Оцінка відвідувачів
(по 39 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Прекрасний садочок, прекрасні вихователі і прекрасна завідуюча) дякую усім .Особливо Ірині Теодорівній.

,

дякую Ярославі Степанівній за її роботу, за мого синочка Лук"яна, зараз йому вже 10 років , і не було тижня щоб він не згадував свою найлюбимішу Славу Степанівну. Садочок чудовий, надзвичайний керівник. Дякую за найкращі емоції від садочку. Знаю що Слава Степанівна вже не працює, можливо прочитають і передадуть їй слова вдячності.

,

Доброго дня. У нас з садочками не складалось, не вказуватиму попереднього, в якому дитина не могла адаптуватись і буквально хворіла, щоб в садік не ходити. А садочок №131 - прекрасний, ми швидко адаптувались і дитина була дуже задоволена (а я з ним). Велику подяку хочу сказати виховательці Ірині Теодорівні, прекрасна людина, а вихователь, що тут скажеш - від Бога. Діти просто люблять її, за доброту та щирість з ними. Знаю, що моя дитина свою виховательку не забуде. Не в обіду іншим працюючим в садочку, в мене, як в мами, залишились лише прекрасні спогади загалом, а в дитини - Ірина Теодорівна була як мама, згадуєм Вас і прийдем до Вас в гості :)).
Садочок як дім - затишно, чисто і смачно - мабуть це велика заслуга працівників і завідуючої. Дитина по сьогодні каже, що я не вмію готувати рибні котлети, як в садочку :) Щира подяка за Вашу працю.

,

Задоволена садком,матеріально-технічною базою в тому числі.Ходимо в ясельну групу,подобається вихователь Оля Василівна,її позитивний підхід до діток.

,

Моя дитина ходить до цього садочка. Вихователі завжди привітні, ввічливі та уважні. Дитина завжди доглянута. Завідуюча прекрасна людина та дбайлива господиня. Що мене найбільш вражає, так це те, що вона знає імена усіх діток та їх батьків, і навіть тих хто давно покинув цей садочок. Моєї сестри ходила дочка, і вони згадують його та всіх вихователів завжди тільки з вдячністю. Другу дитину віддам тільки в цей садочок.
Дуже дивує коментарій нище наведений, оскільки він не відповідає дійсності, а тільки не справедливо ображає вихователів даного садочка.

,

Дивує бажання деяких дописувачів ( читаючи останній відгук) переклесити всюе хороше що роблять працівники в закладі. Діти доглянуті, створені хороші умови для перебування, навчання і виховання дітей. Для чого таке писати? Це не правда!

,

садок прекрасний але .....э великі мінуси від деяких вихователів пахне спертним і куривом,я двічі подумаю перш ніж дам свою дитину у цей садок....

,

Мій син цього року іде в перший клас, і от про останній день в садочку він сказав : "це самий гірший день мого життя, бо я більше не побачу моїх вихователів , друзів , і мого садочку"
Думаю тим все сказано!

,

Хочу подякувати своїй виховательці дитячого садочку № 131, Ярославі Степанівні Крайдуб. Зараз я закінчую 11 клас, добре вчусь. У цьому є і її заслуга. Я тепер розумію, що в 5-6-ти річному віці вона заклала основу мого доброго навчання. Ще раз дякую.
Це Вихователь з великої букви!
З повагою, Микола.

,

Моя дитина ходила в цей садок з величезним задоволенням. Це був третій садок, в якому ми вчилися. І самий любимий)). Пані Любомира прекрасно справлялась зі своїми обов*язками. Окремо величезна подяка п.Любі та п.Терезі - це, як на мене, зразок вихователя та нянечки. У кожному садочку нянечка ходить у чистому, напрасованому та накрахмаленому фартуху і особисто догодовує всіх дітей? А у нас було так. Щоправда, це було 7 років назад.

,

Доброго дня всім. Хочу поділитися своїми враженнями про цей садочок. Загалом задоволена, групи гарні, великі спальні, іграшок вистачає. Групи різновікові - це мінус, але зате дуже чистенько, є автономне опалення, не всі садки можуть цим похвастатись. Звичайно батьки вкладають гроші в добробут, але це ж для наших діток, вони проводять там цілий день. Завідувачка молодець, садок в гарному стані. Але є одна вихователька, яка поводить себе дуже хамовито, звати її Марія Василівна. Недопустимо таке поводження з батьками, та і дітьми також, бо нерідко зриває свою злість і на них.
Донька ходить з радістю, бо є ще і інша вихователька, Ірина Теодовірна, завжди привітна і мила.
Загалом задоволена. Дякую хорошим людям, які там працюють

,

Всем добрый день!!! Я вот читаю и просто в легком шоке.Как у некоторых мам поворачивается язык говорить гадости про воспитателей и заведующую.Господа вы забываете что на дворе 21 век и исходя из этого любые ремонтные работы не могут стоить 3 копейки.Что касается выпускных-тоже самое.Вы считаете что воспитатели не заслуживают праздника?И вообще имейте совесть,не надо писать тут всякую чушь и вводить людей в заблуждение.Я желаю таким мамочкам пересмотреть свои жизненные позиции и тогда жизнь станет веселей!!!Хочу поблагодарить весь педагогический коллектив,здоровья вам,много улыбок и низкий вам поклон.Так держать-вы просто умнички!!!

,

Садочком дуже задоволені!!!! Мали неприємний досвід дати дитину в один зі садочків на Грінченка - я 2 тижні водила дитину по 1 год., стояла і плакала під садочком, бо дитина так ревіла, що мені серце розривалося. Ніхто на мою дитину уваги не зветрав, а я 2 тижні вислуховувала яка погана мама. Після того ми переїхали на привокзальну і без проблем дали дитину в садочок до п.Любомири. Завідуюча - чудова людина!!! Садочок - задбаний, чистенький, все постійно розвивається для добра наших дітей. Ніякої мови про те, щоб платити якісь "побори",щоб взяли дитину в садочок мови навіть не було, але мені і самій хотілося якось "віддячитися" і додати щось нове в садочок. Дитині ж туди ходити 2 роки!!! Не розумію і не погоджуюся з батьками, які описують погане про садочок, вихователів чи завідуючу. Маєте претензії? Переводьте дитину в інший садочок, приватних садочків у Львові достатньо. Близько 1500грн./міс. обійдеться Вам приватний садочок або няня і всі Ваші побажання врахують!

,

Садочок при дорозі /декілька років тому двох діток вихователі не догледіли і ті гуляли по Львову.Діток знайшли, одну виховательку звільнили/.В садочку чисто,правда буває,коли щось підремонтовують чи підфарбовують,то в період відвідин дітками садку./рекомендують потримати дітей вдома/.Прибирання кожен день, зранку/десь 8.40/сморід пилососа шкодить дитячим легеням,бо після прибирання не провітрюють/.Гроші збирають- на фонд групи і загальний фонд садка.Вихователі хороші.Одне, що незаконно- різновікові групи,і тому підготовки до школи - ніякої!!!/на рік по 10-16 діток-випускників з групи/.
І невірте,що нема набору- дітей зараховуть навіть на протязі року!!!!!!!!Ну і що,що в групах числиться по 32-34 дитини. В тісноті,але ж в САДОЧКУ!!!

,

в садочку прйшли найкращі рокидитинства моїх дітей, тут їх всього навчали гарно виховували надовго нам запамяталися ніжні лагідні очі вихователів групи, особливо Ярослава Степанівна це вихователь від Бога
я порадила дуже багатьом батькам піти в її групу і всі були задоволені, взагалі садочок чудовий дуже добре дбає завідуюча про дітей смачненько їх годують,завжди чистенько і привітно!

,

Садочок просто супер! Я сам з нього випускався у 2006 році! Директор п. Любомира Степанівна прекрасно утримує садок! Моїми вихователями були Слава Степанівна та Ірина Андрійвна. Про Славу Степанівну в мене не найкращі враження, а от про п. Ірину дуже хороші! Садок просто супер!!!

,

ми теж ходили в цей садок ,дійсно ремонт в групах зроблений непогано,вікна нажаль ще старі(крім ясельної спальні,бо діти мерзли,ну і звичайно кабінета п.Любомири)Садок має власну котельню,але можна зберегти тепло і менше платити за газ!!крім цього батьки неодноразово пропонували замінити вікна за власний кошт!В нашій групі були великі балконні двері і з них добряче дуло!Нажаль усі групи різновікові і немає підготовки до школи.

,

Дочка ходит в садик уже год.Мы обе очень довольны. Замечательный коллектив.С уважительным отношением к детям и само собой родителям. Дети ухоженны и ими занимаются.Всегда хорошие праздники и грамотная организация событий.Спасибо ВАМ!

,

Шановний педколектив садочка, величезне Вам дякую за ту турботу, любов і розуміння, яке Ви даруєте нашим діткам щодня!!! Міцного Вам здоров'я та терпіння!

,

Наша донечка відвідує цей садочок.Завідуюча -пані Любомира-чудова людина,господарник,яка вкладає свою душу і нерви,щоб садочок був чистий,затишний,дітки доглянуті,ситі і навчені.Чого не скажеш про виховательку Марію Василівну,яка так себе поводить з дітьми,що потім всі переваги садочку зникають і дитина просто перестає хотіти ходити в садочок.Хоча в цілому педагогічний колектив дуже хороший,Катерина Мирославіна,Олеся Василівна -дуже чуйні і хороші вихователі і просто прекрасні люди.А нарахунок грошей-я все-таки переконана,що вони йдуть нашим дітям,бо при такому фінансуванні державою освіти (і дошкільної ,і середньої, і вищої) садочок був просто брудний і обдертий.

,

Садок прекрасний, Завідуюча чудовий керівник ,приємна в розмові ,розумна людина. Садок доглянутий, чистий, навчально-виховний процес організований дуже добре. Моя дитина ходить та ми задоволені. Ніякі гроші при вступі ніхто не вимагав , як це згадується вище і не треба завжди так стверджувати ,а можливо на себе трохи "озернутись" та не звинувачувати когось, критика це теж добре, але і діти повинні виховуватись не тільки вихователями та батьками теж.

,

Наша донечка також ходила в цей садочок. Хороші вихователі, прекрасна завідуюча, доглянутий садочок. Все чистенько, гарна ігрова кімната, спальна, іграшки. Коли ми ще тільки шукали у який садочок віддавати доньку, обійшли всі садочки в районі. Цей сподобався найбільше . По-перше: найбільш доглянутий; По-друге: там працюють привітні і культурні люди (повірте, окрім цього садка, лише в одному зі мною розмовляли порядно); По-третє (що стосується грошей): особисто з нас ніхто грошей не вимагав, і коли нас вже прийняли (без хабарів) ми добровільно пожертвували на фонд садочка, у тричі меншу сумму ніж з нас вимагали у одному з інших садків. чесно кажучи, хто був там і бачив його стан, помітить куди йдуть гроші. А от про інші садочки цікаво було б знати, куди йдуть ті гроші які вони деруть !?

,

Щодо Катерини Мирославівни погоджуюсь - просто супер !!! А Марія Василівна повна протилежність після спілкування з нею у дитини пропало бажання відвідувати дошкільний заклад

,

Чудовий садочок і вихователі, просто надзвичайні свята, гарне доглянуте подвір'я`я і дуже смачно годують. Завжди проводяться з дітками заняття, дітки доглянуті, всім дівчаткам після сну робляться зачіски :) Я дуже вдячна Любомирі Степанівні за лад, який панує в садочку і навколо, і особливо вихователям Марії Василівні, Катерині Мирославівні, няні Олесі Василівні - це вихователі від Бога і те, як їх люблять діти, говорить більше за всі наші з вами коментарі - хороші і погані.
Дуже прикро, що вище облили брудом цей садочок, бо від такого не відмиєшся... Але це на совісті тієї людини. Я думаю, що менше діток в них не стане - варто лише раз зайти на подвір'я, в сам садочок, щоб відразу відчути, що все зроблено з любов'ю до діток. Жодного разу я не чула, щоб хтось з дітей істерично плакав, хоча поки шукала садочок - чула неодноразово в інших.
Ще раз дякую їм за їхню любов і бажаю не сприймати близько до серця чиїсь агресивні випади.

,

З садочком пов'язує давня дружба, бо двоє дітей виховувались тут, а тепер і онука. Вцілому умовами і роботою садка задоволені але є одне зауваження: завідуюча, як на мене, надто заповзято опікується благоустроєм садка, а навчально-виховний процес відходить на задній план. Якщо прогулянки ще від випадку до випадку проводяться, то таке заняття, як фізкультура, здається, існує тільки в переліку занять в "куточку для батьків". А потім дивуємося, що діти помирають на уроках фізкультури в школі. Пропоную завідуючій згадати, що вона не лише господарник, а й керівник виховного закладу.

,

Не дуже гарні спогади хоч я і не належу до так званих "мам які відкривають рот на вихователів" але давайте дивитися правді в очі чому вихователі мають переносити свій поганий настрій на мою дитину ? Наприклад моя дитина боялась певну виховательку хоча в мене з нею і моєю дитиною конфліктів не було а страху вона дістала від того як дана вихователька кричала на інших дітей а що стосується оплати при прийнятті в садок пишемо відверто -платили всі давайте по-чесному !!!

,

Ми відвідували садок 3 роки,і загалом дуже задоволені! Садок чудовий,групи чисті,охайні, харчування дуже смачне ,дітьми займаються!а на рахунок не порозумінь з вихов-ми ( про те що пишуть вище )так це нормальний робочий процес... ми всі живі люди,і в першу чергу ними (людьми) треба і залишатися.Ті ж вихователі також мають свої сім"ї,дітей,проблеми і побуд - і чому якщо в мами поганий настрій ! так їй все можна... (навідь і рот"відкрити" на цю ж виховательку) а коли вихователь робить зауваження то це вже не нормально??? і хтось посягається на дитину! тепер "пішли" настільки розпущені,не коректні ,агресивні і не виховані МАМИ ,що сама деколи дивувалась!!! Якщо в когось є якісь питання до вихователів чи завідувачки їх потрібно вирішувати зразу і на місці,повірте це набагато краще рішення проблеми, Можна писати ще багато - але висновок один...садочок дуже хороший(хто б там що не писав, ми там були і знаємо все з середини) тому другу дитину буду віддавати тільки туди.

,

мій син ходить в ясельну групу . можу сказати що я дуже задоволена , виховательки стараються займатися кожною дитиною, і обіймуть і поцілують коли треба, нема такого що дитина плаче а вихователька сидить і навіть увагу не звертає. а на рахунок грошей- ми ще нічого не здавали, хіба чисто символічні гроші на 8 березня. кожна людина особлива , комусь подобається комусь ні, але цей державний садочок , а відношення в нього до дітей як в приватному високооплачуваному закладі.можливо коли дитина поміняє свою групу на старшу моя думка зміниться . але наразі так.

,

Близько біля дороги, напроти похоронне бюро. Переповненість груп -мрія , а не садок!!!

,

Дуже багато знайомих задоволені. Нічого про садочок сказати не можу, але завідуюча забула, що вона педагог ( в розмові дуже про це наголошувала) і людина.

,

Вітаю з випускним всіх випускників 2010 року ! Хай щастить!!!

,

Дитсадок не поганий! Але вихователі досить високо себе носять ,і забувають про те, що можуть дуже низько впасти в батьківських очах.
Але свою дитину я в цей садок не дам!!!Там дуже не гарно всіх обговорюють.Не садок а бі-бі-сі Львівське !


Р.S:
А чому така дивна назва садку "Білочка". Вихователі ,що забагато горіхів гризуть?=)

,

Кажете,що спілкування з завідувачкою жахливе?А ви володієте тією культурою спілкування? Вам би від цієї завідувачки повчитись вихованості,стриманості,вмінню вислухати.Моя перша дитина ходила у садочок, де п.Любомира працювала раніше. Коли їй доручили цей дитсадок, я,коли прийшов час другу дитину віддавати у садок,пішла туди.де працює ця завідувачка. Тому що знаю, тому що впевнена в тому,що вона подбає про те, щоб дітям було добре.

,

Садочок виглядає не погано, але враження від спілкування з завідуючою просто жахливе. Записались вже майже рік тому. Дітей беруть здалеку, а тим хто живе поруч не попасти,скільки ти б раз не ходив і не просив - чим більше даш, тим краще. Думка про райєно теж виникала... В нашому районі це не єдиний садочок, де працюють люди набагато приємніші.

,

Шановна Наталя! Коли йдете в туалет за послуги платите? Коли майстрів додому кличите оплачуєте лише по прейскуранту? Це наші діти і те, що хтось хоче зробити їм життя дещо кольоровішим, ніж воно було у нас з Вами - думаю - не гріх. Мої діти були у тому дитсадку. Я достатньо консервативно і критично ставлюся до таких закладів, але ні до п. Марії ні до п. Любомири претензій не маю. Держава в нас така, що мусиш "комбінувати" на всі сторони (і Ви в цьому досвід маєте...), але ж не для власного будинку збирають... Між іншим: кафе і планшетка "тяне на 450грн.", і за них ніхто пальці поміж одвірки не пхає, правда? Було сказано, що це обов*язок кожного? Ви ж можете відмовитися від всього, що Вам пропонують... Зрештою, мене не влаштовував один садок, - дитина пішла в наступний, - може і Вам пора забратись, одночасно з тим смородом, за перепрошенням, що з*явився одночасно з Вашим приходом? А райвно можна би відвідати, може і їм який комп*ютер новий треба... Не плюйте в криницю, з якої воду п*єте

,

Про безличність й дволичність ще Франко писав та й закликав її зневажати, а вона живе і нині! Не знаю, що Ви за "Наталя", але те, що не відаєте життя групи - очевидно. Я й не чула про "побори"! Є щира подяка, обговорена й погоджена з усіма батьками. Про 700 грн. - не чула. Про плазму ніхто не говорив. І завідувачеві в кишеню нічого не клала. Ніхто ніколи умов не ставить й нікого ні до чого не примушує. Ми говоримо про різні садки? Чи як? Моя дитина ходить у чудовий садок! Відмінний!!! Все для дітей!!! Харчування, виховання й підготовка на вищому рівні! А які надзвичайні свята організовують для наших діток!!! Таких відданих спеціалістів у наш час підтримувати треба, а не оббріхувати! Не малюйте кольорове в чорне. Своє особисте невдоволення варто винести, спершу, на обговорення групи! Чи страшно? Бо БРЕХНІ у вашому повідомленні 100%! Хотілося б глянути Вам в очі! Очі матері, яка бруднить колектив своєї дитини! P.S. Чому ж ви віддали своє дитя на виховання у такий "поганий" садок?

,

Є своі плюси є і мінуси

,

Садочоу може й нічого, а от побори на випускний ще ті, забаганки у Маріі Василівни ще ті кафе альбом - все тяне на 700грн, а ще за них плати а завідувачка робить великі очі що нічого не знає. А ще плазму ім купи в подарунок групи.. Що ж це таке коли брали в садок давай внесок в кишеню завідувачки тепер щоб випустили плати бо вони хочуть баль. Може в райвно сповістити?

,

завдяки працівникам і батькам у садку створені чудові умови для малюків,діти мої з задоволенням ходять в садок , шкода що скоро в школу. Дякую!

Партнери сайту
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок