Оцінка відвідувачів
(по 19 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Цілком нормальний садок: вихователі хороші, є басейн, ремонт прийнятний, чисто, охайно, харчування теж нормальне. Грошові збори цілком прийнятні: 60 грн фонд групи + привітання. До діток часто приїздить театр. Виступи на святах, то окреме задоволення для батьків і діток. Костюми беремо в оренду у самого садка по 25 грн. і немає нічких проблем з пошуків костюму, всі красиві і нарядні.
Щодо зауважень, то я б частіше виводила дітей на вулицю, а також провітрювала приміщення.
А так дякую вихователям за чудову роботу з дітьми: малюють, фарбують, проводять досліди, вистави, читають книжки.

,

Ужас!!!Ужас!!! И еще раз ужас!!

,

Довго вагалася, чи писати цей відгук, вирішила написати, адже безпека дитини важливіша. Хочу розповісти про муз керівника садочку, відразу зауважу, що її ранки та свята чудові, дитина у захваті, до саме роботи цієї людини немає взагалі ніяких претензій. Але мене непокоїти те, що її чоловік, який є психічно нездоровою людиною, і я це знаю точно, тому що маю з цією родиною спільних знайомих, знаходиться у садочку, він начебто допомагає їй з проведенням ранків, але він знаходиться у безпосередній близькості до наших дітей. Я його бачила, виглядає звичайно, але ж ніхто не знає, що відбувається в його нездорових мізках. Мені невідомо, чи знає про це завідуюча, але якщо знає, чому вона це допускає? Зараз розмірковуємо з чоловіком, чи не забрати дитину з цього закладу. Звичайно, ранки для дітей важливі, моя дитина їх дуже любить и завжди дуже відповідально до них готується, але якщо постає питання, що краще, безпека дитини чи гарні та цікаві свята, відповідь очевидна, як на мене.

,

Садок чудовий, вихователі уважні, гроші не деруть, є добровільний внесок при вступі і щомісячні внески у фонд групи і садочка 50-60 грн. Особлива подяка музкерівнику Оксані Анатоліївні - чудові ранки, яскраві костюми. Батькам не треба щоразу бігати шукати костюм для дитини. Окрема подяка Тетяні Михайлівні з ясельної групи №1 - у неї виросли обоє моїх дітей. А також вихователям групи №12 - Галині Михайлівні та Ірині Миколаївні - вони надзвичайні педагоги. Інтер'єр задовільний. Хотілося б, щоб в яслах зробили туалети, в усіх групах замінили шафи і вікна. Загалом усе охайно, чисто. Басейн регулярно працює. В деяких групах батьки встановили бойлери, поміняли вікна, купують нові меблі, килими. Багато що купується в групи з фондових грошей. Годують нормально, хоча влітку трапляються отруєння. Усю зиму дають кисневу пінку. Є гуртки, підготовка до школи. За окрему плату є посилена підготовка до школи, ейдетика. Щодня проводяться розвивальні заняття, рукоділля, грають в ігри, читають книжки.

,

Отличный сад, отличные воспитатели.
Мы в 12 выпускной группе. Всем довольны. То что деньги нужно сдавать, так это нормально.

,

Сад отличный!!!!!!!Просто суперрр!!!
Я выпускник этого садика. Сейчас в 4 классе. И муз.работник супер в садике ,и учитель плавания. А еще мне нравилась Лидия Николаевна ,моя воспитательница

,

В групах 30 и больше детей.Фонд по здаче денег подняли,такое впечатление что в садик детей водят олигархи.Окна обещяли заменить за щет бюджета,а не за щет родителей.Новая фишка покупка обогревателей для детей.А может к ним добавим увлажнитель и так далее...Аесли подумать да купим обогреватели бойлера как проводка отреагирует.

,

Сад хорошый, в групах по 20-25 человек, это прекрасно, когда в 811 по 40 человек

,

Садик хороший ,кроме муз.работника который делает утренники. Это ужас!!!! Обратите внимание на подготовку детей к праздникам.Ваш муз.работник непонятно чем занимается.Дети абсолютно не подготовлены!!!

,

Мой ребенок ходит в этот сад с2-х лет.Я довольна всем,кроме праздников которые готовит муз.работник.Утренники просто ужасные!!! Для ясельных групп может и нормально,но для выпускной группы это какой то кошмар.Дети абсолютно не подготовлены.Я не знаю куда смотрит заведующая,которая присутствует на всех праздниках.Мой старший ребенок ходил в другой сад,и мне есть с чем сравнить.Сдесь же танцы ,что в яслях, что в старших группах абсолютно одинаковые.Дети смотрят не на родителей ,а на муз.работника и как роботы ,что то пытаются повторить с кислыми лицами.В этом возрасте они должны все делать сами,смотреть на зал и улыбаться. Получается так ,что она красуется сама собой.Я считаю и многие родители со мной согласны ,что это недоработка муз.работника.Конверты дарим на каждый праздник , а отдачи нет.Посмотрим ,что она покажет нам на выпускной.

,

12 группа класс

,

Самый классный садик и самая классная Светлана Олексеевна, и вообще 12 группа класс!!!!!
У них добрые, хорошие детки, у них все чисто, интерьер обалденный. Так что переходите все в 12 группу!!!!!!

,

Мы пошли в ясли (5 группу) , сначала переживала – как ребёнок привыкнет но хорошие воспитатели находят подход к каждому ребёнку. Детки всегда чистые накормленные с ними занимаются, играют. Воспитатели, няня отлично справляются со своей работой и делают это добросовестно!! Спасибо Ирине Александровне и Оксане Анатольевне

,

Сад отличный для его параметров. Воспитатели хорошие. Директор справляется и выкручивается как может (молодчина). Моему ребенку нравится, утром с удовольствием ходит.

,

Віддав сина в яслі. Ходить на плавання 2 рази в неділю. Хоча в нього синдром гіперактивності вихователі справляються що дуже важливо. Дитина з задоволенням ходить в садок, тому батькам нарікати немає на що.

,

Ходим третью неделю в ясли. Довольны пока всем, кроме охраны которой нет. Воспитатели попались как на удивление замечательные.

,

Сад довольно неплохой, по крайней мере хорошие воспитатели, а єто немаловажно.

,

А мы ходим уже пару месяцев в ясли. Интерьеры не фонтан, но мне все нравится, ребенок привыкает. Отношение к детям хорошее, я иногда прихожу пораньше в раздевалке посидеть, понаблюдать тихонько. Честно говоря ожидала худшего.

,

Вот нам посоветовали в нашем районе этот сад и определенную воспитательницу Татьяну Михайловну (група Ясли), пришли мы в сад, а она там не работает уже. Ходим в сад, так сказать отбываем.

Див. також:
Зворотній зв'язок