Дитячий садок "Кияночка" - це дружній, творчий колектив досвідчених вихователів, вчителів, головною метою яких єстворення таких умов навчання та виховання, де діти б відчували себе комфортно та затишно: мали змогу відкрити всі свої таланти та здібності.
Навчальний рік дитячого садка триває з 1 вересня по 31 липня. У літній період садочок (червень, липень) працює за літньою оздоровчою програмою.

Режим роботи: з понеділка по п'ятницю, з 8-00 до 20-00. Існує можливість перебування дитини у закладі цілодобово. 

Педагогічний складкожної групи:два вихователя та один помічник вихователя, вчителі англійської мови, хореографії та фізкультури, музики. Всі заняття проходять у цікавій ігровій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та професійними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.

У садочку домашнє чотирьохразове збалансоване харчування(сніданок, обід, полудень, вечеря) можливе дієтхарчування для дітей, у яких є протипоказання, алергії або лікар призначив дієту. 

Медична сестра контролює санітарний стан приміщення, використовує кварцові лампи для дезинфекції, слідкує за станом здоров'я дітей кожен день. Здійснює амбулаторний прийом дітей та надає першу медичну допомогу. Графік медичних щеплень повідомляється медичною сестрою батькам та виконується за їх згодою.

Садочок складається з 4-х груп:

 • Ясельна групарозрахована на 10 діток, віком від 2 до 3 років.
 • Молодша групарозрахована на 16 діток віком від 3 до 4 років.
 • Середня групарозрахована на 16 діток віком від 4 до 5 років.
 • Старша групарозрахована на 18 діток віком від 5-6 років.

Початкова школа

Нашапочатковашкола пишається своєю дружньою атмосферою. Взаємоповага і толерантність забезпечують високоякісний освітній процес для всіх учнів. 

Працюємо за програмами для середньої загальноосвітньої школи (1-4 класи) з понеділка по пятницю з 8.00 до 20.00 (є можливість цілодобового перебування дитини). 

Навчальний рік триває з 1 вересня по 31 липня. У літній період (червень, липень) працюємо в режимі літнього табору. В період осінніх, зимових та весняних канікул Ваша дитина буде відвідувати екскурсії, займатися вивченням іноземних мов та хореографією, при необхідності індивідуально навчатися з вчителем.

Крім предметів загальноосвітньої школи, ми пропонуємо вивчення:

 • англійської мови 3 години + 3 год. виконання домашніх завдань+;
 • другої іноземної мови (французької, німецької) 2 години на тиждень;
 • російської мови- 1 години на тиждень;
 • хореографії- 3 години на тиждень;
 • живопис, ліплення- 1 години на тиждень,
 • музика - 2 години на тиждень,

У школі домашнє чотирьохразове збалансоване харчування (сніданок, обід, полудень, вечеря), можливе дієтичне харчування для дітей, у яких є протипоказання, алергії, або рекомендації лікаря щодо дієти. 

Вся структура навчання та відпочинку містить у собі гармонійно поєднані уроки та заняття, які сплановано таким чином, що учні, знаходячись у школі протягом повного дня, мають змогу після розумової праці зняти напруження фізично або емоційно.

За бажанням учнів у школі працюють гуртки:

 • додаткові заняття з хореографії;
 • індивідуальні заняття гри на фортепіано;
 • заняття з живопису, ліплення;
 • акторської майстерності;
 • джиу-джитсу;
 • шахів;
 • вокалу;
 • індивідуальні заняття з англійської, французької, німецької, китайської мов.

Логопед проводить індивідуальну роботу над вадами мовлення;

Оцінка відвідувачів
(по 30 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ходим в садик 4 месяца. Понравилось, что в группе всегда чистота и порядок. Организованный распорядок дня, питание готовят вкусно и полезно. В группы ничего покупать не нужно, никаких поборов. Ребенок хорошо развивается, воспитатели молодцы. Рекомендую!

,

Хочу сказать несколько добрых слов частному садику "Кияночка". Мы ходим на Данченка,2 уже около двух лет. Интересная программа обучения. Очень нравится подход к детям. Персонал подобран толковый, видно результат по ребенку. Много разных развивающих занятий. Вцелом очень довольна. Спасибо))

,

Наш любимый детский сад! Ходим с удовольствием в "Кияночку" на Борщаговской. Коллектив слаженый, дружелюбная атмосфера. В группе чисто, все адаптировано под ребенка. Много различных занятий - хореография, рисование, английский и т.д. В саду большая своя территория. Воспитатели отзывчивые и опытные. Мне нравится, что есть четырех разовое питание, кстати, готовят очень вкусно. Дитё довольное, а это самое главное. Поэтому рекомендую "Кияночку"!!!

,

Взагалі я дуже рідко залишаю коментарі ,але я розумію наскільки важливий вибір садочка для кожної матері.Хочу сказати ,що сам садочок дуже добрий ,як я знаю ремонт проводиться регулярно.Зовнішній вигляд звичайний та скромний,але це не псує загальну картину.Оплата середня.Та найголовніше це те ,що самі викладачі гарно ставляться до дітей.Моя дитина ні разу не скаржилася за два роки у цьому садочку ,хоча до цього були такі випадки халатності вихователів у інших садочках,що краще про них забути. Харчування добре, також є можливість індивідуального харчування, що рятує мою дитину-аллергіка.Хочется звернути увагу також на гуртки від яких моя дитина в захваті,найбільше їй подобається хореографія.Висловлюю подяку виховательниці Лобановій Наталії Сергіївні за те,що вона завжди уважна та турботлива до дітей.
Я можу рекомендувати цей садок батькам,бо приводячи дитину до садочку я не боюсь ‚що моя дитина буде не захищена ,голодна та самотня.

,

Очень довольна ШДС "Кияночкой" на Борщаговской, это наш первый опыт в садике , Дарье всего 3 года, ходим с начало сентября. Благодарна воспитателям Анне и Светлане молодым и перспективным ,дети их обожают!!! английский на уровне .Были на больничном почти месяц , дочурка очень скучала за детками и за няней Наташей.Все добрые и приветливые ...посиделки с няней дома не в ходят не в какие сравнения !!!

,

Хочу оставить отзыв в пользу садика, учимся здесь уже третий год, сейчас в старшей группе, нам очень нравится, прекрасные воспитатели и няня, отдельная благодарность Наталье Сергеевне, конечно минусы есть это цена (дороговато), но зато я вижу результат и самое главное, что все кружки есть на месте и мне никуда не надо водить ребенка дополнительно и время работы до 20-00 меня просто спасает.

,

Администрация плохая! А как известно: рыба тухнет с головы. Приличные люди из-за єтого здесь не задерживаются. Так что делайте выводы при поиске садика для Вашего малыша.

,

Отвратительная организация, в этом месте ваших детей ничему толковому не научат, работают ради денег. Души тут нет.

,

Працівники ведуть виховний процес російською. На жодні зауваження не реагують

,

В сад начали ходить с яселек, и огромное спасибо Олесе Яковлевне, благодаря которой ребенок стал ходить в сад с удоволствием с первых же дней. Дальше впечатление не изменилось. Деток любят, ухаживают, воспитывают и учат. Отдельное спасибо Наталье Сергеевне за любовь и индивидуальный подход к каждому ребенку и профессионализм в процессе обучения деток. А Екатерине Александровне за дисциплину!

,

Здравствуйте. Мы ходим в « Кияночку» уже год. Безумно благодарны нашим воспитателям Наталье Сергеевне, Анне Владимировне и самой лучшей няне на свете Екатерине Александровне! Ребёнок ходит с огромным удовольствием, постоянно проходят утренники и концерты, в случае необходимости диеты, вам всегда идут на встречу. Можно забирать ребенка после работы, а не бежать « по просьбе» воспитателей с работы, чтобы забирать ребёнка раньше . У дочери не болит живот, ребёнок ухоженный, всегда с красиво заплетеннымм волосами( за это отдельное спасибо Наталье Сергеевне). Сейчас изучают буквы, будут учиться читать, уже начинают писать. Учитель английского с детьми хорошо занимается, мы немного отставали, так как дети изучали язык уже второй год, а мы пришли только в сентябре 2017, учитель сбросил мне на Вайбер программу, чтобы мы могли и дома заниматься. К детям на дополнительные занятия приходят преподаватели. Все в одном заведении. Отдельное спасибо преподавателям класса фортепиано и
шахмат.

,

Администрации "Кияночки" стоило бы более внимательно относиться к подбору персонала.

,

Хороший сад. коллектив не большой, все друг друга знают, и детей в том числе. Отношение к детям отличное. За детьми следят, группы не большие. мы довольны!

,

Сад не достойный!

,

Нашей дочери, Лиле, пять лет. Когда-то мы привели её в «Кияночку», не надеясь на то, что она там останется надолго, но ей там сильно понравилось и вот уже полтора года как она с улыбкой на лице ходит туда. Наша Лиля подружилась со многими детьми в садике. Там все, как одна большая и дружная семья. Отношение к детям очень хорошее. Что хочу сказать, садик не из дешевых, но он точно стоит своих денег. Рекомендую всем!!

,

Мои дети ходили в Кияночку с яселек. Мы были очень довольны и воспитателями и нянями. К школе детей подготовили хорошо, питание без нареканий. кому нужна диета - пожалуйста. Очень благодарны Наталье Сергеевне и Екатерине Александровне, дети до сих пор вспоминают о них с теплотой. единственный минус - после таких домашних условий любая государственная школа покажется адом, что мы ощутили на себе в полной мере.

,

Відгуки не відповідають дійсності. Насправді Кияночки у Києві дві.
Садочок маленький і всі один про одного все знають. Стосовно директора, то в нашім садочку директор чоловік і ніякої електронної черги просто не може бути в приватному закладі.
Щодо відгуку про няню, то в молодшій групі такої теж не існує. Там працюють два вихователя зі стажем і помічник, але жодної Катерини.

Тому прохання перевіряти адресу Кияночки про яку пишете коментар. Дуже дякуємо за розуміння. Адміністратор ШДС Кияночка!!!

,

Может быть сад и хороший, но поведение заведующей просто не соответствует занимаемой должности. В садике тотальная коррупция и беспредел, электронная очередь абсолютно никого не волнует, сначала рассказывают, что все места заняли дети АТОшников и МВДшников, а берут только по знакомству, заведующая оборзевшая, занимается просто выкачкой денег. Обидно за зря потраченное время и нервы, но желание идти туда отпало после первого же общения... При таком уровне руководителей построить нормальное общество не получится никогда. Искренне желаю нормальному садику нормального руководителя.

,

Отличный детский садик, моя дочь ходит сюда с яселек, сейчас мы уже выпускники. Хорошие педагоги и хореография детей на высоком уровне, недавно был выпускной, это было очень качественно и на уровне. Спасибо Наталье Сергеевне и Алле Николаевне!

,

Чудовий заклад!!! Раджу всім завітати у цей оазис добра і любові. Найкраще місце для виховання та навчання )))) Педагоги супер, для дітей безліч свят і розваг. РАДЖУ!

,

Заклад Європейського рівня!!! Вихованці та учні закладу забезпечені всім необхідним для навчання, розвитку, відпочинку! Адміністрація піклується про кожну дитину. Творчі та креативні вчителі і вихователі "Кияночки" спавжні знавці своєї справи. Вони прищеплюють кожній дитині любов до Батьківщини, пісні, природи. Вони дбатють про кожну дитину, піклуються, преживають! Команда творчих спеціалістів - психолог, логопед, хореограф, теж займають велику ланку в вихованні та творчому розвитку наших дітей. Крім своїх прямих обов"язків в школі вони готують чудовы театралызованы заходи, концерти.
Якщо ваші діти навчаються в інших закладах то раджу вам просто заїхати в гості в дружню родину "Кияночки" де Вас радо зустрінуть та гостинно привітають!

,

в первом классе в этом году проблема с одной из учительниц.уже ушло двое деток.детей надо не "воспитывать" и выгонять из класса, а уважать.До этого не в саду, не у старшего ребенка в классе таких проблем не было.Обидно, что попали на такого учителя.Думаю переводить ребенка в другую школу.

,

кусаются ето сколько...цены.....

,

Отличный сад, придраться вообще не к чему. Замечательные, талантливые педагоги. Желаю саду и коллективу процветания . Надеюсь, мой младший сын в следующем году тоже пойдет в "Кияночку".

,

Все на высшем уровне, воспитание, образования , територия! Всем очень благодарна!

,

посещали с 3-х и до 10 лет. очень довольны. прекрасное образование и уход за детьми. естетичный внешний вид учреждения. высокий уровень преподавания. душевность!!! соответствует всем современным требованиям. спасибо педагогу и директору:)

,

Дуже гарний садочок. А які смачні страви готують. Велика подяка шеф-кухарю Ганні Миколаївні.

,

цей садок для батьків які мало часу приділяють власній дитині

,

Удобно то, что здесь сад плюс младшая школа и работает до 18:30. Вот только цены кусаются.

,

Очень аккуратный, чистый, ухоженный сад. Воспитатели действительно любят деток :-) Небольшие группы, что тоже важно!
Самым большим недостатком сада является немаленькая стоимость его посещения (!)

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок