Чекаємо Вас за адресами:

  • вул. Сікорського, 1-б, Шевченківський район, ЖК "Зелений острів" (біля посольства США), г. Киев                   тел: (097) 366-00-50, (044) 223-09-88
  • вул. Кудряшова, 18-а, Солом'янський район, ЖК "Пори року", м.Київ, тел: (067) 669-58-39, (044) 228-04-99

У Клубі Яринка уроки логіки, математики, праці, музики, танців, малювання та англійської мови для малюків проходять в ігровій формі, тому освоювати нові знання і заняття дітям завжди цікаво!

По буднях в Клубі Яринка працює міні-садок на повний день, а по суботах - група вихідного дня.

Також в центрі пропонуються заняття спортом для дітей з професійним тренером. Проводить заняття і Школа Шахів.

Для дітей шести років працює група для підготовки до школи, а для школярів молодших класів є "група продовженого дня" з цікавими заняттями і розвагами.

А крім того, в Клубі Яринка можна шумно і весело святкувати дитячі дні народження, відзначати свята, відвідувати заняття в театральній студії, уроки творчості в АРТ-студії і багато іншого.

Центр навчання і розвитку «Яринка Клуб» - це місце, куди діти від 1 року і до 12 років приходять з посмішкою!
Тут панує дитинство!


Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Індивідуальний підхід до дитини, міні-групи, не шаблонні методи навчання та розвитку дитини, близькість до будинку. Вчителі уважні, майстри своєї справи, різноманітніcть програм. Приміщення прибрані, атмосфера в клубі приваблює. Ми помітили, що дитина стала розвиненою не по роках

,

У клубі доброзичлива, затишна атмосфера, цікаві програми навчання, добрі уважні педагоги. Наш малюк став більш товариським, розкутим, став менше боятися нових знайомств. Тут приділяють багато уваги кожному малюку, дружний колектив, домашня атмосфера. Колись за порадою моєї подруги ми почали ходити сюди на розвиваючі заняття.

,

Вибрали Яринка клуб через підготовку до школи. Дружний кваліфікований пед.коллектів, у дітей помітна організованість, дружать з іншими. Хороша підготовка до школи та закріплення матеріалу, розвиток навичок.

,

Клуб находится близко к дому, широкий выбор занятий, открытые и располагающие к себе педагоги. Открытая дружественная атмосфера, которая располагает к себе не только детей, но и родителей. У ребенка появилось желание заниматься, исчез страх отсутствия мамы, удобный режим, что очень важно. В Яринке очень легко и комфортно детям. Они свободны, но в то же время под присмотром.

,

Мы в восторге, ребенка невозможно забрать домой, так все нравится. Очень впечатлил игровой подход на уроках, уж не думала, что учиться Может быть так весело.

,

Ходим в сад уже второй год. Всем очень довольны. Ребенок каждое утро с удовольствием идет в сад, а вечером не хочет уходить.

Партнери сайту
Приватний дитячий садок,
Приватний дитячий садок, "Sunny Garden"
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок