Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший уровень дошкольного образования. В нашей группе воспитанные контактные детки, сыну очень нравится сюда ходить. Много игр развивающих, все очень современно. Безопасная обстановка, хорошее питание. Отличный частный детсад.

,

Довольны организацией и работой воспитателей в детсаду. За детьми внимательно следят и очень хорошо относятся. Раньше ходили в детсад на Демеевке со слезами и истериками. Сюда всегда с радостью:)

,

Дуже задоволені дитячим садочком МАУП. Невеликі групи, тож кожній дитині приділяють багато уваги. Все сучасно - і меблі, і ремонт, і підходи до виховання дітей. Подобається, що є охорона і відеонагляд - діти у цілковитій безпеці.

,

Хотіли ходити в цей садок. Домовилися із завідуючою зустрітись познайомитись і подивитись усе. Приїхали наступного ранку на екскурсію (в передостанній день перед відкриттям), ремонтні роботи ще тривали, завідуюча сказала, що вона нас сюди не запрошувала (ці слова вже характеризують рівень...) і щоб ми йшли ознайомлюватися з документами в будівлю ліцею. Тобто, люди очікують, що я сплачу 100тис грн (бо в них оплата одразу за 10міс), навіть не оглянувши сам садок??? Садок всередині не сподобався, дуууже маленька спальня, двоповерхові ліжка стоять одне до одного впритул, меблі не найкращої якості. Але основне було те, що прямо поруч із садком з вересня розпочиналось будівництво школи. Тобто це і шум, і пил. Недарма вони просять одразу за 10 міс сплатиии, щоб батьки не почали масово відмовлятись.

Див. також:
Зворотній зв'язок