Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Прекрасний дитячий садок та школа. Дуже затишна атмосфера та чудовий колектив як керівний, так і вчителі та вихователі. Дитина завжди ходила з радістю. Гроші, які платите тут, дійсно йдуть на додаткові заняття та харчування. Прикро, що лише до 4 класу.

,

В 2016 році тільки зявились на майданчику дит садка хоч більш менш якісь нормальні хатинки,паровозик - ато таке було що хай Бог милує як діти там не калічились!? З Радянської епохи експонати на половину розрушені..
Так, за гроші то першим ділом - ви ж враховуйте шо ваша дитина буде в садку більше часу проводити ніж з вами і 5 років..короче стільки й давайте були слова завідуючої ))) - в суммі садок нас довів до того що ми туди взагалі не ходимо по здоровю..і гроші нам ніхто не поверне , а здоровя дитини тим більше! От і думайте)
А гроші - звонять здавати кожну неділю)) і пінка вже по 60 і вистави 20 і канцелярія і ремонт в кінці року 600 і тд і тд

,

Віддавали дитину в 2013 році.При записі до садка сказала що розмір добровільного внеску батьки самі визначають,а при подачі документів повідомили- від 700 грн. Щомісяця 70 грн. на миючі засоби. Канцелярію купували окремо. Раз на місяць якщо бажаєте дитина може вживати пінку 50 грн- 10 днів. В кінці кожного року 500 грн. на ремонт. Приміщення загалом в гарному стані,нові шкафчики,стільці,столи,деякі ліжка, актова зала також нічого,харчування добре. Є платна група 1000 грн. щомісяця-заняття з англійськоі',хореографія що ще не знаю- ходили до звичайноі' групи. Після цієі групи обіцяють вступ до 107 гімназіі' без проблем.При садочку є заняття з карате за додаткову плату. Вихователі хороші,а ось директор мені особисто як людина не дуже сподобалась-тільки про гроші і говорить,що треба здавати-здавати-здавати...нахабна жінка,хамовита,ніби я ій тепер вічно зобов'язана,бо вона прийняла мою дитину до садочку. Якби не Галина ...(директор) то все було б краще, хоча з дітьми ж не вона займається)

Партнери сайту
Дитячий садок «Clever Kids»
Дитячий садок «Clever Kids»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок