Надихаємо дітей та батьків бути щасливими!

Наші вихованці - сучасні, креативні та дружні. Вони емоційні, відкриті, безпосередні, сповнені ентузіазму, позитиву та натхнення. 

Еко-садок та школа "АКТіВіТі"

Наша місія - надихати ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ бути щасливими!

Бути щасливими у навчанні, іграх та розвитку. Відчувати натхнення від бажання пізнавати світ. Саме для цього ми створили наш безпечний та надихаючий простір АКТіВіТі.

Наш приватний ЕКО-САДОК ТА ШКОЛА "АКТІВІТІ" розташовані біля Голосіївського лісу. Ми сучасний родинний заклад європейського зразка, що турбується про безпеку, якісну освіту та екологічне виховання.

У нас вже «7+» років досвіду і нам дуже подобається активна атмосфера навчання. НашЗаклад дошкільної освітивпевнено розбудовує напрямки"Steam" освіти та "SOFT SKILLS".

 Садок АКТіВіТі- це:

 • Триповерхова приватна будівля – 500 кв.м. Тепла та сучасна споруда побудована саме для закладу дошкільної освіти
 • Власний Приватний охороняємий ігровий майданчик
 • Система Контролю та Управління Доступу на територію через персоналізовані пропуски.
 • IP-відеоспостереження (зовнішнє та внутрішнє)
 • Власна кухня, де ми готуємо їжу для 5-ти разового харчування. Враховуємо індивідуальні побажання - безглютенове, безлактозне або вегетаріанське меню.
 • Автономна котельня, професійне овочесховище з камерами швидкої заморозки
 • Десять аудиторій для занять та танцювально-спортивна, актова зали. Окремий поверх для Ясельної групи зі своєю спальнею.

У приміщенні садка діти харчуються та відпочивають на безпечній відстані:

 • 4 спальн, дві з них гендерні, 
 • велика роздягальня на 65 шаф 
 • простора їдальня на 12 столів, де харчуються по 4-6 дітей за одним столиком

Початкова Школа

Наша Початкова школа має свій окремий вхід та індивідуальний мікроклімат. Комп'ютерний клас, танцювально-спортивна зала, свій шкільний санвузол та класи для занять. Своя окрема роздягальня з шафками, проекторна та вчительська.

Еко-сфера

Завдяки прибудинковому скверу, із віковими деревами, ми відмежовані від проїжджої частини. 

Розташування на Багриновій горі - третій по висоті точці Києва та ореол Голосіївського лісу дають нам насичене киснем найчистіше повітря у Києві.

Саме тому наші вихованці набагато краще вчаться, меньше капризують і мають міцне здоров'я. 

АКТіВіТі-ДіТИ - справжні чемпіони життя! 

Наші Клієнти отримують:

 • Розклад та домашнє завдання у мобільному додатку
 • Інтерактивні онлайн уроки
 • Група продовженого дня до 21.00(+субота та неділя)
 • Демократично-толерантні цінності відносин з викладачами
 • OPEN-SPACE лекційні аудиторії
 • Кабінетна система навчання
 • БКДО - предмети державною мовою
 • Міський літній табір
 • Активні весняні та осінні канікули у школі. 

Та багато додаткових курсів:робототехніка, розробка та створення власних комп'ютерних ігор у Юніті та Скретч, навички роботи у Фотошопі та Адоб Ілюстратор, йога, українське самбо - хортинг, бальні танці та акторська майстерність, сценічне мистецтво, навчання грі на музичних інструментах (фортепіано), школа вокалу, художня майстерність з ебру,ментальна арифметика, каліграфія, швидкочитання, математика, логіка, ейдетика, моторика, шахи.

На період карантину працює дистанційна ОСВІТА-садок та школа"АКТІВІТІ+онлайн". Де дітки від 4-х до 10-ти років зможуть отримати необхідні знання та розкрити свій природний потенціал.

Детальніше тут : https://youtu.be/8cPfMhsGpHk

Ліцензійний приватний заклад дошкільної освіти "АКТіВіТі" працює з 7 ранку до 21 вечора.

Сайт: www.aktiviti.org

Електронна пошта: edu@aktiviti.org

www.facebook.com/aktiviti.children

Тут можна подивитися екскурсію про АКТіВіТі :

https://youtu.be/17n3kVBg5IY 

https://youtu.be/P5YKWQLzn1Q

Записуйтесь до нас на екскурсію тут 

aktiviti.org/online-reyestratsiya-na-ekskursiyu

Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моїй дочці дуже подобається співати та малювати. У цьому дитсадку є це все. Це класно!

,

Багато чого цікавого і розвиваючого вчать у цьому садку. Не пожалієте, рекомендую!

,

Сегодня был первый день моего сына в этом садике. Было много разный развивающих уроков и занятий!

,

Загалом хорошоа установа за свої гроші, ніякого булінгу, все викладачі контролюють й розповідають про успішність дитини. Можу рекомендувати!

,

дочка обожнює сад, часто вдома розповідає про улюблених подружок і вихователів, коли прихворіє - весь час запитує: «Ну коли ж в сад?» А по буднях о кінці дня тато просто не може витягнути Олену з садка. Величезне спасибі нашим вихователям і всім працівникам нашого чарівного саду! А можливість зазирнути з телефону і подивитися на донечку в саду - це неоціненно! Начебто далеко, а в той же час тут, поруч))

,

Садок хороший. Видно, що дітьми займаються. Педагоги залучені в свою справу, діти доглянуті і при справі - це саме важное? Вожу туди доньку, 3 роки. Це її перший рік в саду .Педагоги залучені в свою справу, діти доглянуті і при справі - це саме важливе!

,

За свою цену вы как-то сильно стараетесь)) А если серьёзно, то моя дочка довольна как слон, начала разговаривать потихоньку на английском и поттянулась по остальным предметам. Присутствовала на онлайн уроках, но так, сбоку, чтобы не заметили) Читаете хорошо, дети слушаются и интересуются, что плюс. Рада, что попали именно к вам. До этого были в месте попроще, с ценой ниже, но решили что обучение ребёнка важнее. 5+

,

Довелось присутствовать на некоторых уроках (в онлайне), один из которых вёл сам директор школы. Люди любят своё дело, любят детей и любят учить. Каким то магическим образом рассказывают так, что сама зависла на уроке, хотя пришла просто глянуть одним глазом что там происходит)) Стоит ещё говорить про обучение?))

,

К каждому ребёнку нашли свой подход, малые бегали до карантина в школу с удовольствием. Сейчас сидим на домашнем обучении, за что и хотелось бы поблагодарить отдельно. Дети довольны, работать не мешают и заняты полезным делом

,

Обычно я не оставляю отзывы (ни плохих, ни хороших), но для вас сделаю исключение. Ранее ребёнок ходил в детский садик, который позиционировал себя как садик vip класса (название не оставляю, не хочу портить репутацию). Следовательно, цена была соответствующая — чересчур завышена. Это основная причина по которой решили поменять место для ребёнка. Выбор пал на Активити и… сказать, что мы обалдели, это не сказать ничего. По цене вышло более чем в 3!!! раза дешевле, а по сути мы получили то же самое и даже больше в некоторых моментах. Я не говорю, что предыдущий садик плохой, нет. Просто это объективно то же самое, просто втридорога. Даже боюсь считать, сколько мы переплатили.
Так что, всем довольны. Будем думать, записываться ли в вашу школу, вопрос пока открытый.

,

Мені подобається, що з донечкою уважно працюють, допомагають розвиватись творчо. Дитя додому приходить щасливе, стільки всього розповідає, як пройшов день, що нового їм розповідали, у що грали. Їй комфортно і спокійно - це головне для мене!

,

Наша донька вже третій рік ходить в наш
улюблений Дитячий садочок Актівіті.
Пишаємося тим, що наша 4-річна дитина тут навчилася рахувати до 40 українською і російською мовами, рахує до 20 англійською, читає по складах, знає всі кольори на англійській і навіть відтінки на українській.
Англійський словниковий запас збільшився до 100 слів. Вміє віднімати і додавати до 10. Знає свійських і диких тварин англійською і українською. І це далеко не все... Але, найголовніше, що вона здобула жагу і прагнення до навчання! В школі це основна стратегія!
Такі незаперечні докази має дитячий садок нашої мрії - АКТіВіТі
Конкурентамбажаємоуспіху!-)

,

Віддала в садочок донечку, ходить вже 1,5 роки, до цього змінили два приватних садочки, результатом задоволені, наступного року випускаємося, навчили читати, писати, ввечері неможливо забрати.

,

Моя бусинка уже 3 месяц и в песочнице играет, и на качеле катается, и на надувном батуте прыгает. И на все там места хватает, даже машинка "из моего детства" есть. Была приятно удивлена... -) Крутой Центр, без возражений!!!.

,

Замысел сада неплохой но место ужасное маленький дворик с розами, где гулять детям?

Див. також:
Зворотній зв'язок