Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коли мій син ішов в садок, ми з чоловіком сперечались, як довго він там пробуде. Чоловік у дитинстві в садок ходив і дуже любив, а я пробула три місяці у різних, постійно хворіла і про той період згадую з жахом. Мала переконання, що це дитячий будинок з тих страшних, де діти залишені сам на сам з байдужими педагогами, вишколеними за стандартами ХІХ століття. Але о диво! Син садок полюбив, обіцяних мамами на майданчиках 500 доларів хабаря за вступ ніхто навіть близько не вимагав, а вихователька Наталя Петрівна - просто чудова. Уважна, до дітей і дорослих ставиться з сердечним теплом, оптимістична і з гумором. Сумую, що молодший син не потрапляє до неї.

,

Приміщення і умови у садочку чудові. Справедливий відбір, без жодних натяків на необхідність "віддяки". Завідуюча розуміюча, привітлива і розумна людина. Але на цьому усі плюси закінчились. Мені прийшлось забрати дитину з цього садочка через вихователя, за порадою психолога. Жахливий, не педагогічний та не рідний підхід. Дитина постійно переживала стрес. Якось навіть записувала, за цілий місяць, коли дитина приходила в групу і віталась, вихователь жодного разу не відповіла!!! Найпоширеніший спосіб проведення часу з дітьми - то посадити всіх на стільчики і заставити там сидіти, інколи розказувати які звуки видає який звір. Для активної дитини, а вони в більшості такі - це не дисципліна, а терор.

,

ми не задоволені ставленням вихователя до дитини. Вихователь увесь час говорить по телефону, зовсім не дивиться за дітьми. Група повинна працювати до 6 годити, а вихователь жодного разу не досиділа до такого часу, пів 5 вона вже веде діток в групу продовженого дня з притензіями чому ми швидше дитину не забрали. Чоловік забирав сина з садочку з розбитим чоловом, вихователька прикрила лоб волоссям малого і не призналась, що це сталось під час перебування дитини в садочку. Вже ідучи додому, син розповів, що його вдарили і показав рану. Дуже халатне ставлення до роботи, тому не рекомендую цей садок. Буду думати над тим, щоб перевести свого сина в інший дошкільний заклад.

,

Чудовий садок харчування ОК. Виховательки супер з великою підготовкою до дітей. Моя дитина дуже задоволена. Є і ігрова кімната і спальня в спальні дуже комфортна. Вихователь старанно доглядає

,

Жахливий садок. Вихователь одна щодня, не міняється з іншою. Вихователька - ніякий педагог, підходу до дітей нуль, коли забираємо дитину - постійно їсть насіння і говорить по телефону. Не слідкує за дітьми зовсім, якщо діти побились, завжди одна відповідь "я нічого не бачила!". Надворі виховательки собі групуються і розмовляють, в той час як діти безпризорні. На дворі одягнені аби як, ніхто не дивиться чи дитина в шапці, чи без... Недавно одна дитина вийшла на двір боса!!! Вихователь помітила, аж коли за дитиною прийшла мама. Забрала дитину з цього садка, в 99% це через вихователя, хоча й завідувач не шукала нам як альтернативу іншу групу.

,

Як можна писати і брехати що садок далеко від дороги, якщо вона проходить в 5-ти сантиметрах від нього! Вихователі очікуючи батьків виводять дітей на двір, де зовсім не дивляться за ними, діти "висять як мавпочки" на паркані, інші частенько самостійно вибігають на проїжджу частину! Недогляд!

,

Приміщення і територія доглянуті і в хорошому стані.
Виховательки і няні - супер.
Харчування - ОК.
На відміну від багатьох інших садочків, не вимагають гроші.
Наскільки я знаю, значна заслуга завідуючої.

,

Все в садочку добре. Однак є певні і проблеми. Нажальробочий день розпочинається з 8,30 , а не на 8,00 тобто ,якщо батька на 9,00 на роботу то це проблема. І групи закриваються також швидко, для найменших 15,30 для трішки старших 16,30 . Скажіть будь ласка, на якій роботі мають працювати батьки, щоб о 15,00 вже бути вдома. А ще плюс дорога, яка займає як мінімум півгодини...

,

Садочок "Лісова казка" просто чудовий. Завідувач Марія Іванівна чудова людина. Умови у садочку дуже добрі, забезпечений садочок усім новим і гарним, чистий, доглянутий. Він далеко від дороги, територія зелена, чистенько, на кожному майданчику є і гойдалки і пісочниці, павільйони, ввечері і на вихідні територія закривається. Персонал - людяні,чуйні,уважні, дружні, розуміючі, підтримують один одного. Вихователі всі освідченні, добрі, на дітей не кричать, пояснюють і роз'яснюють, допомагають у вирішенні їх дитячих проблем. Помічники вихователів теж всі дуже хороші, привітні, догодовують дітей, допомагають одягатися і т.д., у групах чисто і прибрано за що щиро вдячні. І взагалі всі працівники дуже хороші, нічого поганого про цей садочок сказати не можу.

Див. також:
Зворотній зв'язок