Оцінка відвідувачів
(по 24 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Чудовий садок! Величезне дякую вихователям Любі Ярославівні, Галина Михайлівні, які виявляють терпіння, доброту, мудрість, любов до наших діток! Найкращі відгуки про садок! Шкода, що держава не цінує таких фахівців!

,

Добрий день.
132 садочок нам як другий дім, прекрасні вихователі, з великим досвідом Галина Михайлівна , Марія Андріївна, Леся Іванівна. Директор теж хороша людина, яка нічого не вимагає і прийме в будь-який момент.
І приглянуть за дитиною і помиють, якшо сталась аварія) Звичайно приміщення старе, потребує ремонту, але зважаючи що таких приміщень у Львові сотні, треба і батькам долучатись до допомоги.
Другу дитину однозначно відам в 132 садок.

,

Загалом 132 садочком дуже задоволені!! Можливо зовні він не надто сучасний,але всередині в групах дуже затишно,я б навіть сказала по-домашньому.
Хочу подякувати ясельній групі,а саме Галині Михайлівні та няні пані Лесі за терпіння та доглянутих діток,в тому числі і за моїх дітей!!! Те,що діти плачуть це нормально,адже 2 роки вони перебували постійно з мамою! В садочку збережені державні норми і я спокійна,що мої діти отримують якісне харчування і догляд,а також безпеку!!! Що сезону організовують тематичні свята для дітей і батьків,дітки вчаться,малюють,ходять на екскурсії. Дуже б хотілось щоб в ясла повернулись Галина Михайлівна і Леся Богданівна!!!

,

Задоволена садочком я і моя дитина.Хороші вихователі,як ясельноі,так і старших груп.Велике дякую вихователю Галині Михайлівній і няні Лесі Богданівній за іхнє терпіння і турботу.Я маю двох діток і хотілося,щоб друга дитина теж попала до них.Зараз моя дитина в старшій групі і досі згадує Галину Михайлівну добрим словом.Дуже прикро читати коментарі некомпетентних людей,які пишуть образи людям з таким досвідом роботи,і роблять висновки за такий короткий термін.Ще велике дякую вихователю Рибак Оксані Миронівній за терпіння,турботу і підхід до дітей.

,

На жаль від одного чи двох негативних відгуків( я б навіть сказала без підставних) вирішується професійна діяльність двох прекрасних педагогів- Галини Михайлівноі' та Лесі Богданіноі'.
Вони виховали моі'х обох діток, я дуже задоволена, що саме ці люди були поряд!
Ви знаєте, не всі ми подобаємось комусь з першого погляду, та це не означає, що ось так можна наговорювати на людину.
Батьки будьте добріші, не влаштовує щось скажіть це в очі , а не ось так тишком. Ці люди пропрацювали багато років, випустили багато діток. Я вважаю що за ці всі роки просто потрібно і'м подякувати!!!!!

,

Дуже задоволена садочком я і моя дитина. Дуже хороші,турботливі вихователі, як в ясельних,так і в старших групах. Дуже вдячна виховательці ясельноі групи Галині Михайлівні і няні Лесі Богданівні. Моя дитина вже в старшій групі і досі згадує про них хорошоми словами. Маю двох діток і хотілось би,щоб друга дитина попала теж до них. Дуже неприємно читати коментарі некомпитентних людей, які пишуть образи людям з таким досвідом роботи. А ще велике,привелике дякую за турботу,терпіння,розуміння і підхід до дітей Рибак Оксані Миронівні!!!

,

Залишаю хороший відгук про педагогів, а саме Галину Михайлівну і Лесю Богданівну. Дуже вічливі та хороші. Завжди дбають про мою дитину. Завдяки ним я спокійно залишаю свою дитину та йду на роботу ''як то кажуть із спокійною душею'' завдяки ним моя дитина залюбки ходить до садочку навіть сумує за ними коли ми залишаємо її дома. Пані Леся та Галина завжди справляються із своїми обов'зками

,

Абсолютно не згідна з попередніми негативними відгуками!!!!! Галина Михайлівна і Леся Богданівна прекрасні педагоги,які не те що ніс дитині витруть,а вибачте й дупцю вашої і моєї дитини помиють!!!! А писати таке не знаючи педагогів і тижня-ось це жах!!!Я приводжу в садік вже свою меншу доньку,а старшу вибавили ці прекрасні люди.Якщо вас не влаштовують вихователі,тоді приватні садочки відкритють вам двері і дадуть можливість обрати вихователя топ-модель!!!

,

Щороку наш львівський педколедж випускає у світ молодих фахівців-вихователів. Чому в ясла не взяти молодих мотивованих дівчат, які мають усі можливості (і психічні сили в тому числі)? Як ті вихователі з нервовим тіком на обличчі проходять медогляд щороку, як невропатолог дає допуск до такої праці? Педагогічна праця має свій віковий ліміт, це повинні розуміти як вихователі, так і завідувач садка. Сумно... Садок 70-х років минулого століття...

,

Хочу залишити хороший відгук про педагогів в ясельній групі. Мої діти ходили в групу до Галини Михайлівни і дуже її любили. Я теж була задоволена нею, як вихователем. Пані Леся завжди допомагала діткам і доглядала за ними.
Бути вихователем в яслях не просто, в групі багато маленьких діток, яким потрібна увага і допомога. Галина Михайлівна і Леся Богданівна завжди справлялися зі своїми обов'язками.
І дуже шкода, що будь-хто своїми суб'єктивними коментарями може перекреслити роки роботи чудових педагогів в дитячому садку.
Догодити всім важко, але задоволених яслями батьків значно більше, ніж тих, хто 'шокований'!!!

,

Цілком і повністю згідна з попереднім кометарем! Це повний жах! Вихователів у такому віці і зовнішньому вигляді не можна підпускати до дітей!! Якщо дитина плаче, то її страшать тьотьою, яка прийде і забере якшо та не перестане плакати! Ясла викликають лише страх!

,

Ми в шоці від ясел... персонал не справляється, ніс ніхто дітям не витре. Діти, які в адаптаційному періоді, ревуть без перестанку, їх ніхто не заспокоює, не забавляє, няня горобців на дереві рахує, вихователь фізично не здатна в силу своїх вікових можливостей (професійна деформація, передпенсійний вік тощо). Діти їх бояться... Коротше, державний садок - це повна жесть...

,

не вдається зареєструватись. підкажіть будь-ласка як, хто зміг. дякую

,

Дякую чудовому, люблячому дітей, педагогу, чуйній людині, найкращому вихователю і просто красивій жінці Любові Ярославівній за її терпіння, величезну працю і материнську любов, яку вона вкладає в наших дітей! Низький Вам уклін за моїх двох синочків, яких ви виховуєте! Для мене - це найкращий садочок! Дякую також завідуючій садочку за вміле керування і співпрацю з батьками

,

гарний садочок ходим в ясельну групу вихователька Галина Михайлівна і няня п. Люба дуже добре знаходять підхід до дітей не роблять різницю між дітьми! Загалом гарне харчювання,гарна територія . Завідуючя садка вирозуміла жінка. 1 місце ставлю за все. Дякую за увагу і догляд за моєю дитиною!!!

,

дійсно гарний садочок. персонал хороший, далеко від загазованої Личаківської, але багато залежить від батьківської співпраці заради створення комфортних умов перебування діток. не буду вихваляти нікого х вихователів і нянь-це нечесно, бо мої дітки не скаржились на жодну.

,

Садок рекомендую всім, мої двоє донечок виросли і виховані Любою Ярославівною-найкращою вихователькою в світі. Кожне свято-подія, а кожен день свято для дітей цього садочку. Ми сьогодні в перший клас пішли, а за садочком вже сумуємо. Дякую Вам за наших дітей.

,

для моєї дитини дуже добрий садочок. синочок ходить вже другий рік. йому чудово підійшли і вихователька і няня. садочкові ранки дуже насичені, веселі. п. Валя (музичка) - викладається на 100 % при підготовці до ранків. територія садочка чиста. є своя котельня. затиший зелений район, нормальне харчування.

,

Чудовий садочок. Професійний персонал. Вихователь Любов Ярославівна заслуговує найвищої похвали. Тішить, що людяність і любов до дітей у цьому садочку на 1-му місці. Завідувач садочка вирозуміла і адекватна людина. Усім дуже дякую!

,

Моя дитина також відвідує садок №132,зараз навчається в молодшій групі!Вихователь-просто чудовий!Леся Іванівна,відноситься до дітей як мама,добра,лагідна,та чуйна!А ще чудовийспеціаліст своєї справи!Всім радимо даний садок!

,

мені і моєму сину дуже подобається цей садочок-смачно готують)))

,

мені і моїм дітям подобається цей садочок-бо там дуже смачно готують і взагалі ми задоволені)))

,

Ми теж досить задоволені цим садочком. Гарно розвивають діток, дуже хороші як вихователі, так і няні. садочок світлий, чистий, теплий, без сирості, що дуже важливо для дітей. велика озеленена територія навколо. старший син відходив, тепер із задоволенням віддали молодшого.

,

садок дуже хороший .мій син ходить туди з задоволенням завідуюча садка підтримуе дисципліну неробить різницю між дітьми.дуже чистенько.садок далеко від дороги гарна зелена територія.а свята організовують просто супер.мають автономне опалення телевізор карооке музичний центр.я доввго вибирала садок і дуже задоволена своїм вибором.

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок