Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моя доня зараз ходить в садочок "Ромашка" - дуже ій подобається,вихователі справді від Бога, милі,завжди знаходять правильний підхід до кожноі дитини, ввічливі! Валентина Іванівна-прекрасна людина і справжній професіонал своєі справи.
Загалом садок на тверду "5-ку",смачна і корисна іда,велика територія для ігор і прогулянок, ми дуже з чоловіком щасливі,що наша донька відвідує саме цей садок,тому завжди і всім буду рекомендувати саме його!

,

Добрий день! Хочу сказати велике спасибі всім працівникам дитячого садка за їхню важку, але таку необхідну роботу. В садочку чисто, охайно і завжди смачно пахне їжею. Чудовий керівник Валентина Іванівна, яка дійсно хоче створити для наших дітей комфорт і затишок. Дякуємо!!!

,

Добрий день! Я мама двох діточок які ходять у цей садочок.І хочу сказати велике спасибі всім працівникам дитячого садка за кропітку, нелегку, але таку необхідну працю. Садочок чистенький, затишний, а чудовий і смачний запах їжі на коридорах нагадує мені про щасливе і безтурботне дитинство, тому що я також колись ходила в цей садочок, коли була маленькою. Завідувач кожного року звітує перед батьками про витрачені кошти, подбала про безпеку наших діточок та будівництво павільйонів. Валентино Іванівно, міцного здоров’я Вам, наснаги у вашій кропіткій, необхідній титанічний роботі, нехай ніколи не опускаються руки до добрих справ.

,

Здаючи кошти а-ля "благодійний внесок" - прослідкуйте, щоб це було вписано у зошит, тоді є хоч якась надія, що ці кошти підуть на щось корисне і саме для ваших діток чи вашої групи, а не в кишеню завідуючої.

,

Садок ''гарний і чистий'' за рахунок хабарів, які бере завідувач-бо якщо б був розрахунковий рахунок, то це була б благодійна допомога (хто скільки може), а так ця такса, яку встановлює завідувач називається хабар як не крути. Відношення до працюючих батьків тут жахливе - вони не зважують на державні свята і робочі дні - просто ввечері повідомляють, що садок завтра не працює. Деколи вони влаштовують прогулянкову групу без харчування але ще жодного разу не знижували ціну за перебування у такій групі. Тобто гроші беруть як за повноцінний день, продукти крадуть у дітей, а це вже свинство вищої марки. Інформаційного стенду про виділені та використані кошти немає. Стенду з контрольною порцією їди немає. Анархія повна-причому при кришуванні вищестоящого керівництва ((((((((((((((!

,

Дуже гарний садок,дуже хороша зав.Валентина Іванівна.Також задоволений молодою але дуже відповідальною,доброю і чуйною Іриною Петрівною.Дякую вам.

,

Садочок просто супер. Свого часу, коли записувала донечку, то ходила по різних садочках: вибирала. Різниця величезна: тут не просто чисто і охайно, тут приємно зайти - затишно. Вихователі моїй донечці попали чудові. Тільки й розмов: "я так люблю Ірину Володимирівну", або "Ірина Петрівна така класна". Для мене це показник, що моя дитина задоволена. Завідуюча Валентина Іванівна дуже хороша людина, переймається не тільки садочком а і вихованцями.

,

Садок загалом хороший. Чистий, теплий, доглянутий. Хороше харчування.
Величезний мінус, так це те, що в групах приблизно по 30 - 35 дітей і через таку кількість з дітьми не гуляють, бо не встигають іх збирати-розбирати, чим порушують правила перебування дитини у ДНЗ. Як правило, знаходяться такі батьки, які ведуть дітей з вірусками і не долікованими соплями, кашлем, що абсолютно не контролюється медсестрою та завідувачем. І практично усі діти там чіпляють якусь болячку(1 тиждень в садку, 2-3 тижні вдома).
Дуже вразило збирання грошей з цілого садка на День народження завідувачки - такого чуда ще ніде не бачив, ну я розумію колектив вітає, а до чого тут діти усього дитсадка. Чи ми вже усі - велика родина і мені теж Вам повідомити дати народження членів моєїродини і чекати на привітання?

,

Незважаючи на відсутність качель, про садок можемо сказати лише найтепліші слова!!!
Колектив хороший, тепло, чисто, смачно!!!
Бажаємо всім міцного здоров"я, наснаги та терпіння!!!

А для Валентини Іванівни ще окремо - якнайшвидших успіхів у зведенні дитячого майданчика!!!

,

садочок чудовий,теплий,чистий,доглянутий.Хороше харчування і кваліфіковані працівники.Єдиний мінус відсутність качель(майданчика),але це вже претензії до держави.Завідувач-жінка,дуже хороша,людина на своєму місці,яка любить свою роботу і цей садок,багато робить для розвитку закладу.І багато чого з допомогою батьків!Я дуже задоволена цим садочком,та й донечка теж!

,

Садочок просто чудовий. Перша мала ходила туди, обов'язково віддам і другу. Годують прекрасно, вихователі хороші і діти їх дуже люблять. Багато вчать дітей, не говорячи вже провсякі різні пісеньки нові, віршики постійно. Можна віддати на англійську і танці. "І практично усі діти там чіпляють якусь болячку. Майже кожен рік єпідемія вітрянки або краснухи." - а це вже залежить не від садочка, а від батьків, які, бачачи, що дитина не зовсім здорова, відправляють її в колектив. І такі дитячі інфекції, як вітрянка чи краснуха, не відразу помітні. Тут і в школі можна підчепити. Тут садочок ні до чого.

,

Садок загалом хороший. Чистий, вихователі хороші. Не скажу, що легко попасти, все залежить від " повезе" чи "не повезе", а саме, якщо вчасно встали на чергу, скоріш за все вам повезе. Якщо спізнитесь, то потрібно буде шукати " підхід" бо коли групи набрані втиснутися буде проблематично, а інколи і не можливо, бо групи не резинові. Великий мінус, так це те, що в групах приблизно по 30 дітей . як правило, знаходяться такі батьки, які ведуть дітей з вірусками і не долікованими соплями, кашлем. І практично усі діти там чіпляють якусь болячку. Майже кожен рік єпідемія вітрянки або краснухи.

,

.Дуже добрий садочок. Влаштувались без проблем (були попередньо записані). Виховательки в групі чудові, вміють зацікавити дитину. Садочок доглянутий, чистенький, добре годують дітей.

,

Садок жахливий. Без грошей не беруть,та ще й без черги.Стою у ній вже 3 роки(((
Дитячого майданчика немає,брама постійно відкрита.Заходи хто хоче!
Огорожі навколо теж немає.Жодних качель теж немає.
Жах!

,

Дуже хороший садік

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок