Оцінка відвідувачів
(по 43 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Усім гарного дня.Є вихователь, якщо потрапити до неї, то це 100%каліцтво ваших дітей, Ще більш фальшивої та не педагогічної людини не зустрічала! Прислухайтесь до дітей!

,

Прекрасна чуйна добра людина! Марія Григорівна педагог з великої букви і справжня людина! Якщо 31 садок це тільки Марія Григорівна. Мали гіркий досвід в іншій групі,у цьому ж садочку. Усе інше нас влаштовувало, жодного разу не було конфліктів. Музичний супровід весною просто суперовий,низький уклін за баян?

,

Ми ходили до садка з 2016 по 2020 роки , садочок - Супер !!
Чисто, охайно по-можливості постійно щось підфарбовуються, підремонтовується , яке державне фінансування така і робота.
Окрема, велика подяка вихователю Марії Григорівній , вона вихователь від Бога , людина з добрим серцем. Вона вкладає у свою працю душу, таких ранків , свят і різноманітних програм я не бачила у жодному садку !
А директор Марія Романівна старається , щоб з кожним роком садочок покращувався .
До дітей ставляться дуже добре ! Я дуже рада, що моя дитина відвідувала цей садок !!!

,

Доброго дня! Хочу залишити відгук про ЗДО 31, так я мама двох дітей які відвідують цей садок. Садочком дуже задоволені, притензій і зауважень немає. Вихователям і няням велике спасибі за те що виховують наших дітей.

,

Садочком дуже задоволена, ходимо вже давно, ніяких проблем не було. Вихователем і няньою задоволена. Ніяких конфліктів протягом 4 років не було. Вихователь займає своє місце. Низький уклін тим людям, які за таку невисоку зарплату ходять на роботу і на всі 100% виконують її!

,

Найгірший садок у нашому житті! Справжнім випробуванням стало перебування дитини в групі з вихователькою. На постійній основі піднімає руку на дітей - б'є, штовхає, трясе, про крики навіть не кажу. Залякує дітей, щоб не розповідали про інциденти батькам. Після підтвердженого іншими дітьми випадку штовхання моєї дитини я відкрито пригрозила виховательці поскаржитись завідувачці, у відповідь на що вона аргументувала свій вчинок надмірною активністю дитини, мовляв "мала її дістала, бо постійно бігає туди-сюди". Від постійного стресу дитина почала хворіти. Стало нестерпно настільки, що перевели малу в приватний садок. Про ДНЗ № 31 залишились найпохмуріші враження. В іншому коментарі нижче сказано, що це "не садок, а концтабір для дітей" - у нашому випадку так і було. Якщо ви друг своїй дитині - тримайтеся звідси якнайдалі.

,

Читала,читала і теж вирішила написати.Ходить моя дитина до Юлі Володимирівни з 2.5 років.Садочком ми усі ці роки задоволені,вихователька суперова,нянічка (Мирослава Романівна)теж класна.Дитина ходить с задоволенням,багато чого його навчають саме у садочку,вірші,читати,писати,важливу інформацію про безпеку розповідають,багато творчих завдань.Грошей ніхто з мене не вимагає.Дитину ніхто не ображає.Їх свята я просто обожнюю,настільки все гарно і добре підготовлюють.Я дуже задоволена,сама напевно буду сумувати потім за садочком.Може комусь не повезло,але в мене нарікань жодних.

,

Почали ходити в гупу раннього віку.Але дуже розчарована відношенням вихователи до роботи,тому що вона її зовсім не виконує. Дитина ходить вже 2 місяць гуляти, діти майже не ходять.Заспокоїти дітей вихователь не може,як не прийду постійні сльози.Я розчарована((((

,

Поганий садок. Хватає вже вимагати гроші з батьків

,

Садочок хороший. Багато вихователів дійсно класні, знаходять підхід до діток. Але є одна ОСОБА, інакше не назвеш, яка портить все хороше в цьому садочку!!!!!!!! Марія Романівна, Ви як завідуюча, прошу Вас прийняти міри!!!!
А тепер "трошки" про "роботу":
-включає дебільні пісеньки дітям, і навіть в сонний час!!!!
-маже дітей миром, бо коли приходять додому, то пахне від них ним!!!
-щіпає дітей де попало!!!
-читає над дітьми молитви!!!
-дітей заводить в туалет, і що вона їм там показує, Бог тільки знає!!!!
-дітей на руки не бере і заспокоїти не вміє!!!
-коли не зайду, вічно плач дитячий. Співчуваю нянічці, яка працює в такій атмосфері!!!
Марія Романівна, прошу Вас звернути увагу на мій коментар!!!! І прийняти міри, бо це вже перебор!!!!

,

Садок один з найкращих у мікрорайоні. Дуже задоволені садочком і не жаліємо ні краплі за свій вибір, дитина ходить з великим задоволенням. Хочу окремо подякувати Надії Іванівні- це педагог від Бога, професіонал в своїй справі, не раз давала цінні поради у вихованні дитини, такої щирої людини як Надія Іванівна важко зустріти у освітній сфері.

,

Очень довольны нашим детским садиком.Внимательные воспитатели Надежда Ивановна и Оксана Владимировна ,которые с любовью и лаской относятся к каждому ребенку.

,

Мамочки я дуже задоволена садочком, тут чисто , смачно готують і належний догляд за дітьми. Дуже вдячна вихователям за турботу до наших діточок.

,

Почали ходити у групу раннього віку. Вихователь Надія Іванівна та Оксана Володимирівна. Оксані Володимирівні дякую. От про Надію Іванівну є що написати. Вона не стримана до дітей кричить. Хто ій гривень 100 дав то щебече до батьків (але не до дітей).

,

Садочок непоганий та вихователька просто знущається над дітьми.

,

садочок класний.

,

Дякуємо Оксані Ярославівні, що всі 3 роки присвячувала нашим діткакам!! Ви найкращі і ми вас дуже полюбили! Найкращий садочок у Львові.

,

Хочу подякувати Наталії Василівній за її роботу з моєю дитиною. Дуже приємно, що є ще такі вихователі. Дитина у садочок йде з задоволенням. Вона від своїх діточок не відходить, постійно їх чогось навчає! Практично кожного дня, вчить з ними віршики......і дає батькам цінні поради!

,

Садок не найкращий!!! На дітей кричать, щіпають їх за руки, не займаються ними ВЗАГАЛІ!!!! Діти мають сидіти на килимку і тихенько бавитися!!!

,

Я теж хочу подякувати Марії Григорівні. Дуже задоволена, що дитина потрапила саме до неї. Ще великий уклін няні - пані Любові. Якби таких працівників було більше,іточки ходили б у садок із задоволенням. Щодо організації роботи у групу спочатку набрали дітей, які звикали до вихователів, а потім дивним чином одних відправили у нову групу(де повністю готове усе), а інших залишили у старій... Про психологічну травму дітей абсолютно ніхто не думав...

,

Хочу написати про вихователя Марію Григорівну, це людина від Бога, яка дісно любить дітей, нам дали її в яслі після того як відкрили другу групу, я дуже задоволена, вона як друга мама для дитини

,

нічого особливого , середній садок. басейн - заслуга не їхня . дякуємо виборам до місцевих рад. завідуюча приємна ,якщо до неї не з пустими руками. подарунки на всі свята - всій адміністрації. грошей збирають купу.

,

Тепер можу сказати правду. Не знаю за якими критеріями він отримав найкращого садка, коли до нього ще йти і йти. Маю можливість порівняти кілька садків Львова. Це найгірший. Похвалити вихователів за чуйне та добре ставлення до дітей не можу. Дітьми не займаються зовсім. Мало того тут ні бавитися, ні бігати на дворі не можна. Діти просто сидять на килимку або на лавочці.Такі відгуки чую не від одних батьків. Це не садок, а контабір для дітей. Я ним не задоволена - тому дитину перевела у інший садок.

,

Садочок в мікрорайоні дійсно найкращий.Мій синочок відвідує групу "Метелики",де працюють найкращі вихователі Галина Андріівна і помічник Орися Петрівна.Велике дякую Вам за Вашу доброту та працю,за те ,що незважаючи на велику кількість дітей, Ви вмієте подбати про кожного.Мій син ходить другий рік в садок з великим задоволенням.А завідувачці Маріі Романівній окреме спасибі за те,що взяли нас до себе в садочок.

,

Дуже хороший садочок.В ньому виховється мій син.Хочу подякувати вихователю Оксані Ярославівні та помічнику Юлії Андріївні за терпіння і любов до наших дітей.На мій погляд - це один із найкращих дитячих садків у Львові.

,

Моя дитина вже три роки ходить у логопедичну групу. Наша сім"я дуже задоволена тим, що ми вибрали цей садочок. Надія Михайлівна, Оксана Володимирівна, Світлана Ярославівна І Надія Іванівна - це люди з великої букви. Велике їм дякую! Це справжні педагоги!

,

Садочок просто супер, мої діти задоволені вихователем Іриною Павлівною та помічником вихователя Олександрою Олексіївною, в садочку дуже смачно годують, з дітьми займаються.
А басейн це взагалі супер, мої діти дуже задоволені !!!
В садок попали через електронну реєстрацію без проблем, і без взяток!!! Батьки реєструйтесь правильно,читайте правила реєстрації дітей в садок на сайтах освіти вашого району. і все буде добре.

,

Садочком дуже задоволена,особливо молодшою групою.Вихователь Галина Андрієвна-супер,а помічник Орися Петрівна надзвичайно хороша людина.За дітьми доглядають,ставляться до них дуже добре,дитина задоволена,басейн-це великий плюс.

,

Садочок досить хороший! Попасти важко бо групи направду переповнені. Дитина із задоволенням ходить у басейн - про тренера відзивається з любов"ю!
От сьогодні 09.12.2014р. діти пішли спати голодні!!! Бо виключили світло і не встигли зварити, бо газу нема лише електрика! Можна якось попередити садочок про такі "сюрпризи " якийсь графік...
Є плюси і мінуси але більше переваг!!!
А ще чудовий логопед Мирослава Іванівна.
Мінуси у поведінці деяких працівників з дітьми як наприклад типу "щолбан" дати, руку перетиснути, за волосся потягнути, але поки це не доведено бо камери нажаль там не стоять...дуже розумно так що слідів не видно але боляче і психіка дитяча вразлива.

,

ми цього року хотіли в середню групу, то завідуюча навіть не слухала, місць немає і все!!! Сказала ставайте на елекронну чергу. По тій же черзі ми 2 в списку, але чомусь я сумніваюся, що нас туди візьмуть!!!

,

Садочком дуже задоволені!
Попали в цьому році без проблем, правда вже в старшу групу. Завідувачка приємна людина, вихователька взагалі чудова. Заняття в басейні хороші, принаймні, наскільки я можу судити з відгуків дитини.
Поборів ніяких немає.

,

Я взагалі не знаю як туда попасти. Ходила до завідуючої на протязі року. Просилась у яслі. Якщо не берете то поставте у чергу. Ні,черг у нас немає . Приходьте 28 травня. А 28 травня місця в яслях вже немає.Це було рік тому.
Таке враження що ці захоплені відгуки самі вихователі і пишуть.

,

Хороший садочок з басейном...! Моя дитина дуже задоволена і ми теж!

,

Мені казали,що групи набирають у травні...я підійшла у травні до Марії Романівни (це завідуюча) і почула,що групи набрані і у групі по 44 дитини)))

,

гарний садочок і вихователі приємні.

,

садочок хороший а особливо вихователь оксана петрівна

,

Дуже хороший вихователь Зоряна Борисівна, ми нею дуже сильно задоволені, вона з дітками займається, їх розуміє і любить як своїх рідних а також знаходить легко спільну мову з батьками.

,

Садок чудовий!
вихователі люблячі і турботливі)
до дітей відносяться,як до своїх)
Дуже рада,що моя дитина ходить саме в 31 садочок!!!
все супер))
а для тих батьків,яким нічого особливого нема,то скажу:якби нічого особливого не було,то цей садок не зайняв би перше місце у Львові по рейтингу "Найкращі Дитячі Садочки міста Львова"

,

Нічого особливого,в групі по 35 дітей.

,

Дуже гарний садочок.Я ним дуже задоволена.

,

Моя дитина ходить другий рік в садочок № 31. Садочком задоволена, Колектив класний, велике дякую вихователям, завідуючій . Всім раджу цей садочок. Ще великий плюс що там є басейн.

,

Нічого хорошого там не побачила, особливо вразила одна неврівноважена вихователька. Правда, завідуюча досить приємна людина.

,

Чудовий садок!!! Класний колектив!!!!!!

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок