"Бебі Стар" – це приватний, ліцензований дошкільний навчальний заклад, створений за запитом сучасних вимог суспільства, потреб батьків і їхніх дітей.

Напрямок роботи – загальний розвиток дитини в поєднанні з вивченням англійської мови разом з носіями.

Найголовніше для кожної мами, щоб її малюка любили не менше ніж вона сама, щоб він не боявся лишатись без опіки та турботи. Кожна мама прагне, щоб її дитина росла в безпеці та гармонії з навколишнім світом.

Кожен день перебування в Бебі Стар – це новий крок до пізнання світу та незабутньо проведений час періоду дитинства!

Завдання нашого Центру - інтелектуальний, емоційний, фізичний і соціальний розвиток дітей в умовах двомовного середовища.

Ми не стоїмо на місці і постійно шукаємо можливості впровадження кращих вітчизняних і світових розробок в дошкільній освіті. Інтелектуальне, фізичне і емоційне навантаження на дітей розподілене по днях і чергується з прийомами їжі і відпочинком, дозволяючи без шкоди здоров'ю засвоювати складну програму:

 • математика з елементами логіки;
 • рідна мова (навчальна грамота, українська література, розвиток мови, підготовка руки до листа);
 • мій Всесвіт (основи біології та зоології, космос і його явища, географія та історія, народознавство, етика і естетика);
 • основи риторики і театральна діяльність;
 • образотворче мистецтво (малювання різними техніками, основи історії мистецтва);
 • художнє конструювання (робота з різними матеріалами);
 • хореографія;
 • вокал і музика.

Дозвілля:

 • Майстер-класи з кулінарії. Для Ваших дітей періодично проводяться кулінарні майтер-класи з професійними кондитерами під пильним наглядом наших вихователів. На майстер-класи також запрошуються батьки, які приймають в процесі приготування активну участь та удосконалюють свої навички.
 • Конкурси родинної творчості. До творчих конкурсів ми долучаємо також всіх бажаючих батьків, які допомагають втілити творчий задум свої чад. Всі роботи вивішуються на дошку пошани та радують око всіх діток та педагогічний склад.
 • Виїзні лялькові та музичні театри. На свята, а також в будні дні для культурного виховання центр розвитку дитини "Бебістар" запрошує лялькові та музичні театри, які радують маленьких глядачів своїми яскравими костюмами, чудовою грою професійних акторів, музичним супроводом та інтерактивними конкурсами.
 • Аніматори. Ні одне свято не проходить без аніматорів. Мильні бульбашки, улюблені персонажі, веселі клоуни присутні для створення гарного святкового настрою та незабутніх емоцій.
 • Свята. Жодне свято не схоже на попереднє. Організатори програми за цим пильно стежать. Свято в "Бебістар" це сплановане до всіх деталей дійство, яке проводиться для того, щоб залучити всіх діток до інтерактивної програми та порадувати батьківське око.

Чекаємо на Вас та Ваших діток!

http://www.bebistar.kiev.ua/

 

Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Все,йдемо до школи..Донька Віка чомусь обрала число 13 і сказала,що залишиться тут до 13 років.І дуже цікавилась,коли вона приведе своїх дітей,чи будуть тут ще працювати Алла Іванівна і Лідія Сергіївна?.Оцінка очима дітей.....

,

Наш любимый детский садик. Сын бежит туда как на праздник. Приятная, семейная обстановка, прогулки, заметное обучение и воспитание. Рекомендую.

,

Моя донька спочатку ходила в звичайний дитячий садок недалеко від будинку. Але для нас це були болісні 2 місяці! Вона постійно плакала, не хотіла ходити та часто хворіал. Ми стали шукати приватний садок, в якому моїй дитині змогли б приділяти більше уваги і знайшли б до неї індивідуальний підхід. І ми знайшли "Бебі Стар". Моїй доньці зараз 4,5 роки (скоро буде два роки, як ми ходимо в садочок), і вона вже читає по складах, пише, знає багато пісеньок і віршів. Кожного дня в дітей прохлдять розвиваючі заняття, що дуже позитивно позначається на загальному розвитку дитини. Це дійсно дуже хороший садок! Для мене найкращий показник - це розвиток моєї дитини і дбайливе ставлення всього персоналу дитячого садка.

,

Считает что это один из лучших частных садов, так как есть с чем сравнивать. Имею 3 детей и по определенным причинам приходилось ходить всем в разные садики. В бэби стар и отношение воспитательниц очень хорошее, и комплекс развивающих занятий более высокого уровня.

,

Багато садків обійшли і обдзвонили поки знайшли наш дитячий сад. Бебі Стар ідеальний для нашої дитини. Спокійна і довірча атмосфера, а найголовніше - чуйні, добрі, уважні вихователі, дуже гідні, професіонали. З дітьми займаються постійно! Дуже тепла і душевна атмосфера. Я рада, що можу залишити дитину в такому надійному і приємному місці!

,

Очень благодарна воспитателям, что нашли подход к моему сыну! По поведению ребенка видно, что ему там нравится, домой возвращаемся с положительными эмоциями.

,

Я від нашого садка в захваті! Моя донька не дуже добре адаптується до незнайомих їй людей, і, звичайно, перший час було дуже важко !! Але вихователі зробили все можливе, щоб вона відчувала себе комфортно.

,

Бебик, как любим называть его мы.
Подарил нам, как родителям спокойствие и уверенность, а дочке - новых друзей, кучу знаний, здоровое, сбалансированное питание и веселые дни!

Очень благодарны!

,

Прекрасный садик, с добрыми и отзывчивыми воспитателями, отличным ремонтом, со здоровым и сытным питанием!

,

"Бебы Стар" - это садик, в котором царит домашняя атмосфера.
Там уютно и комфортно просто находится.

Воспетатели очень чуткие и заботливые, дети их очень любят.

Для тех, кто никак не может определиться, просто прийдите сюда и решение прийдет само!

,

Сад просто чудо! Мой ребенок действительно чувствует себя маленькой звездочкой!

Атмосфера и отношение воспитателей не могут не радовать!
В этом саду мой ребенок с аппетитом есть, а это скажу я вам редкость.

Очень благодарна!
Всем рекомендую!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок