Montessori School — дитячий садок для творчих дітей!

Montessori School запрошує дітей в дитячий садок від 1 року і до 6 років, а також в початкову школу і на заняття в різноманітні розвиваючі студії.

 • Ми працюємо 7 днів на тиждень Пн-Нд з 08.00 до 19.00.
 • Світлі, комфортні, просторі класи, розділені на тематичні Монтессорі-зони.
 • Класи обладнані якісної безпечної і сучасними меблями з натуральних матеріалів.
 • У нас працюють дипломовані педагоги, навчені за спеціальною Ментессорі-методикою.

Що ми можемо Вам запропонувати?

Ми допоможемо вашій дитині розкритися, проявити себе в різних сферах діяльності, відкрити свій потенціал, навчитися грати самостійно і в команді. Коли дітки здатні діяти самостійно і в змозі самі себе обслуговувати, вони не тільки випробовують радість і розуміють, що вони розумні, але ще і сповнюються почуттям впевненості і самоповаги.

Дитячий садок для дітей віком 1-3 роки:

1. Захоплюючі і розвиваючі заняття з дитиною по Монтессорі-методиці.

2. Перебування в садку на неповний (з 8:00 до 14:00) і повний день (з 8:00 до 18:30).

3. 2-х та 4-х разове харчування, прогулянки, сон.

4. Заняття з педагогами за Монтессорі - методикою в студіях:

 • англійської мови;
 • живопису, малювання;
 • уроки музики для самих маленьких;
 • уроки естрадного вокалу для дітей від 3-х років;
 • танці для дітей;
 • Lego студії конструювання;
 • пісочна терапія;

5. Заняття з дитячим психологом і логопедом.

6. Відвідування розвиваючих студій для дітей, які не записаних в наш дитячий садок.

7. Дитячий садок для дітей віком 3-6 років.

8. Захоплюючі і розвиваючі заняття з дитиною по Монтессорі-методиці.

9. Перебування в садку повний день (з 8:00 до 18:30) + чергова група до 21.00.

10. 4-х разове харчування, прогулянки, сон.

11. Заняття з педагогами за Монтессорі-методикою в студіях: 

 • англійської мови з носієм;
 • живопису, малювання;
 • уроки музики;
 • уроки естрадного вокалу;
 • гри на фортепіано;
 • танці для дітей: контемп і хореографії;
 • Lego студії конструювання;
 • пісочна терапія;
 • студія шашки/шахи;

12. Заняття з дитячим психологом і логопедом.

13. Відвідування розвиваючих студій для дітей, які не записаних в наш дитячий садок. 

14. Початкова школа і підготовка перед школою.

Монтессорі-методика виховання полягає у розвитку бажання в дитині до його самовиховання, самонавчання та саморозвитку, а наша завдання — допомогти йому реалізувати свою індивідуальність, піти своїм, унікальним шляхом.

В нашій Монтессорі-школі немає єдиної програми навчання і виховання, так як в основі Монтессорі-методики лежить ідея про те, що кожна людина має право на власний унікальний шлях становлення і розвитку.

Як нас знайти?

Наша адреса: ул. Мишуги, 2, м. Позняки, м. Київ (вхід з боку парковки)

Наш сайт: https://montessorischool.com.ua

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/montessorischool.com.ua

Оцінка відвідувачів
(по 24 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Наш любимый садик! Чуткий руководитель и педагоги. Очень светлые классы, все грамотно обустроено. Есть занятия английским, логопед, ходим с удовольствием!

,

Наш первый день в роли школьника. Осознал ли Марк, что у него начался новый этап - я не уверена, но благодаря нашей школе Монтессори - он его если и почувствует, то стресса не будет, у меня так точно. Благодарна педагогам, которые были с нами в садике и которые будут у него в школе. Благодарна руководителям Тамиле и Виталию, которые создали для наших детей такую потрясающую атмосферу. Спасибо. что помогаете деткам найти себя, не ломаете и поддерживаете их в стремлении познавать этот мир. Каждый ребёнок индивидуальный, спасибо, что ещё и родителям не даёте это забыть. В добрый путь ❤

,

Очень хороший садик! Добросовестный персонал и внимательное руководство =) Деткам здесь очень хорошо, чувствуют себя как дома, ну это мы о своей малышке можно точно сказать. Идет в садик с удовольствием и невозможно забрать оттуда) Мы очень довольны.

,

Для отзыва о Вашем детском садике много слов не нужно) Спасибо за такое хорошее отношение и внимание к деткам. Садиком очень довольны!

,

Когда читала отзывы, не могла поверить, что всё настолько хорошо! И вот мы уже второй месяц ходим в этот садик! Впечатления самые замечательные! Особое внимание хочу обратить на отношение! К каждому ребенку индивидуальный подход, воспитатели очень внимательные, и это конечно же дает свои плоды: деткам там нравится, очень часто невозможно забрать домой вечером!) Однозначно рекомендую этот садик!!! Спасибо, что вы есть!

,

Была на встрече с ребенком , понравилось общение с педагогами с Тамилой и Олексеем. Ходим на английский на носителем языка, преподаватели Естер и Присцилла , очень понравилось рекомендую!

,

В садике уникальный метод Монтессори используется в практике. К каждому малышу свой подход, ребенок с 2-х годиков уже использует возможность "поговорить-обьяснить" что беспокоит, вместо слезок, это потрясающе,☺️

,

З моменту першого відвідування садка можу відзначити деякі зміни в дитині: деякі речення стали більш складні з аналітичної точки зору, іноді робить досить неочевидні висновки, стала більш самостійною, у відношенні з другими дітьми — стала ще дільше любити їх та приділяти уваги. Стосовно навчання, більше часу проводить за партою, стала більш сфокусована. коли забираємо із садочка домому, любить розказувати про заняття та інших дітей. Нам подобаються ці зміни )

,

Ми задоволені розвитком сина, за період перебування в дитячому садку Монтесоріскул. Він почав більше розмовляти на рідній мові. Став сам сідати на горщик, намагається сам одягатися/роздягатися. Коли повертається з садочка прагне більше часу проводити з нами, погратися з мамою чи татом. Трохи змінилися відносини з сестрою, більше грає в активні ігри та призиває доганяти.. такого раніше не було. Син і раніше любив малювати, та якщо раніше він малював просто пензликом довільні лінії і плями, то зараз малює більш цікаві малюнки, любить малювати цифри.

,

Ми задоволені розвитком сина, за період перебування в дитячому садку Монтесоріскул. Він пояав більше розмовляти на рідній мові. Став сам сідати на гощик, намагається сам одягатися/роздягатися. Коли повертається з салочка прагне більше часу прободити з нами, погратися з мамою чи татом. Трохи змілинися відношини з сестрою, більше грає в активні ігри та призиває доганяти.. такого раніше не було. Син і раніше любив малювати, та якщо раніше він малював просто пензликом довільні лінії і плями, то зараз малює біль цікаві малюнки, любить малювати цифри.

,

Сад новый, поэтому решили для начала отдать малого на полдня, но атмосфера настолько располагает, что уже на следующей неделе сын остался на полный день и вот уже с нового года ходит на постоянной основе. Хороший коллектив, отличное отношение к детям, сыну здесь нравится, а значит и нам. Пока все хорошо и нас все устраивает.

,

Наш син вже 3 місяці ходить до дитсадка MONTESSORI SCHOOL і нам є з чим порівняти результати розвитку. Він став більш самостійним, ставить посуд у машинку, може сам роздягнутися та одягнутися. Ми задоволені навчанням )

,

Водим малышку больше месяца!
Отношение всего персонала престо прекрасное)
Малышка всех очень любит и с удовольствием ходит в садик)
Спасибо!!!

,

Даже не ожидал, что в Киеве можно найти садик такого уровня по доступной цене. Сколько ни искали, то высокая цена (реально зажрались, можно в Лондон ребенка в вуз отправить учиться), то условия никакие (в группе до 25человек, бардак и крики). Хорошо, что сад небольшой, радует система монтессори и очень профессиональный и внимательный персонал! Сын с удовольствием ходит в сад. Празднуют все праздники, дети в них принимают активное участие, ребенок сам делает вареники и пирог выпекали, короче мы довольны своим выбором.

,

Замечательный садик! Мы очень довольны своим выбором. Очень хорошее отношение к детям, в группах мало деток, что позволяет уделять много внимания каждому. Прекрасный директора садика Тамила и Виталий, сами лично занимаются детьми, проводят интересные и увлекательные уроки, недавно с Виталием детки ставили палатку, так сын в диком восторге пол вечера с нами делился впечатлениями. Очень рекомендую садик MontessoriSchool.

,

Чудовий садочок, професійний колектив, домашня атмосфера)). Дитина біжить у цю затишну "домівку" з захватом пізнавати щось нове. Я вам дуже вдячна за вміння знайти правильний та індивідуальний підхід до моєї дитини. Бажаю лише процвітання і так тримати!!!!!!!!

,

Очень хороший садик, приятная атмосфера и отношение к деткам. Ребенок с удовольствием теперь остается на весь день, особенно нравится играть с кинетическим песком ))

,

Хороший садик. Все нравится, водим сына уже более месяца, малой ходит с удовольствием. В группе мало детей, внимания много каждому уделяют, вот только мало спортивных секций.

,

Ми вибрали цей дитічий садок, бо дуже близько до дому і тому що він новий! І не прогадали, садок дійсно навчає дітей за методикою монтессорі,сину подобається відвідувати дитсадок. Ми поки що відводимо його на півдня, але він вже хоче залшитися на весь день ) Дякуємо за гарне відношення до дітей!

,

Почти месяц, как мы посещаем студию творчества в детском саду Монтессорискул! Дочурка довольна и с удовольствием ходит в садик.
Очень близко к дому, хорошая площадка для детей во дворе дома, внимательные педагоги и в целом персонал. Нам все здесь нравится и мы всем довольны. Хорошо, что вы открылись :) именно такого садика в нашем районе не хватало. Развивайтесь и открывайте новые студии, будем к вам ходить.

,

Супер садик для ребенка!
Все очень чисто, оборудование и игрушки новые. Девочки приятные. Директор лично уделила внимание моему сыну. Он доволен и хочет еще идти, а это самый важный показатель.
Радует чистота и приятный вид в туалетах, много места для родителей и даже велосипед можно оставить. Пока все нравиться, отдача сотрудников и чувство, что все с любовью делалось надеюсь со временем только усилится.
Привлекла методика Монтессори, т. к. немного с ней сталкивались. Были в других садках, мало кто реально работает по методике, хотя многие это обещают. Здесь все подобрано, как по мне, по стандартам — от игрушек до мебели.
Главное — уровень воспитателей, о котором пока судить не могу, но первый контакт ребенок-воспитатель мне очень-очень понравился. Буду водить малого и напишу больше, надеюсь только позитивного. Удачи всему персоналу и спасибо, что повышаете стандарты образования в нашей стране.

,

Був із внуками на відкриті садка, велика площа, викладачі професіонали із сертифікатами Монтессорі, готує їжу спеціально для діток ресторан Казан Диван, якісна їжа в цьому ресторані сам неодноразово там замовляв різні страви. Добре, що поряд з нашим домом відкрився садок і школа високого рівня.

,

Мы побывали на открытии этого замечательного садика. Все сделано с таким вкусом! Видно, что в каждую мелочь и деталь вложено сердце! Все настолько красиво и продуманно, что вашим малышам будет интересно и хорошо в этом месте! Заботливый коллектив воспитателей, интересные игры, красивые комнаты!
Очень впечатлили маленькие раковины и матрасики для малышей))

,

Новый и просторный детский садик! Хорошее место размещения.
О нем пока мало что известно, т.к он только открылся, но первое впечатление уже приятное, радует методика монтессори, которую применяют в садике для воспитания детей. Наш сынок еще маленький, попробуем пока на короткий день, а там видно будет.

Див. також:
Зворотній зв'язок