Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Це садочок, де справді люблять дітей. Слухають і допомагають почути себе, говорять про емоції і їх прийняття. Дають підтримку, коли навіть у батьків інколи не вистачає ресурсу)
Не тішать амбіції батьків 3ма іноземними мовами і показовими виступами в костюмах зайчиків/сніжинок. Але при цьому створюють усі умови, щоб діти розвивались.
Відкриті діалоги з батьками. Не заганяють дітей в рамки. Від душі веселяться і влаштовують крутезні свята.
Ми вас дууууже любимо!!!

,

Дорогие родители! Я пишу этот отзыв именно для того, чтобы вы не мучились в выборе детского садика для малышей. Creative Kids - это идеальное место. Любовь к детям именно любовь лежит в основе всех действий сотрудников садика. Выражаю особую благодарность воспитателям Ирине и Юлии, за вклад в развитие моего чуда. Садик идеально адаптирован для малышей от 2 лет. Уютно по-домашнему, вкусно кормят, много занимаются с детками, вкладывают в них душу. Просто приходите сами, и вы все увидите!Садик находится на Иоанна Павла II, 19!!!!Мы живем не далеко от сада, еще и в это плюс.

,

очень крутой детский сад. Привела малыша с первого дня пошел без слез. Думала может на следующий день дойдет, что я ухожу, но нет, опять без слез.Плакал, когда пришла забирать. Спасибо воспитателям за их внимание и понимание.Рекомендую.

Див. також:
Зворотній зв'язок