Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не сподобалось, що немає адаптаційного періоду взагалі. Просто прийшов і залишив дитину відразу на день! А що почуває при цьому дитина, знати не хочуть. Тобто педагоги (організатори) взагалі не знають, що таке дитяча психологія. Гуляють на дуже маленькій ділянці. Як дивляться вихователі на прогулянці за дітьми не сподобалось.

,

Моя дитина ходить в цей садочок вже третій рік. Я дуже задоволена. Невеликі групи, вихователі горять своєю справою, люблять дітей!!!!. Своя кухня і свій кухар - для мене це дуже важливо, продукти свіжі, на кухні завжди чисто, акцент на здорове харчування. Моя донька їсть навіть буряк. І вдома просить :). Ще плюс, що побудували власний майданчик у дворі, обіцяють весною дообладнати. Подивимось!

,

Хороший сад. Долго выбирали, остановились на этом. К детям всегда хорошее отношение. Все замечания учитываются. Уровень подготовки деток прекрасный. Довольно часто устраивают праздники, очень понравился выпусной в прошлом году. Ждем в этом году!

,

Садочок посередній. Нажаль, на районі немає державних. Розташування дуже незручне - посеред двору багатоповерхівки. Харчування на трійку. Діточок займають, але це ж це не все. Гуляють в жахливих умовах. Виховательки без досвіду - не вміють заспокоїти і зацікавити. Лише бігають і граються разом з дітьми. Якщо хочете дитину виховувати безалаберно-невгамовною - Вам сюди.

,

Прекрасний садочок. Рівень розвитку дитини та емоційного комфорту на висоті!

,

Очень понравилось. Воспитатели очень хорошие.

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок