Оцінка відвідувачів
(по 19 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Воджжу дитину вже другий рік. Задоволена А скажіть мені будь-ласка в якому садочку вистачає місця всім? Не пишіть дурниць. Дуже важко працювати в пристосованому приміщенні де немає ані залу,ані роздягалок. Тому хочу наголосити: всі працівники і керівник молодці!!! Адже вони працюють в дуже склад умовах і не гірше ніж в приватних .Тому щире спасибі всім працівникам цього садочку і ,звичайно керівнику. Зі святом ВАС.!

,

Звичайно всім догодии неможливо. Але кращого садочка ,навіть приватного,як цей немає. Виважені і толераннтні люди.Хороший керівник.а відносно рибних днів ви помиляєтесь.шановна мамочко.Вівторок і четвер.постійно є риба. так,що будьте чесними і не лийте зайвий бруд на садочок.

,

Дуже хороший і затишний садочок. Особливої подяки заслуговують вихователі, які до наших дітей ставляться із щирою материнською любовю. Тут моя дитина почуває себе як вдома. Хочеться побажати їм терпіння і витримки у їхній нелегкій роботі.

,

Не подобаєтьця в садочку те що просто катастрофічно не хватає місця особливо коли приходить одночасно декілька дітей і всі переодіваютьця.Я не уявляю як вся група одночасно одіваєтьця. Групи дійсно маленькі і дітей в них забагато і я думаю що всі батьки з цим згідні а на рахунок свят це взагалі ............. Харчування не продумане зовсім. В мене є з чим порівняти і можу сказати що цьому садочку далеко до хорошого харчування з їхніми тушиними і квашеними капустами, рибні дні взагалі відсутні.Епідемії такі самі як і всюди. Площадки нормальні чисті.Рятує цей садочок тільки паркова зона і хороші вихователі так і всім своїм знайомим говорю.

,

Садок хороший, сміливо рекомендую знайомим, що живуть в цьому районі. Маю з чим порівняти, тому сміливо пишу плюси:
1. Велика територія, паркова зона, доглянуті майданчики. Вікна поміняні, опалення, санвузли, побілки зроблені, нормальні меблі.
2. Немає безконечних поборів на ремонти і подарунки вихователям. Суми в фонд групи символічні.
3. В садочку по одній групі кожного віку, немає натовпу один в одного на голові, може через це більшість епідемій нас оминула.
4. Дуже адекватна завідуюча, до якої можна просто зайти і вирішити проблему. А не чекати на прийом як до президента і вислуховувати понти
З мінусів:
1. Немає актового залу: його просто немає де там зробити. Тому всі ранки проводять в приміщеннях груп: батьки годину настоячи юрмляться навколо дітей. Духота і тиснява.
Загалом, садок нічим не гірший за модні (номерів називати не буду), але попасти сюди значно простіше.

,

Я згідна з недотриманням санітарних норм.Горшки жахливі.Групи переповнені. Як може бути в групі приблизно 24 дитини а ліжечок 16. Я сама особисто наблюдала ситуацію коли няня з ясельної групи дитину під пахою несла в іншу тому що в цій групі не хватило ліжок,добре що я дитину ще в той час не залишала на сон.Я навіть боюсь собі представити що твориться в старших групах де на 25 кв метрів 30 дітей. Дитину перевели в інший садок тому що моя дит з жовтня по листопад два рази перехворіла кишковою інф лікар навіть хотіла в санепідемстанцію повідомляти але я її відмовила тому що не хочу лишніх проблем і витрачених нервів.І взагалі лікарі і не один на парковій не дуже хорошої думки нажаль про наш садочок і особливо про сан норми. Вихователі і завідуюча не спорю дуже хороші люди.Так що шановні батьки зверніть увагу на те що там відбувається і я думаю що ви будете не в захваті

,

Садок не завжди притримується санітарних норм. Вихователі нереагують на прохання,постійно змінюються. Маленькі кімнати для дітей 15-20 осіб Дуже маленькі всі на головах. Єдиний плюс це дитяча площадка в парку і все. Це про 1 групу опи с можливо в інших не все так погано. Спочатку здавалось що все дуже добре. А коли заглянули і попробувати все на собі виявилось не дуже. Раджу більш детальніше придивлятись до вихователів.

,

Маленький , але гарний і затишний. Дуже багато зелені, ввічливий і приємний персонал. Завжди прислухаються до прохань. А нарахунок хамства завідувіча садочку - то неправда. Завідувач дуже толерантна та інтелегентна жінка, знає по іменам всіх дітей в садочку, ніколи не пройде мимо , коли дитина плаче, завжди заспокоїть, поговорить. Дуже гарні вихователі і нянєчки.

,

Гарний садочок

,

я щойно привела своїх дітей у цей затишний садок.перші враження хороші. Мене ввічливо зустріли і розказали про цей садочок Люди привітні,завідувач компетентна і щира. Лише такі люди повинні працювати в садочках. Бажаю успіху!

,

садочок маленький,проте охайний. Завідувач дбає про престиж садочку. Гарні і ввічливі працівники.Чудові ранки .Прємно.коли прислухаються до твоїх побажань.Спаибі всі працівникам

,

Хороший садочок, трошки малесенький но зато группи не великі.

,

Дорога Галино Афанасівно! Спасибі,люба ,що Ви дітей наших любили,як своїх!Були для них Ви наче справжня матір-низький уклін ,завідувачко наша, за теплоту ,за мудрість,за терпіння,за виховання від усіх наших дітей і батьків.

,

Дорога Галино Афанасівна! Спасибі.люба наша,що ви дітей любили,як своїх!
Були для них Ви наче справжня матір.Низький уклін ,завідувачко наша, за теплоту,за мудрість від усіх батьків

,

чудовий садок,приємні працівники.розумничка завідувач. знову веду дитинку сюди вже 4-у.Дякую,що є такі люди

,

неправда все що ви написали! керівник інтелігентна івиважена людина,яка ніколи нехамить .Прикро що ви пишете дурниці.Садок хороший ,особливо влітку Діти гуляють у парку.Це-казка Спаибі всьому колективу і керівнику

,

завідуюча нахамила зразу як я прийшла, ніколи недовірю таким людям свою дитину

,

садик хороший, очень уютный и домашний. Денег берут очень умеренно. воспитатели хорошие особенно Наталья Степановна. Большое спасибо всем

,

Хороший,доглянутий та затишний ДНЗ...

Партнери сайту
Корекційний дитячий садочок «А.KID»
Корекційний дитячий садочок «А.KID»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок