Kids Club «Територія дитинства»

Kids Club «Територія дитинства» запрошує дітей і батьків в наш затишний дитячий клуб, який знаходиться по вулиці Щербакова, 72.

Щодня по буднях, з 8:30 до 18:00 у нас в клубі працює дитячий садочокповного дня, а такожміні-сад(4 годиннеперебування) з 9:00 до 13:00, запрошуємо діток від 2 до 7 років.

У нашому дитячому садочкуми створили атмосферу затишногодому, куди діти приходять в гості. Основа всіх наших занять - гра. Тількиугрі діти можуть пізнавати і вчитися. Кожен день ми проводимо розвиваючі заняття, що включають в себе математику, логіку,грамоту,письмо, вивчаємо навколишній світ. Два рази на тиждень у дітей англійська мова, два рази на тиждень - хореографія, музика. Ми малюємо, ліпимо, конструюємо, займаємося творчістю, багато рухаємося. Діти вчаться спілкуватися і взаємодіяти разом.

Спеціально для тих діток, які залишилися на літо в місті ми організували «ЛІТНІ ТИЖНІ» в нашому клубі. Запрошуємо дітоквід 3 до 7 років. Діти познайомляться з культурою різних країн на цікавій географії, дізнаються багато цікавого про навколишній світ, знайдуть нових друзів і навчаться спілкуватися з іншими дітьми і дорослими. Відпочинуть і фізичнозагартуються, завдяки щоденним заняттям фізкультурою і хореографією, будуть займатися творчістю, вчитися працювати з різними матеріалами і отримувати результат.

У нас працюють професійні і добрі педагоги, діти займаються в маленьких групах до 6 чоловік, психологічний комфорт і безпекадітей для нас на першому місці!

Наш дитячий клуб - місце, куди діти приходять з радістю!

Більше інформації на нашому веб-сайті: http://kidsterritory.com.ua,

та на наших сторінках:

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому дитячому садку, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Див. також:
Зворотній зв'язок