Оцінка відвідувачів
(по 25 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Це чудовий садік. В мене вже третя дитина його закінчує. Ніяких взяток не давала. Записала згідно з реєстрації. Привела в день прийому і дитина повноцінно відвідує садік.
Якщо люди на офіційних сторінка вживають нецензурні слова, типу "галімий", то в мене коментаря немає. Навчіться спочатку елементам культурного спілкування.

,

Просто жах, ставлення жахливе, в ясельній групі, що на Таджицькій Вихователя постійного нема, а з тих що є то тільки одна добре ставиться до дітей, а інші кричать, на плач дітей не реагують, коли не прийдеш то діти тільки за столиками сидять, іграшками бавитись не дають, є такі що навіть на двір гуляти не ведуть...В групі бруд

,

Для меня это был,есть и будет САМЫЙ ЛУЧШИЙ В МИРЕ САДИК !!!!!! Мне 57лет, последний раз был в садике летом 1968 г.!Тогда это был ведомственный сад от завода ,,Теплоконтроль,,( позже ,,Микроприбор,,)Сегодня ехал 50 маршруткой из Метро2 в Центр,случайно! И понял,что сейчас будет встреча с детством!Не мог сдержать слез.Господи,спасибо всем воспитателям,нянечкам,которые терпели нас,сеяли доброе,учили держать ложку,попу вытирать,шнурки завязывать!Сейчас живу в Киеве.Так сложилась жизнь,что много лет не мог попасть в район д/ садика,хотя приезжал почти ежегодно.Через пару дней приеду к содику с фотоаппаратом,сниму все,что разрешат!Покажу своей внучке,ей 9 лет.Будет интересно посмотреть,где это ее дедушка маленьким бегал! Извините,что все это написал,может не к месту,но по дрегому не могу!!!Самый лучший,самый любимый,самый дорогой садик!!!

,

Садочок корумпований! Офіційна черга не працює. Дитину погоджуються прийняти за неравомірну винагороду.
Для чого загинули люди на майдані? Щоб такі зрадники-завідувачі з дитинства псули наших дітей???
ГАНЬБА садочку, ГАНЬБА хабарницям!
Наші діти до вас не підуть!


РС Телефони садочку теж ніколи не працюють

,

Окрема подяка вихователям Оксані Миронівні та Ірині Ігорівні за сердечність і дбайливе ставлення до діток. Вони це пам'ятатимуть усе життя! :)

,

Гарний садок,чудові, досвідченні вихователі, які дуже люблять дітей. Ніхто не вимагає якихось шалених грошей, а те,що купується - для наших малюків. Завідуюча- дуже порядна людина і хороший керівник, така чистота і порядок у всьому, дай Бог вам здоров"я.
Моя доня з задоволенням йде у садок, а це найкращий показник(у 2роки дітей не надуриш).

,

Садок гарний і чудовий

,

В нас найкращі вихователі це М. Михайлівна і О.Петрівна і чудова няня О.Степанівна. Моя донечка іх усіх любить і найкраще коли ти знаєш що твоя дитина в добрих руках.Дуже вам дякую за любов і тепло до наших діток.

,

Садочок добрий,чудові вихователі М.Михайл. і О.Петрів.чудова няня О.Степан.я іх дуже люблю і моя доня теж.Я задоволена усім,іжею,роботою вихователів,треба інколи здавати кошти на потреби садочку,але нетак вимагає завідуюча,як пропонують самі батьки.Звичайно є і зворотня сторона це няня, це жах!!!
Чесно садком я задоволена

,

чудовий садочок. дитина задоволеням відвіує

,

Прекрасний садочок. Тут пишуть відгуки про те що потрапити в садок можна лиш за великі гроші - абсурд, потрапляють нормально і адекватно без великий грошей, по нормальній черзі. Маю багато знайомих які хтіли сюди потрапити , і готові були заплатит великі гроші, тільки завідуюча не з тих хабарників, які роблять все за гроші. Ні від одного з батьків не чула, щоб хтось давав гроші а завідуюча клала собі в кишеню. Якщо і робили батьки якісь внески в розвиток садочку, то або отримували чек або купували самі по потребі. Завідуюча адекватна нормальна жінка, але те що не може всіх бажаючих приянти, то на мою думку це вина держави, яка не знабезпечує нас садками. Така сама моя думка відносно того, що купуються ліжка і робляться ремонти за кошт батьків. Так при чому тут садок? а звідки мають взятись гроші на ремонт, якщо ви за садок платите 180 грнміс ?? то з цього мають прогодувати дитину,купити канцтовари, хімію і ще ремонт зробити? Садок дуже класний, і вихователі з особливим підходом .

,

Цей садочок, то мій спокій. Доброзичливі всі працівники, починаючи від воріт від двірника. Завідувачка розумний керівник. Постійно щось ремонтують, малюють, садять. Вихователі встигають все. Одна проблемка з медпрацівниками. Але це не псує того всього хорошого, що є.

,

Класний садочок. Знаю його багато років. Вже третю дитину воджу сюди. І іншого не хочу. Все в міру. Ніхто нікого не заставляє силою. Що самі вирішили те і робимо. А є батьки які самі пропонують і купляють для садочка. Я знаю таких батьків які і двері самі дарують, і посуд купляють. А краще там , де нас немає. Вихователів знаю всіх і всі мені подобаються.

,

Садочок чудовий. Все спокійно і ввічливо. Діти постійно зайняті різними заходами. Територія чистенька і акуратна. Грошей ніхто не вимагає. Але якщо батьківський комітет збирає , то тут же використовує за призначенням. Ми все бачимо і приймають участь у ремонтах . Це ж для наших дітей. На зборах зачитували хто що сам купив для садочку. Їх же не заставляють . А краще там де нас немає. Все що купуємо , батьки підписують просто на зборах акти і ставлять на баланс , - так пояснила завідувачка. Вихователі привітні, їх усіх я вже давно знаю - третю дитину сюди приводжу. Найбільше радості від свят, Концерти тут справжнісінькі! При такій кількості дітей так навчити, треба дуже любити свою роботу. Наші вихователі найкращі і група Сонечко найкраща.

,

Садок дуже поганий , чого ви самї себе хвалити . Попасти не можливо ,
якщо беруть то за великї грошї. А крїм того потрїбно за батькївськї грошї
поповнювати групи лїжками ,бїлизною а вїдношення ї харчування нїяке.

,

Прекрасний садочок. Особлива подяка Світлані Анатоліївні та Оксані Миронівні! Усьому колективу бажаю терпеливості і наснаги у роботі з нашими дітками. Добра ВАМ, здоров'я, миру, злагоди у сім'ях та родинах! Щиро вдячна мама двох дівчат, для котрих "Берізка" була другим домом.

,

хочу ообливу увагу приділити одній із вихователів - це Оксана Тадеївна. Коли не приходила повз її групу, завжди "рипить" не своїм голосом на дітей, дітки якісь всі там перелякані. А так, якби цей вихователь не псував "картину" - то садок ідеальний, всі ввічливі і привітні. Діток дуже люблять і вкладають у них свої знання і уміння.

,

Мій син вже закінчує 4-ий клас, але я досі з вдячністю згадую колектив дитячого садочка №105 "Берізка" і хочу щиро подякувати завідуючій, яка надзвичайно вміло організовує роботу закладу, вихователям: Оксані Миронівнівні та Лідії Петрівні, які вкладали свою душу і знання в мого сина, а також талановитій вчительці, яка організовувала дитячі свята на дуже професійному рівні,пробачте, що не пам"ятаю імені. Дякую Вам!

,

Моє враження про садок чудове!!! Приємна, привітна, доброзичлива завідувач. Все розкаже, підкаже, порадить. З любов.ю ставиться до усіх діточок, як до своїх рідних. Поважайте і любіть таких Людей!!!

,

якщо вас щось турбує і не розумієте чогось - треба говорити з вихователями, завідуючою і не забирати дітей з колективу. Все можна владнати, уяснити і дати дітям можливість бути в колективі - буде краще в школі. завідувачка тут завжди йде на назустріч батькам, я сама перконалася , вона мою дитину перевела в іншу групу і ми радо туди ходимо. це група Сонечко. діти навчені. впевнені в собі, самостійні, а їм тільки чуто більше чотири роки.

,

Дехто з батьків запитує: "Чи маєте Ви рецепт виховання?" – "Маю", – відповідає мудрий Вихователь, ось він: візьміть чашу терпіння, влийте туди повне серце любові, киньте дві пригоршні щедрості, плесніть гумору, посипте добротою, додайте якомога більше віри, все це добре перемішайте, намажте на шматок відміреного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

,

садочок гарний персонал приємний діти доглянуті заняття постійно проходять вихователі залучають батьків проводять різні виступи крім основних свят грошей не вимагають все витримано скромно виважено останній час дуже сварять за пропуски але дуже переповнений

,

Знання про працю дорослих діти отримують у родині та у дитячому садку. Ми мало позитивного говоримо про свою роботу, невдоволеність життям знаходить свій вияв у міркуваннях і судженнях уголос, які й чують діти. І якщо дорослі бажають, щоб діти позитивно сприймали працю, їм самим необхідно змінити власне ставлення. Адже в садку дитина привчається до колективу, самостійності, виживати в цьому світі.З однієї сторони це так, а з іншої -в школі вона надолужить увесь цей колективізм. Та якщо не потрапити в садочку до справжніх добрих адекватних виховательок, то садок - це просто психологічна травма.Так було і у нас. Отже,якщо немає можливості перші роки життя дитинки побути разом з мамою, а конче необхідно відправити її у садок, то вибирати треба ВИХОВАТЕЛІВ.
Завідуюча була розумною і ввічливою!!!
Дякую за увагу.
Мама двох дітей.

,

галімий садік і завідуюча, дитину віддати не можливо постійно кажуть не має місця

,

чудовий садочок велика подяка вихователям і завідуючій!!!

Партнери сайту
Дитячий садок «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Дитячий садок «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок