Оцінка відвідувачів
(по 24 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вихователька в яслах...
Веде себе жахливо по відношенню до маленьких діток яким тільки виповнилось 2 роки, дитина яка не хотіла спати стояла довгий час в куті і плакала (помітила коли оглядали садок, розглядали його на наступний рік, але враження про яслі залишились дуже тривожні тому будемо шукати інший)
Хай завідуюча приймає міри щодо людей з вулиць без певної освіти яких бере на роботу.. жах

,

Можливо в ясельній і погана вихователька, та про інших не можу нічого сказати поганого. Мої діти ходять в середню групу, вони і я задоволені.

,

Ситуація наступна, вихователька в я сельній групі дозволяє при батьках говорити наступне: закрий рот, мене від тебе болить голова, зараз налуплю, коли вже прийде твоя мама бо я хочу додому спати. Коли дитина плакала то тріпнула нею, а потім побачила що я дивлюсь і наче пригорнула до себе. Щодо виховательки то справа погана

,

Весь колектив садочка просто чудовий, ставлення до дітей, як до рідних, знаходять підхід до кожної дитини.

,

Погоджуюсь, що хороший садок. В мене дитина туди ходила - то ми дуже задоволені, і харчуванням, і вихователями.

,

Від позитиву розриває. Донька з першого дня, не хотіла йти з садка додому. Завідуюча Люся Степанівна і вихователі Галина Іванівна і Світлана Володимирівна і Світлана Богданівна просто супер, привітні, приємні, чуйні і дуже добрі, їм немає ціни. Дитину швидко і без проблем (без сліз) адаптували до нового режиму, ставлення ідеальне, годують прекрасно (меню різноманітне, ситне і повноцінне), різноманітні цікаві заняття, добре піклуються про дітей. Донечка в такому захопленні від садочка, що кожного дня летить туди. Ні секунди не хвилююсь як там дитина, знаю що доглянута і задоволена. Садочок охайний, затишний з теплою домашньою атмосферою, а подвір'я чисте і безпечне. Зразу видно, що там працюють з думкою про дітей і добросовісно виконують свою роботу. Дуже задоволена. Дякую.

,

Дуже хороший садок.Коли обирала своїй донці читала відгуки кожного садочку і зупинилася на цьому і я не помилилася. Годують добре так, що деколи ввечері не хоче вдома їсти доводиться заставляти. До діток добре ставляться(моя б розказала якщо її обідили). Хороша завідуюча Люся Степанівна і наші улюблені вихователі Марія Михайлівна, Надія Григорівна і Оксана Миронівна.

,

Дуже гарний садок. Моя донька із задоволенням його відвідує. Гарна атмосфера, якісне харчування, чуйні вихователі. Велике дякую Люсі Степанівні, Надії Григорівні, Мирославі Іванівні і Марії Петрівні. Ви професіонали віддані своїй справі! Найкращі у Львові!

,

Дуже подобається це садочок, мала ходить туди, шкода тільки що пішла наша вихователька Ліля Йосипівна, дітки дуже звикли до неї. Харчуванням, умовами ми задоволені, сподіваюсь, що і надалі все буде добре.

,

Дуже подобається цей садок, мала з задоволенням ходить туди, але шкода що йде їх вихователька Ліля Йосипівна, діти звикли до неї. Сподіваюсь все і надалі буде добре.

,

Хотіла, сина віддати туди. Не взяли. Тули треба з дитиною до двох років йти. Пізніше буде пізно. Те, що побачила - сподобалось. Двір тихий і не при дорозі. Всередині чистенько і приємно. У порівнянні з іншими садочками, які я вже бачила - світлий і кольоровий.

,

Хороший садик...Мой сын обожает Галину Ивановну

,

логопедична група супер там справжні вихователі надія дмитрівна і марія григорівна вчать дітей і різнобічно розвивають .вони найкращі.ps. повірте маю з ким зрівнювати

,

найкращий садочок.Домашня атмосфера.годують супер.хороший персонал

,

Садочок-диво!!!!!!!!!!!!! Діти біжать туди і жодного разу не плачуть. Мої малята закохані в Надію Дмитрівну і Марію Григорівну. Донечка питалась, чому не можна там ночувати, сподіваюсь синочок теж піде до них в групу. Окреме дякую Світлані Богданівній за салон краси для дівчаток. З приводу їжі нічого негативного не можу сказати, якщо дома доня крутить носиком, то в садочку змітає все те, що дають, особливо кашу для принцес.Велике дякую тим прекрасним людям, які працюють в нашому садочку і роблять дитинство моїх крихіток теплішим, яскравішим, добрішим і усміхненішим.

,

Моя донечка також від Галини Іванівни в захваті!!! Садочок самий найкращий!!!!!

,

Хороший садочок і прекрасна вихователька Галина Іванівна, мій син її просто обожнює...

,

Найкращий садочок у Львові!!!!!

,

Двоє моїх діток ходили в цей садок,дуже їм подобались завідувач Люся Степанівна вихователі Лілія Йосипівна та нянечка Слава!!!!!!!!!!!!!!Дуже вдячна їм за виховання і навчання дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Побільше б таких щирих людей,які там працюють.

,

дуже добрі вихователі і няні!!! щиро дякуємо люсі степанівні ( завідуючій), марії михайлівні, надії григорівні, ярославі павлівні, галині іванівні, наташі ( так називають дітки) і оксані миронівні!!! мої діти садочком дуже задоволені!!! годують смачно!

,

Садочком і робочим персоналом дуже задоволена!!! Добре годують і тепле ставлення до діток!

,

Ми ходимо в цей садичок з 2 років. Дуже хороше ставлення до дітей та дружня атмосфера. З дітьми багато займаються не лише за програмою але й готують до школи. Дуже шкода, що час так швидко летить і нам прийшов час йди в школу. P.S.: на рахунок харчування мушу заперечити, бо не мала за ці роки жодної скарги.

,

Проведено перевірку харчування. Харчування відповідає вимогам!!!

,

погано кормлять!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок