Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садиком не довольны.
Ходили вначале в ясли - это вообще отдельный разговор.
Перешли в младшую группу с дополнительными услугами (2200грн оплачиваю ежемесячно) в группе входят типа дополнительные занятия - танцы, логика, английский, логопед. Из всех перечисленных занятий, занимается с ними один воспитатель (это лепка, рисование, поделки). Английский - полный "0". Танцы - готовят танцы к утреннику (как и во всех садиках бесплатно). Логопед - никаких прогрессов нет у ребенка в выговаривании букв.
Хотела перевести в бесплатную группу, так там няня "террорист" все дети ее бояться.
Советую родителям не брать группу с дополнительными услугами, деньги выброшены на ветер!!!

,

За садочок не скажу, так як дочка навчалась лише в школі.
В початковій школі саме головне - це перший вчитель. Нам з першою вчителькою дуже повезло, точніше не просто повезло, а ми конкретно йшли до Ірини Миколаївни. Вона професіонал свого діла. Добра, але водночас вимоглива, методика її викладання дає можливість не лише відпрацювати урок, але діти встигали з нею займатися додатково, більш поглиблено вивчали матеріал. Подача цікава і зрозуміла. Ірина Миколаївна любить дітей, а діти як її люблять! В тандемі з Алою Михайлівною - другою «класною мамою» вони вчили дітей не лише шкільної програми, але й самостійності, самоорганізованості. За 4 роки діти здружилися між собою і не було серьйозних конфліктів.
Взагалі, в Поділлі, підібрано професійний педагогічний склад. Англійська на високому рівні.
Окремо дякую Ларисі Михайлівні за її уроки фізкультури. Сама б до неї ходила із задоволенням на «Позитивчик»!
Дякую всім учителям і раджу батькам даний навчальний заклад.

,

Ходили в яслі і молодшу группу. Щоб потрапити в садок мало вчасно зареєструватися. Треба щороку сплачувати мзду директорці за те, щоб наступного року вас взяли в групу. Щомісяця - додатково сплачувати "на миючі". При цьому дитина завжди скаржиться, що паперу в садочку немає. Змушують дітей їсти, з вікон доносяться крики: "Ти що мене хочеш довести?!?!?!" чи "Ти знущаєшся з мене?!", або "Не будеш їсти, віддам чужій тьоті" і плач дітей. Матеріальна база садочка - гарна, дійсно в ремонт вкладаються гроші. Проте залякування і крик - основні методи виховання, що використовуються вихователями. Багато дітей за рік так і не адаптувалися, щоранку ридання. Для мене це показник, що там дітям погано. Я сама працювала у садочку і знаю, що там, де добрий вихователь, там діти через 2-4 тижні ходять спокійно і з задоволенням.

,

Доброго дня! Ніколи не писала відгуків , бо якось не прийнято хвалити! Переважно пишуть скарги! Але, шукаючи середню школу по відгуках, зрозуміла, що якщо є за що, то треба хвалити!
Ми закінчили цього року ПШ «Поділля». І вважаю, що такий варіант початкової школи - це найкраще, що може бути, для дітей і батьків! Велике дякую за освіту наших дітей Ольгі Ігорівній та Тамарі Михайлівній! Дитина їх обожнює! І як каже донечка - красиві, добрі і ТЕРПЕЛИВІ! А для мене - це професіонали своєї справи! Діти в класі щасливі і дружні - це заслуга тільки викладачів! Найкращий показник вчителів, це коли дитина біжить із задоволення до школи ! І без втручань батьків здобуває знання на високому рівні!!! Ще раз ДЯКУЮ Ольга Ігорівна.

,

Мой старший ребенок ходит в первый класс в Поділля. Изначально были опасения, так как увидела плохой отзыв, но на практике все отлично. Ребенок сам говорит как ему нравятся учителя и как их дружно объединяют в классе. За 7 месяцев первого класса ребенок свободно считает, красиво самостоятельно пишет. Читает, пишет, формулирует простые предложения по-английски. Сейчас на каникулах и ребенок мне рассказывает очень интересные и познавательные вещи из жизни (о прививке деревьев, о том , что больше вселенная или чёрная дыра и тд). И он говорит, что это им рассказывает учитель Оксана Васильевна, которую весь класс очень любит. Все домашние задания делают в школе и если ребенок пропустил, то видно, что его знания подтягивают. Еду всегда ест с удовольствием и сам говорит, что это самая вкусная для него еда, хотя дома ест все что хочет. Ребенок сам говорит, что хочет только эту школу. С такой сильной подготовкой легко будет идти в другую школу после 4 класса, за это спокойны.

,

В школу ходим в первый класс, пока норм. Прочла предыдущий отзыв, надеюсь, в нас не будет сложностей после 4го класса, потому мы пошли по рекомендации знакомых. А вот младшего вожу в ясли 734 тоже того же директора Галины Николаевны. Холодно, плохо отапливается, дети постоянно болеют, новая воспитательница пришла - совершенно безответственная, из-за нее сидим дома с бронхитом. На жалобы директор говорит:"не нравится? - ищите другой сад!" Это была моя первая и единственная жалоба. В общем ясли не рекомендую вообще никому.

,

Давайте начистоту - садик проблема во всех районах. да и школа с продленкой тоже. Это и подкупает родителей в школе Подилля первые 2 года. Потом приходит горькое похмелье. После 4 класса вы будете предоставлены сами себе. Никто никого никуда не будет рекомендовать. Будете сдавать тесты везде где только можно. Программы обучения по математике (это для теста) в Подилля не совпадают с другими школами.В этом году половина учеников 4-х классов разбежались кто куда.Директриса на собраниях только и твердит, что дети неприспособленные к жизни и родители плохо их воспитывают, хотя ручной охранник на входе даже на площадку детям не дает толком выйти и лает на всех.
Основная тема собраний - плата повышается снова. Одна радость - дети не жалуются на питание) за наши деньги.
В этом году с перепугу и от жадности напаковали 1-й класс 38 учениками. Сидят на голове в классе на 25 человек максимум. Ко второму классу думаем треть точно прозреет. Так что думайте - оно вам надо)

,

Прекрасний дитячий садок та школа. Дуже затишна атмосфера та чудовий колектив як керівний, так і вчителі та вихователі. Дитина завжди ходила з радістю. Гроші, які платите тут, дійсно йдуть на додаткові заняття та харчування. Прикро, що лише до 4 класу.

,

В 2016 році тільки зявились на майданчику дит садка хоч більш менш якісь нормальні хатинки,паровозик - ато таке було що хай Бог милує як діти там не калічились!? З Радянської епохи експонати на половину розрушені..
Так, за гроші то першим ділом - ви ж враховуйте шо ваша дитина буде в садку більше часу проводити ніж з вами і 5 років..короче стільки й давайте були слова завідуючої ))) - в суммі садок нас довів до того що ми туди взагалі не ходимо по здоровю..і гроші нам ніхто не поверне , а здоровя дитини тим більше! От і думайте)
А гроші - звонять здавати кожну неділю)) і пінка вже по 60 і вистави 20 і канцелярія і ремонт в кінці року 600 і тд і тд

,

Віддавали дитину в 2013 році.При записі до садка сказала що розмір добровільного внеску батьки самі визначають,а при подачі документів повідомили- від 700 грн. Щомісяця 70 грн. на миючі засоби. Канцелярію купували окремо. Раз на місяць якщо бажаєте дитина може вживати пінку 50 грн- 10 днів. В кінці кожного року 500 грн. на ремонт. Приміщення загалом в гарному стані,нові шкафчики,стільці,столи,деякі ліжка, актова зала також нічого,харчування добре. Є платна група 1000 грн. щомісяця-заняття з англійськоі',хореографія що ще не знаю- ходили до звичайноі' групи. Після цієі групи обіцяють вступ до 107 гімназіі' без проблем.При садочку є заняття з карате за додаткову плату. Вихователі хороші,а ось директор мені особисто як людина не дуже сподобалась-тільки про гроші і говорить,що треба здавати-здавати-здавати...нахабна жінка,хамовита,ніби я ій тепер вічно зобов'язана,бо вона прийняла мою дитину до садочку. Якби не Галина ...(директор) то все було б краще, хоча з дітьми ж не вона займається)

Див. також:
Зворотній зв'язок