Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мені подобається, що з донечкою уважно працюють, допомагають розвиватись творчо. Дитя додому приходить щасливе, стільки всього розповідає, як пройшов день, що нового їм розповідали, у що грали. Їй комфортно і спокійно - це головне для мене!

,

Наша донька вже третій рік ходить в наш
улюблений Дитячий садочок Актівіті.
Пишаємося тим, що наша 4-річна дитина тут навчилася рахувати до 40 українською і російською мовами, рахує до 20 англійською, читає по складах, знає всі кольори на англійській і навіть відтінки на українській.
Англійський словниковий запас збільшився до 100 слів. Вміє віднімати і додавати до 10. Знає свійських і диких тварин англійською і українською. І це далеко не все... Але, найголовніше, що вона здобула жагу і прагнення до навчання! В школі це основна стратегія!
Такі незаперечні докази має дитячий садок нашої мрії - АКТіВіТі
Конкурентамбажаємоуспіху!-)

,

Віддала в садочок донечку, ходить вже 1,5 роки, до цього змінили два приватних садочки, результатом задоволені, наступного року випускаємося, навчили читати, писати, ввечері неможливо забрати.

,

Моя бусинка уже 3 месяц и в песочнице играет, и на качеле катается, и на надувном батуте прыгает. И на все там места хватает, даже машинка "из моего детства" есть. Была приятно удивлена... -) Крутой Центр, без возражений!!!.

,

Замысел сада неплохой но место ужасное маленький дворик с розами, где гулять детям?

Див. також:
Зворотній зв'язок