TRN.ua 12 років Приховати банер

ЗОЛОЧЕ - САДОК

Кращий приватний дитячий садок «Золоче», який знаходиться в Україні, неподалік від Києва на березі затоки Дніпра в самому мальовничому і екологічно чистому районі передмістя.

Садок «Золоче» - це унікальне, прогресивне дошкільний заклад, яке вчить дітей англійською та українською мовами, пропонує білінгвальні програму, високий рівень академічної освіти і безмежні можливості для розкриття потенціалу і талантів дітей.

Крім основних занять, в садку організовані додаткові заняття (гуртки) на різні смаки.

На території є відкритий спортивний майданчик, футбольне поле, безліч ігрових майданчиків і красивий критий спортивний комплекс.

Успішно працюють дитячий футбольний клуб і лісова школа.

Вихователі садочка "Золоче" - це українські педагоги і носії англійської мови, самовіддані професіонали, досвідчені і віддані своїй справі фахівці.

Випускники Zoloche International School мають масу переваг перед однолітками і легко надходять не тільки в будь-українські, а й зарубіжні школи.

Влітку на базеZolocheInternationalSchoolработают два табори.

"Zoloche Camp" - мовної денний табір для дітей від 6 років, які вирішили вперше відпочити в таборі. Для більш дорослих шукачів пригод пропонуємо "Zoloche Rangers Camp" - місце ексклюзивного відпочинку, де позитивні враження і досвід виживання в природних умовах гарантовані.

Welcome to Zoloche International School

zolocheschool.com.ua

www.facebook.com/ZISchool

(044) 531-77-78; (067) 402-14-07

Боріспольсій р-н, c.Вішенкі,

Котеджний комплекс «Золоче».

Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Див. також:
Зворотній зв'язок