна,только питание не очень...

,

Садочок чудовий!Садочок наповнений добротой і ніжністю.Завідуюча-це лице садочка,доброзичлива,відповідальна,дбайлива.У нас найкращий вихователь Костенко Світлана,вона людина з великої букви найвисокоосвітченіший вихователь сада,вона ніби рідна мати з дітками хоче щоб вони якомога більше пізнавали світ.Оксана Анатолівна наш помічник вихователя,вона справжня права рука вихователя,дуже чуйна і ласкава людина.Є в садочку басейн в якому працює інструктор Марина Володимирівн,але вона справжній тренер.Діти по справжньому тренуються як спортсмени.Велика їй подяка,мої діти в захваті від неї і її підходу до них і ми в захваті адже можемо отримати професійну та обгрунтоаювану пораду в будь яких порадах.Фізрук не сильно інтелектуально розвинута,але своє діло виконує на 100%.Дуже професійний психолог,це дівчина,яка дуже дбайлива,високоосвітчена ,мої діти в захваті від її праці.Я особисто дуже дюблю спілкуватись з психологом.Ана Юрівна,ви супер!

,

Садом не довольна! Персонала не хвает, муз.занятий нет, логопед нам не положен! Праздников деткам не организовывают! НГ детям нельзя организовать, даже силами родителей! Развитием детей не занимаются! Проблема в директоре

,

Ужасный сад!!! Особенно Администрация садика, порядка нет, нехватка персонала, а если и есть персонал, то они ничего не делают... Бассейна нет, или есть тогда когда едет проверка, массажа нет, ЛФК тоже нет, и это сад который называется специализованый. Я просто в шоке, как так может быть, директор молодая, но очень грубая, говорить не умеет, теперь и понятно почему такой бардак...

,

У меня есть сомнения по поводу зарплаты. Сейчас уже таких зп нет, даже в саду. Сад как сад. Государственный. В частных с детками занимаются, а тут дети сами себе предоставлены. Ну и пусть взрослеют. Бассейн работает, физкультура, музыка не у всех

,

Тут багато бачу негативних оцінок, але хоча ви і платите немалі гроші, та ніхто не знає що зарплата вихователя від 2500грн за місяц, і помічників не має тому що тоді вихователя треба розділяти свої гроші із нянею. Влада краде гроші з бідних людей.

,

Англійська мова досі є, хоча її результату я не бачу. А от щодо ЛФК я маю великі сумніви, бо про басейн мені дитина хоч іноді розказує, а про ЛФК півроку, а може й рік не чую.

,

З харчуванням потрібно щось робити, так мені пощастило побачити які дітям дають порції, коли веховательпішов получати їжу то я чуть там не посивіла!!!! Щоб ви розуміми котлети з розміром як чайна ложка, тоненька, якась не мясна а з хліба!!!!!!!!! То за що ми платимо такі гроші?!!!!!!!! Щей притому кожен місяць такі суми страшні( Ще хотіла написати про англіймьку мову: я так розумію що її немае вже!!!!! Треба мабуть звертатись на телебачення!!!!!!!!!

,

Сад вроде нормальный, но вот питание не нравится. Мало того воняет вечно этой капустой, то горелыми блинчиками и картошкой. Мне интересно, это специально такое меню, что бы дети не ели. Поражают блюда, печеная картошка, и капуста в любом виде. Думаю нужно менять меню и того кто его придумывает. Буду ити жаловаться, деньги платим не маленькие.

,

Шановні читачі, ось читаю відгуки і трішки в шоці! Про яке відміне харчування йдеться? Я так розумію, що в садочку не зацікавлені готувати, те, що люблять діти! Те, що готується можна відразу викидати у мусорне відро, діти не їдять того! Улюблене блюдо садочка капуста, печена картоля, голубці я то думала, що голубці такі які ми привикли бачити, але дитина каже, що все перемішано, каша одним словом. Дуже стурбонава харчуванням дитини, хочу говорити про це з батьківським комітетом, ні то буду скаржитись десь далі, так не можна годувати дітей!

,

Чудовий садочок. Відмінне харчування. Є з чим порівняти. Дитина ходила в групу. "Соняшник". Особлива подяка
масажисту.

,

Є з чим порівняти, так як до цього відвідували декілька садочків. Чудовий садок: дитина ходила із задоволенням, в цьому році вже закінчили, а залишати не хочеться.
Басейн, відмінне харчування, дуже смачно, хоча дитині важко догодити. Вихователь Валентина Петрівна - прекрасний педагог, син вже спокійно читає книги у свої 6 років. Співбесіда у школу пройшла без проблем, завядки підготовці у садочку.
Дуже рекомендую! Єдиний мінус - нецікаві свята, але це просто не везе з музичним керівником.

,

Очень плохо! Нехватка персонала, воспитатели сами работают за нянь! Оставляют детей самих в группе, без присмотра! Это ужасно! А самое что возмутило это грубая и хамка директор! Вечно орет на весь коридор! Приходила к ней по одному вопросу, Так такой грубиянки еще не видела одним словом (село)
Садик не советую!

,

Я очень довольна садиком, моя дочь ходит в ясельную группу к Зое Степановне. С огромным удовольствием ребенок ходит.

,

Очень довольны Басееном)))) ребонок очень любит инструктора... очень хорошая , она с ними занемаеца каждый раз после плаванья малыш показует новые движения)))))) Ище розкажует как вкусно кормят их)))) говорит тети Феи им готовят еду)

,

очень плохо! персонал не профессиональный, с детьми не занимаются!
и это уже второй год наблюдаю. В группах холодно, покупали обогреватели!
Директор тоже под большим вопросом?!!!!Конечно же с виду очень хорошая!Еще наблюдаю то, что приходят профессиональные воспитатели, но они почему-то там надолго не задерживаются, их выживают, а остается не образованное !!!!!!!, которых самих надо воспитывать! Скажу и о положительном: действительно новый садик, с новым ремонтом - но это все " мишура"!!!!
нужно менять руководство! Это не только мнение одного человека, а и всех родителей! Много детей ушло из-за этого.
А стены у садика действительно хорошие! Хотя если попадется хороший воспитатель, от которого дети не будут шарахаться,как от огня. то вам очень повезло!
p.s. Все покупается родителями:начиная от мебели и заканчивая обучающим материалом ( возможно это во всех гос.садиках)

,

Отходили год перед школой к Надежде Константиновне в старшую группу, очень довольна, дочке нравилось, забрать с садика не возможно было. Садик новый, теплый, новая мебель, очень хорошо готовят. Директор очень хорошая, толковая женщина.Повела младшего ребенка в этот же садик. Рекомендую.

Див. також:
Зворотній зв'язок