Оцінка відвідувачів
(по 34 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Сюди ходила я , мої брат і сестра і вже тепер ходить мій синочок) найкращий садочок)хороше харчування,чудові вихователі,гарно ,чисто
І величезне дякую завідуючій Євгенії Олексанрівні ви найкраща!!!
Чудове місце раджу всім)

,

Надзвичайно хороший садок, дуже смачне і якісне харчування. Вже дрга моя дитина ходить у цей садок. Завідувач постійно на робочому місці, все контролює, перевіряє, завжди розмовляє з батьками. Садок знаходить в зеленій зоні, свіже повітря, майданчики почтійно ремонтуються. Дякую вам, педагоги , за якісну працю та любов до наших діток!

,

А я ходив в цей садок до 1973 року.Він був російський і називався "Колокольчік".Стара німецька вілла,непогано пристосована,завжди свіже повітря.

,

дуже і дуже задоволена садочком! Вже другого синочка воджу в цей садок. Персонал дбайливий та уважний до дітей! Хороше і смачне харчування. (мала нагоду спробувати під час обіду). Завідувач за всім слідкує та контролює, завжди на робочому місці. Нам пощастило бути з такими вихователями : Наталя Ігорівна, Олена Романівна, Галина Нестерівна та Ірина Дмитрівна! Всім величезне спасибі)

,

Прекрасний садочок. Тут навчили мою дитину всьому: і самому їсти, і самому одягатися, і самостійності, і безліч віршиків, пісень, танців... Дуже любить малий ходити в садок, ввечері завжди треба ще його чекати, бо не награвся, не набувся, це означає одне - йому там дуууже добре. Велике спасибі Надії Іванівній, Надії Юлівній і Світлані Михалівній за їх відданість нашим дітям. Ну і окреме спасибі завжди усміхненому керівнику, головному організатору всіх добрих справ у цьому закладі - Євгенії Олександрівній!!!!!!

,

Цей содочок замінив моїй дитині другий дім, а Надія Іванівна - маму. В садочку тепло, вечері завжди дуже смачні і повноцінні, величезна подяка всьому персоналу!!!

,

Особливу подяку висловлюю Олені Романівній !!! Чого не можу сказати про другу виховательку - на дітей кричить, діти недоглянуті, гуляють не заправлені з голими спинками.Велика подяка за випускний старшої групи Олені Романівній та Наталії Ігорівній !!! Завдяки їхній турботі діти залишаються доглянутими та здоровими!!!Випускний групи Олени Романівної та Наталії Ігорівної був просто чудовим!!!!!!!!!!!

,

Дякуємо за свято Миколая та Новорічні свята! Видно що працює кваліфікований, дружний та творчий колектив,

,

садок з вигляду непоганий але завідуюча там хамка

,

Дуже задоволена нашим садочком ! Мій син із великим задоволенням відвідує ясельну групу . Звик до садочка з перших днів - не було ні плачу, ні крику. Наша вихователька Надія Іванівна - лагідна, дбайлива і уважна до кожної дитинки. Всі дітки у неї припильновані, нагодовані. Також поряд із нею працює чудова помічниця - няня Наталя Петрівна. Діти тягнуться до цих людей. Я дуже вдячна їм за їхню турботу та нелегку працю !

,

дуже задоволена садочком

,

Я дуже задоволена цим садком.Сама ходила туди і можу сказати що,вихователі дуже дбайливо ставляться до дітей,а особливо Олена Романівна(вихователь)та Надія Юліївна(музичний керівник).Дякую їм за їхню турботу і працю!

,

В 32 садочок ходить мій син. Садочок дійсно дуже гарний, хороший обслуговуючий персонал, дбайливі вихователі, а особливо вихователь молодшої групи Галина Іванівна, вона, як друга мама, дбає про наших дітей. Чого не можу сказати про другу виховательку Наталю В'ячеславівну - на дітей кричить, діти недоглянуті, гуляють не заправлені з голими спинками.

,

Мій синочок ходить в цей садок. Надзвичайно задоволена роботою завідувачки Євгенії Олександрівни та вихователів Наталії Ігорівни та Олени Романівни. Дитина завжди під наглядом. Завідувачка організувала ремонт у садку: утеплила ззовні, поставила автономне опалення, поміняла усі вікна та двері на пластикові, зробила ремонт у туалетах. Харчування дуже хороше. Дякую за Вашу працю та людяність.

,

ходив домовлятися в цей садок коли малому виповнився 1 рік поставили мене на чергу і ми там в списку були 9, а коли прийшов наш час йти в садок нам сказала Євгенія що нас немає в списку і ще рас записаля але вже 25. Прийшли ми потім вже через місяць і нам сказали що групи вже створені і місця немає. Проживаємо ми на Коцюбинського

,

Вже друга моя дитина є вихованцем цього закладу.Директор всю душу вклала в цей садочок. Кілька поколінь вихованців.Мої діти виховивались з різницею в 12 років.Так ось персонал практично не змінився!!Це про щось говорить!Дуже вам вдячна!

,

чудовий садок!мені вже 11 років! я вже у 5 класі!і вчилася у цьому садочку!дуже дякую Галині Іванівні !

,

смачно готують)

,

Вітаю весь педагогічний колектив садочку №32 з професійним святом - Днем Вчителя!!! Бажаю Вам здоров'я на довгі роки, натхнення та задоволення від Вашої нелегкої праці і, звичайно, чемних вихованців:-)

,

Дякуємо Євгєнії Олександрівні та всім вихователям за турботу про дітей та чудові умови!

,

Моій дитині дуже подобаеться ходити в цей садочок.Йде туди з задоволенням.Із захопленням відвідуе заняття.. також музичні заняття.Любить садкові булочки та запіканки.Дякую всьому колективу садочку.

,

Хочу подякувати працівникам садочку №32, за те що дбають за наших діток. На даний час літнього оздоровлення, кожного дня проводять загартування, ігри з водою.А технічний персонал доглядає грядки на яких посаджені свої овочі та квіти. Дякую всьому колективу садочку.

,

Дякуємо за чудове свято Матері і за ту радість, яку отримають наші діти та ми, батьки, завдяки прекрасній роботі всього колективу.

,

Дякуемо працівникам садочку за проведення свята пасочки та гаівки.

,

Хочу подякувати за проведену велику роботу вихователям та музичному керівнику за чудове свято "Вареники". Окремо хочу виділити те, що мене вразило - це емоційне єднання батьків та дітей, а також атмосфера піднесення і відчуття свята. Співали і пританцьовували усі, хто був у залі. Особисто я давно так не співала українських народних пісень. Хочу побажати усьому педагогічному колективу творчих успіхів у вихованні дітей.

,

Дякуемо ЄВГЕНІІ ОЛЕКСАНДРІВНІ. ГАЛИНІ ІВАНІВНІ . НАДІІ ЮЛІВНІ за чудове свято вареника на якому ми були присутні.Також за смачні вареники.

,

ДУЖЕ задоволені 32 садочком.ДБАЮТЬ про діток наших .ДЯКУЕМО.

,

Вітаемо колектив садочку 32 з Новим роком бажаемо всім здоровя дякуемо за виховання наших діток.Дякуемо за новорічні ранки а також за смачне харчування.

,

садочок дуже добрий. ДБАЮТЬ про наших діток.Вихователі проводять цікаві заняття.Добре проводять музичні ранки до всіх свят.Дякуючи завідувачці і завгоспу наші діти смачно харчуються.Дякуемо всьому колетиву садочку за затишок і благоустрій.

,

садочок на даний час дуже хороший, дбають про наших діток, смачно годують проводять цікаві заняття. Я мама двох діток, які відвідують цей садочок, дуже задоволена. Дякую всім хто приймає участь у вихованні наших діточок.

,

Садочок дуже хороший, велика, прибрана територія, кругом зелень, завідувач і завгосп добре дбають про затишок дітей в садочку. Харчування на високому рівні. Дякую колективу садочку.

,

садочок після ремонту супер , дякую Євгенії Олександрівні та колективу за затишок і красу яку ви створили для наших дітей .

,

дуже хороший садочок

,

дуже приємний заклад та колектив

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок