Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я в цей садочок ходила сама і веду туди свою дитину. Навіть не стояло питання,чи можливо обрати інший ДНЗ. Абсолютно впевнена,що там хороші вихователі, чудово готують,ще ті страви що з дитинства) там затишно і комфортно.

,

Ребенок уже второй год ходит в этот сад. Садом и воспитателями вполне довольна. Хорошие теплые группы и приятная обстановка :-)

,

В цей садочок ходить моя дитина і ніяких туалетів в коридорах та поцвівших потолків я не бачила.В садочку дуже добре годують,завжди тепло в приміщенні.Приємний та ввічливий колектив.

,

Готов заявить с полной ответсвенностью что этот дет.,сад полностью соответствует всем нормам и в очень хорошем состоянии. Колектив садика очень хороший, доброжелательній и ответсвенный я єто говорю как родитель который водит в этот дет-сад своего ребенка.

,

До сих пор удивляюсь, как санэпидемстанция разрешает работать такому саду. Все стены в плесени, туалеты на коридоре. Сад ужасный по состояние. воспитатели в принципе неплохие, но в такие условия нельязя отдавать детей!!

Див. також:
Зворотній зв'язок