Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер

У дитячому садку «Казкова країна «Розумна дитина» комфортні і затишні приміщення, які обладнані спеціально для наших маленьких відвідувачів. Це такий світ, в якому дитина росте і розвивається в оточенні уваги та турботи, займаючись за унікальними програмами.

Чудові педагоги з великим досвідом роботи, турботливий і ввічливий персонал, смачна та корисна домашня кухня, сучасні іграшки, спілкування з однолітками - це далеко не всі наші переваги.
Якщо у вашого малюка спостерігаються дефекти мови, наш професійний психолог і логопед-дефектолог готові допомогти в усуненні мовних дефектів. Наші фахівці мають профільну освіту та великий досвід роботи в даній сфері. Також ми приймаємо діток з ДЦП, аутизмом та іншими складними захворюваннями.

Наші програми для діток

У дитячому садочку «Казкова країна Розумна дитина» існує дві групи: від 1 року до 3,5 років і від 3,5 до 6 років.
Варто відзначити, що наша програма навчання розроблялася кращими фахівцями та затверджена Міністерством освіти України. У роботі застосовуються елементи відомих методик Зайцева, Нікітіних, Монтессорі та інших фахівців з дитячого виховання.
Ми проводимо навчання в особливій атмосфері та ігровій формі, не примушуючи дітей до занять. Ненав'язливий діалог, захоплюючі ігри, рух і пісні - діти самі втягуються в освітній процес, розширюючи свої навички взаємодії з навколишнім світом.
Крім вищесказаного, дітям даються основи поведінки в стресових ситуаціях, навички саморегуляції і усидливості. Все це дозволяє дитині легко влитися в шкільний колектив і надалі в житті бути людиною, яка не боїться труднощів.

Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садик хороший,люди приветливые и знают свое дело, услуги разнообразные,цена приемлемая.

,

Садик хороший, посещаем несколько месяцев. Питание просто отличное: кролик, курочка, телятина. Всё на пару, с овощами, кашками.
Малыша всегда занимают, переодевают в чистый памперс. Если не лёг днём - не ругают, а развлекают.
Директор садика искренне любит деток, знает всех по именам, рассказывает всякие смешные истории, сама готовит еду.
Воспитатели молодые, очень спокойные: подслушивала много раз, но никогда криков не слышала.
Что не нравится: в садике душно. Мы сыночка приучили бегать при открытых форточках, а тут всегда жарко. Стал носик забиваться, высыхать. Но так почти во всех садиках.

Див. також:
Зворотній зв'язок