Також ми маємо дитячі садочки за адресами:

Сьогодні IQ club - це центр раннього розвитку, що працює з дітками в дитячих садках.

Активно допомагаємо керівництву дитячих садків у забезпеченні гідної матеріально-технічної бази. Робимо все необхідне, щоб малюкам було весело, затишно й цікаво протягом усього дня.

Дитячий садок працює з 8:00 до 18:30.

Ми завжди готові проконсультувати Вас з усіх організаційних питань. Вже на етапі знайомства і запису Ви переконаєтеся, що Ваш малюк - в надійних руках.

З якого віку можна відвідувати садок?

Дитячий садок проводить набір дітей з 2х річного віку, діти розподіляються за віковими групами:

 • ясельна ( 2 до 3 роки) ;
 • молодша ( 3 до 4 роки);
 • середня ( 4 до 5 роки);
 • старша ( від 5 років ).

Як відбувається навчальний процес?

З дітками працюють досвідчені педагоги та вихователі. Кількість дітей в групі (згідно з санітарними нормами) не перевищує 20, а всі заняття проходять у підгрупах не більше 10 дітей, що дає можливість індивідуального підходу до кожної дитини.

Наш розклад органічно поєднується з державною програмою дитячого садочка.

Заняття, які проводяться в садочку:

 • математика;
 • логіка;
 • ознайомлення з навколишнім ;
 • розвиток мовлення;
 • грамота;
 • музика;
 • творча майстерня;
 • фізкультура; 
 • хореографія;
 • англійська мова;
 • живопис;
 • інтелект клуб;
 • лего-конструювання.
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Особисто мені дуже подобається, дитина з хорошим настроєм іде в садочок і таку ж веселу я її звідти забираю! Вихователі завжди привітні, завжди повідомляють про те, як дитина поводила себе цілий день, не бояться казати правди. В садочку дуже добре відпрацьований режимний процес, проводяться хороші заняття. А відносно прогулянки хочу сказати, що моїй дитині цікавіше ліпити пасочки в піску, чим грати в активні ігри (але всі діти різні).

,

А нам все нравится, ребенок ходит с удовольствием) и гуляла за забором и видела, что и вокруг сада обходят и все осматривают, а в конце прогулки играют в разные игры , самостоятельная игра тоже должна быть на прогулке. Воспитатели очень любят деток и придумывают интересные занятия, о которых рассказывают мне мой ребенок)

,

Полностью согласна с Анной. IQ club позиционирует себя, как заведение с индивидуальным подходом к ребенку. На практике иначе. И да, действительно, на каждом собрании, руководство подчеркивает, что никого не держим, не нравиться что-то - уходите.
На прогулке воспитатели с детьми не проводят наблюдения и не организовывают игры. Дети самостоятельно в песочнице играют или за столиками сидят. Неоднократно гуляю возле садика, чтобы понаблюдать за детьми на прогулке.
К занятиям претензий почти нет. Уровень английского не очень. Но нравиться, что в обязательном порядке каждую неделю деткам показывают театр. Все занятия начинаются вовремя. Занятия очень интересные.
Не у всех в коллективе с коммуникабельностью хорошо. По моим наблюдениям, в каждой группе один воспитатель добрый, отзывчивый, улыбчивый, активный, а второй- строгий, с претензиями, высокомерный, завышающий себе оценку. А к администратору, лучше с вопросами не подходить. Четких ответов на свои вопросы не получите.

,

Нравится подход к ребенку и , что не приходится заморачиваться по поводу , что то купить в сад(канцтовары моющее и тп.) или починить всем этим уже занимаются вместо нас, плюс интересно моему ребенку ходить на занятия которые там есть

,

Моя доченька очень любит iqclub с огромным удовольствием ходим, ну а мне как маме нравиться сочетание индивидуального подхода и внедрение современных методик, а еще мне нравится, что они придерживаются всех основных режимных процессов

,

Дуже подобається індивідуальний підхід до дитини, помітно, що займаються і вкладають всю душу в свою роботу.

,

Когда шли в деткий садик, мы были в восторге - молодые воспитатели, отличный ремонт, множество занятий. На практике же, подход сада очень странный, вы не имеете права быть чем-то недовольным, иначе улыбчивые воспитатели начинают с вами разговаривать так, будто вы бомжик случайно зашедший на территорию, руководство при любом конфликте начинает шантажировать тем, что разорвет с вами договор в с понедельника вы можете не приводить детей. Занятия, да, есть и ничего плохого сказать не могу, детям вроде как нравится, но такие же занятия проводят и обычных садиках, если добросовестные воспитатели. И еще, детской площадки нет фактически, старая песочница, в которой детки пальцы переодически защимляют. Воспитатели болтают во время прогулки по телефону, т.е. дети сами по себя ходят, никто их ни чес не занимает.

Партнери сайту
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок