Оцінка відвідувачів
(по 16 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В цей садочок ходять мої онуки-близнюки. Я і моя донька полюбили цей садочок з першого кроку. Садочок по-справжньому домашній, розміщений у двох приміщеннях. В закладі всього три групи. Уважні вихователі в групі і нянечки. Завідуюча Наталія Леонідівна - прекрасна чуйна людина, знає кожну дитину, займається з ними. Кухня також на висоті. Для нас це найкращий садочок і ми дуже вдячні всім за любов і увагу.

,

Ходимо в садок вже 2 рік все влаштовує:персонал привітний,уважний до дітей,меню різноманітне. Мій син просто обожнює садочкові запіканки,котлети. Як тільки починали ходити в садок,то не все їв,вихователі ніколи не силували,а потім звик і їсть усе залюбки.
Не вірте чуткам.Приводьте свою дитинку в цей садок і не пожалієте.

,

місцеві кажуть що там дітей не годують

,

Чудовий садочок! Ми просто обожнюємо пані Марину, ходимо заради неї!!!

,

Чудовий садок. Зараз ходить моя старша донечка, на підході меншенька) Задоволенна роботою вихователів. Усім раджу!!!

,

цей садок закінчує вже наша 2га дитина - ДЯКУЄМО!!!! чудовий садок, порядні та відповідальні вихователі. кожен з яких має свій плюс!!!! завідувач - п. Наталя. за ці роки стала всім дітям рідною!!!!! успіху та нових перспектив тобі. рідний садочку!!!!

,

Садочок просто чудесний!!! Завідуюча пані Наталя - золота людина. Грошей не вимагають, діток доглядають, як рідних. Колектив привітний і чуйний, кухня така, що вчитися нам мамам ще і вчитися. Ми з донечкою у захваті - усім рекомендуємо, хоча групи, звичайно, наповнені "під зав'язку". Бебі бум, панове:)

,

Садок ПРЕКРАСНИЙ!!! Там діти знаходяться як у великій сім'ї, і це велика заслуга завідувача п. Наталі Леонідівни, а також вдячна вихователям - п. Наталі (молодша група), п. Стефі і п. Таї (старша група), помічникам вихователів - п. Ірі та п. Миросі, кухарям-п. Ірі та п. Люді, муз. керівнику-п. Марті, медсестрі-п. Ірі і всім тим хто допомагає, щоб наші дітки в садочку себе почували комфортно. Харчування чудове, чистота ідеальна. Діти в школу йдуть підготовлені, вони вміють читати, писати, рахувати, і дякуючи тим мультикам (як написали в одому відгуку) діти знають про космос, Гагаріна, океан, тварин, правила поведінки та й багато іншого. Не в кожному садочку дітям приділяють стільки уваги. Це кращий садок м. Львова. Ми тільки з позитивними емоціями будемо згадувати ці роки проведені у Вас. Дай Бог працівникам садочку здоров'я, терпіння, вдячних батьків і чемних дітей )))

,

Дякуємо працівникам за сумлінну та нелегку працю! Здоров я та розумних батьків вам!

,

Дуже хороший садочок.В ньому виховувався мій син.Хочу подякувати вихователям старшої групи за терпіння і любов до наших дітей.

,

Мені на жаль не сподобалось.Особливо вихователі в яслях. Але це моя суб"єктивна думка.

,

Садочок № 18 на Гіпсовій, найкращий. Моя донечка ходить з задоволенням. Персонал - прекрасний. Кухня - чудова. Наталя Леонідівна - чудовий керівник і людина. Вихователі і помічники вихователів, до дітей відносяться дуже добре. З таким садочком непотрібно ніяких приватних. Дуже дякую всім хто там працює, дай Бог Вам здоров'я, терпіння і наснаги.

,

Авторитетно стверджую: Садочок на гіпсовій - найкращий садочок у Львові! Викохали моїх обох дітей (вже 13 і 8 років), та багатьох дітей моїх друзів (батьки нашого садочку такими залишаються)! Превелике с пасибі і низький уклін всім працівникам: завідувачці, вихователям, нянечкам, медсестрі, кухарям - це одна родина! Отак, в дружньому родинному колі зростають тепер і інші дітки. В когось є претензії? Та прошу дуже - "добродії" є всюди...Проте, атмосфера та любов, в якій зростає дитина (саме такого садочку) - це добрі спогади, зання та вміння на все житя!

,

На мій погляд - це один із найкращих дитячих садків у Львові.Принаймні моя дитина приходить завжди задоволена і радісна зі садочка, працівники завжди уважні та привітні і дійсно дбають про дітей.

,

Я не знаю чому в "мамусі" таке враження про садочок. Цей заклад відвідує вже наша друга дитина, ми дуже задоволені! А крім мультиків, які діти і дивляться їм ще показують цікаві документальні фільми про космос, тварин, безпеку, те що вони не подивляться дома. А про те як пройшов ден в садку більше розпитуйте дитину, а не робіть висновки назагал.

,

На цій стіні навіть ніхто нічого не пише... ДИВНО!!! Я думаю про цей садочок є що розказати.!!!!
Найбільше мені "подобається" коли нашим дітям постійно (три рази в тиждень) включають мультики - бо вихователь змучилася...!!!!
А решту історій навіть не буду розповідати!!!
Робіть висновки самі.

Партнери сайту
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок