Оцінка відвідувачів
(по 38 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садочок чудовий.
Хочу подякувати вихователям Ірині Володимирівна,Оксані Степанівній а особливо няні Марії Теодороівній. Син її обожнює, завжди називає бабусею, часто дома згадує про неї. Малий завжди доглянутий і щасливий.

,

Не секрет що цей садок один з кращих завдяки тому що там працюють люди які добре роблять свою справу. В нашої Лідії Каролівни дітей більше 20 кожного дня але в неї вистачає уваги, сили і такту для кожної дитини і навіть для батьків.

,

Надзвичайно задоволена тим, що моя доня відвідує даний дошкільний заклад. Особливо вдячна вихователям нашої групи "Соняшник" Оксані Миколаївні, Ірині Василівні а також музичному керівнику Світлані Ярославівні за найвищий рівень професійності в роботі з дітьми, за тепло, яке вони дарують дітям, за терпіння, за чудові дитячі свята, які організовують в даній групі. Моя дитина завжди охоче йде в садок.

,

Не дай Боже, щоб ваша дитина попала в ясла !!!! Слава Богу, що ми перейшли в молодшу групу, і нам поміняли вихователів.

,

12.05.16 у групі "Соняшник" відбулося свято до Дня матері. Щиро дякую вихователям та муз. керівнику за організацію прекрасного свята !

,

Почалися вже свята. це просто диво! супер! дякуємо Оксані Петрівні, Іванні Володимирівні та Марії Теодорівні. хто бачив , щоб за чужою дитиною йшла моя дитина, їх так багато(на святі дітей море), а дорослих зовсім мало. дякуємо! з новим роком і різдвом

,

в мене донечка відвідує цей заклад і дуже задоволена. Заходиш на території чистота, а в садку казка... не тільки Білосніжка з гномами а й привітні працівники. я думаю , що це все дякуючи молодому керівнику. Дякую

,

В садочку працюе гарний техперсонал також.Кухня,пральня,прибиральниця,помІчники вихователя чудовІ люди.Як би вони не вийшли на роботу?Що б було?Треба І про цих людей не забувати,це важливо також.

,

ми сумуємо за Оксаною Петрівною та Іванною Володимирівною і будемо завжди памятати наших наставників у школі. Ви заклали фундамент міцний так і тримати не звертати уваги на перешкоди.дякую

,

дякуємо працівникам групи за те що замінили ви нашим дітям нас. ми вас цінуємо , а найбільше почали цінувати вас коли діти були місяць вдома. тільки було чути Іванна Володимирівната Лейла Насибівна.Низький уклін нашим вихователям

,

Дякую завідувачу, за створення умов для наших дітей..,, за гарний підбір вихователів, помічників. Я зовсім не згідна з тим , що пишуть про керівника. Справжній керівник може дбати про добробут працівників. дітей.Дякую завідувачуі нашим вихователям

,

Єдине, що поки що є у цьому садку, це добрі вихователі. Хоча, враховуючи нову політику завідуючої і їх все меншає і меншає.

,

Рік назад писала позитивний відгук про цей садок. Зараз ситуація кардинально помінялась. Завідуюча безвідповідальна, некваліфікована людина (можливо, мало досвіду) Садок був закритий на ремонт на 5 тижнів. В результаті:
1. Стіни в групах і коридорі обідрані, оскільки міняли опалення. А латати стіни тепер будуть за рахунок батьків.
2. Діти в группах ходять не по килимку, а по застеленій плівці. Іграшки у групах в пилюці ще після ремонту.
3. Ясельна група (діти 2013 р.н )до сих пір не почала роботу. Хоча раніше дітей починали водити ще з липня місяця.
4. Діти сплять в чужих ліжках, і звичайно постіль їм ніхто не змінює.
5. Групи зєднані, а тому переповнені, оскільки більшість вихователів у відпустці. Завідуюча некваліфіковано розподілила відпустки.
6. Але найгірше те, що про такий стан ніхто батьків не проінформував. Багато хто, побачивши цю картину в понеділок, дитину забрали (звичайно, хто мав таку можливість).
Садок не рекомендую.

,

На даний період моя дитина ходить в молодшу групу. Записала ще заздалегідь і потрапила без проблем. Вже на батьківських зборах вирішували скільки коштів і на що саме потрібно, щоб укомплектувати приміщення (групу), де будуть наші діти.Харчування - хороше, майданчик теж непоганий, доволі просторий. Хочу сказати велике спасибі вихователям, а особливо Оксані Миколаївні і няні Ірині Василівні за професіоналізм, справжню любов до дітей та терпіння.Справді видно, що діти ходять в садок з задоволенням, вчаться там щось нове, стають самостійнішими, а це, для нас, батьків, - найголовніше!

,

Зараз інша завідувачка у садку.Пишуть,що дбає про репутацію садка,ну як сказати.Все те саме,що І було.Ті самі побори.Треба вимагати з держави а не з батьків! Тоді і буде гарна репутація у завідуючої.

,

Садочок в гарному стані,дякуючи Ромі Володимирівні.Хочеться, щоб і надалі завідувач і колектив так господарили, щоби не забували, що виховання-це співпраця вихотеля і дитини(і батьків).Було б добре,щоб пед.колектив проводив бесіди з батьками про особливості і бажання дитини, а ще б хотілося побажати доброзичливої атмосфери і робити все ,щоб дітям було затишно,а не тільки вихователям.

,

В нас все добре. Дитину записувала в садочок, коли їй ще лише один рік був. Наступного року нас взяли в ясельну групу без усяких віддячень. Ходимо вже другий рік. Вихователькою (Оксана Миколаївна) і нянею (Ірина Василівна) дуже задоволені. Вихователь дуже професійна і відповідальна, а няня дуже доброзичлива і гарно піклується про дітей.
Кошти, які ми здаємо, видно куди вкладаються. Групи дуже гарні, чисті, нові меблі, різні іграшки та навчальні матеріали.
Бажаю персоналу успіхів, натхнення і багато радості в житті.

,

СьогоднІ був ранок в логопедичнІй групі,велика праця вихователІв та логопедІв.ЧарІвна Оксана МихайлІвна та СвІтлана БогданІвна.Особлива подяка ЛесІ МихайлІвнІй.Дякуемо Вам за наших дІтей.

,

Няні як раби працюють і в групі і на вулиці.Бачу це кожний день.Невже не можна прийняти двірника?Так вислуговуватися перед начальством за рахунок людей не можна.Карається законом.

,

Влаштувати дитину у цей садок не важко.Заходиш усміхнена в кабінет до завідуючої і дитина прийнята.

,

Садочок хорошим роблять його вихователі. Добрі, чуйні, ставлення до кожного не залежно від статусу. Особливо завдячую Лейлі Насибівній, Іванні Володимирівні.Завдяки їм мої діти радо ідуть в садок. Дуже дуже Вам дякую.
А те, що потрібно здавати гроші, то це у кожному садочку таке. Гроші ідуть на наших з вами дійтей. Якщо хочете, щоб ваша дитина спала на старій постілі і не мала іграшок бавитись, то можете грошей не здавати. А взагалі все дуже лояльно. Якщо у сімї грошей немає, ми здавали по частинах, ніхто на нас не тиснув і не вимагав, це все рішення батьківського комітету, які ремонти робити і що купувати. Погано те, що влаштувати у цей садок дитину важко. Але тепер у нас нова завідуюча і маю надію, що тепер все буде чесно і прозоро.

,

Садочок непоганий. Дуже привітна завідувачка. Слідкує за порядком у садочку і дбає про його розвиток та репутацію.

,

Садок хороший, вихователі і помічники вихователів прекрасні. Відношення до дітей однакове і взагалі не залежить від відношень з батьками і їх статусу. Дітьми займаються в повному обсязі. Свята і ранки є прекрасним прикладом. Харчування - нормальне. тепло.

,

ну не знаю садочок ніби нормальний, але тим не менше грошей уже пішло дуже багато. Годують нормально, але те що дуже багато дітей в групі то великий мінус. Я думаю що на ясельну групу 35 дітей то це за круто. Я б попросила завідуючу,щоб вжила заходів і розформувала групу.Дякую

,

В мене є з чим порівняти , бо ми зараз в іншому місті відповідно в іншому садочку (не дооповідання)-ніяк не дочекаюсь коли знову повернемося до Оксани Миколаївної та Ірини Василівної!
Оксана Миколаївна та Ірина Василівна-дуже Вам вдячна!

,

Стосовно вихователів і нянь - я переконалась сама, що в нашій групі ставлення до дитини не залежить від стосунків з батьками. Діти навчаються, доглядаються. А враховуючи кількість дітей в групі, характер дітей я можу вклонитися всім їм за терпіння і витримку. Я вважаю, що всі непорозуміння і сумніви потрібно вирішувати особисто, а писати в інтернеті свої здогадки - це не чесно по відношенню до всіх, хто працює в садочку. Облити брудом легко, алеж ніхто з батьків не цікавиться проблемами установи в цілому, та й працівники про свої проблеми не будуть розповідати. Якщо у батьків є претензії, то переведіть дитину в інший садок, чи зверніться до завідуючої. Оксані Миколаївні та Ірині Василівні хочу сказати велике спасибі за їх працю. А невдоволеним батькам раджу висловлювати свої претензії, припущення та сумніви на батьківських зборах і вирішувати їх як дорослі люди, а не писати поза очі.

,

Дуже хороший садочок! Моя доця не до кожного піде, а в садочок ходить з великим задоволенням. Оксана Миколаївна-дуже хороший педагог, а Ірина Василівна надзвичайно щира і добра людина. Видно, що з дітьми дійсно займаються. Я дуже задоволена, що моя дитина попала саме в цю групу. Другу дитину віддам тільки до Оксани Миколаївни та Ірини Василівні. Сил їм, здоров`я та наснаги у роботі!

,

Хороий садочик.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! харчуваня супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!. І ніхто нічого не не носить до дому , не треба видумувати. тому що Бозя все бачить. Дити завжди нагудовані., я сама не раз їла в садочку і шкіри в зупі не бачила. Д ітьми завжди займаються. заняття проводяться, приходьте на занняття. Так що велике спасибі вихователям. Так тримати, і не слухайте що говорять злі язики.

,

А в якому садочку зараз не платять???? Садочок №116 - це садочок в якому дивляться за дітьми, роблять нормальні дитячі свята!! Всім раджу садочок №116!!!!

,

моя онука, Соня, в групі "Барвінок". Годують дітей нормально. Діти добре розвинені, з дітьми багато займаються, йде гарна підготовка до школи. Ми дуже задоволені! З дитиною немає проблем - в садочок ходити хоче. Дякуємо Оксані Миколаївні та Ірині Василівні за тяжку працю.

,

мені садочок дуже подобається.

,

Хороший.Раджу всім!

,

....Леся, моя дитина ходить у цей садочок, не знаю де ви бачили у зупі шкіру,оскільки я ретельно слідкую за хачуванням звоєї дитини і донечка ніколи не жалілась на харчування цього садочку,при чому це 3-я моя дитина,яка відвідує цей садочок,не одна колега моя водить у Садочок 116 і не від однієї із них я нечула нічого поганого на рахунок цього садочка,на рахунок постійних зборів грошей,що можу вам сказати...ви ще у школі не були.Досить привітні вихователі і нянечки,харчування також досить хороше.Велике спасибі завідувачу садочку 116,за хороший підбір песоналу.Раджу усім!)

,

садочок просто супер !!! сам закінчив англ мова дуже помагає в школі !!!

,

другу дитину у нього не дам! харчі жахливі, в меню пише,-зупа з м"ясом, а там шкіра (мабуть) мелена плаває! Медсестра йде з роботи з торбою, аж вгинається (бідулька), В нашій групі "Барвінок" Оксани Миколаївни,дійсно,постійно збирають гроші...за інших не знаю.Няня - Ірина Василівна - надзвичайна особа, дуже акуратна уроботі, не конфліктна, працьовита.Не раджу нікому!!!!!!

,

Садочок нормальний. Але саме основне в садочку - це вихователі. Нам дуже повезло і я безмежно вдячна Оксані Миколаївні,Ірині Василівні і Оксані Михайлівні за тебе, як навчають мою дитину. Усім раджу!!!!

,

Ніби добре! Але незнаю як в інакших тут невстигаєш здати гроші як знову треба!( Буквально!)

,

хороший садок!!!!!

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок