Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вже більше півроку ходимо у садочок на Мейтуса. Для мене головні показники в оцінці закладу - настрій доньки, її здоров’я та розвиток. Рада тому факту, що у нашому садочку дитині комфортно, весело. Зранку радісно збираємось туди. Педагоги прекрасні, з душею ставляться до діток.
Обожнюю дивитися відео, які регулярно вихователі надсилають. А творчість діток - це просто безцінно. Розвиваючі заняття дуже креативні, за що уклін педагогам.
Окремо хочу відмітити якісне харчування. Є можливість врахувати потреби не любителів лактози і глютену. Наш педіатр була у захваті від меню.
Рекомендую садочок впевнено.
Вихователька Інна - це one Love ❤️

,

Арістотель на Мейтуса - це найкращий садочок, який мені траплявся.
Лише тут я зрозуміла фразу, що головне - це не місце, а людина. Без перебільшень, наша Інна - це Вихователь від Бога. Вона настільки щира, життєрадісна, креативна і самовіддана. При цьому вона виховує дітей і не намагається щось приховувати задля ідеальної картинки. Ми щодня отримуємо фото- та відеозвіти про те, як пройшов день, а ввечері не хочеться прощатися, бо, здається, Інна знає мою дитину краще за мене - і про це можна говорити нескінченно)) А ще в Інни ідеальна "смачна" українська мова☺️
Ще об'єктивні плюси: окремі кімнати для ігор, їди та сну; лише одна група, дітей небагато, всі переважно одного віку (2-3 роки), але зі старшими ("здаю" свою старшу 6-річну на канікули) теж ефективно проводять час; харчування з кейтерингу - свіже, корисне; дуже багато іграшок та розвиваючих штук; підтримання гігієни та режиму дня. Та найголовніше - це любов, яка панує поміж дітками та вихователем. Я щаслива, що в нас є Інна❤️

,

Интересные занятия, деток в группе немного.
Обратили внимание, когда гуляли на улице, как детям весело.
И присоединились.
Всегда прислушиваются к ребенку, вежливые приятные воспитатели.

Див. також:
Зворотній зв'язок