Оцінка відвідувачів
(по 60 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Погоджуюсь з попереднім дописувачем. Благочинні обов'язкові внески вже виходять за рамки адекватності: "на фонд садочку" "на фонд групи" "на ремонт" "на іграшки" "на день народження вихователькизавідуючої" бо так треба і так прийнято. Сума за місяць виходить приблизно така сама як і за нормальний приватний садок, в якому будуть справді дивитись за дитиною. Корупція і совок - два слова які чітко характеризують даний ДНЗ. Не рекомендую

,

Суцільні побори, щоб попасти в садок треба дати не маленьку суму, близько 2000 грн, залежно як сторгуєтесь з завідуючою. Платні групи, численні побори, садок в місяць з усіма поборами обходиться 1000 грн. Фонд групи, на ремонт, на шафки, благочинні обов'язкові внески, тотальна корупція. Недотримання графіку роботи, день на передодні вихідного змушений забирати дитину швидше (бо так собі вирішили вихователі, вони перепрацьовують бідненькі). Просто тотальна корупція, до якої нікому не має діла. Тепер зрозуміло, як пані завідуюча може їздити на новенькій Мазді. Корупція, болото і вихователі так собі, не гребують застосуванням фізичної сили до дітей. Не рекомнедую!

,

хочу написати відгук про цей садок. моя дитина ходить сюди вже 3 роки, йде з великим задоволенням ,вихователі чудові( п. Оля і п. Світлана,п. Уляна та п. Віра)годують смачно, але деякі нюанси, наприклад один день дають на підвечірок макарони з рибою ,а іншого дня маленька булка і чай і виходить що до 6 год. дитина майже голодна сидить. Є плюси і мінуси, проте хочу сказати ,що жодного разу не пошкодувала ,що віддала в цей садок. хоч і начиталася про нього різного.

,

Садок хороший, чистий, годують смачно. Мій син ходить 2 роки і зараз на канікулах вже дуже сумує за садком. Найбільший плюс - це вихователі : мають підхід до дітей, ввічливі, за дітьми слідкують і постійно з ними займаються. Стосовно грошей : на початку кожного літа батьки дають по 500 грн в комітет для забезпечення потреб групи (свята, дні народження вихователів, ремонт поточний, іграшки, посуд). Я думаю це смішна сума, враховуючи,що у приватних платять по 3 тис. і ще й додатково оплачують канцтовари та гуртки.

,

"Садочок багатий та доглянутий" - лише за рахунок численних поборів з батьків. Стосовно доглянутий - зайдіть у групи з північного боку і насолоджуйтесь запахом грибка (а це і алергії, і бронхіти, і багато іншого...)

,

Прочитала статтю в газеті про осіннє свято і цілком погоджуюсь з мамою-журналістом (як я зрозуміла). Для дітей ці свята перетворюються в щось неймовірне. Моя дитина цілу ніч прокидається перед ним, ще діти (була свідком) з криком одягають костюми, інші - плачуть, побачивши маму чи розповідаючи вірші. На святі наші дітки, як роботи: до мами не можна підбігти, рукою не махати і т.д. Їм нецікаво, бо знають вже вірші всіх дітей, всю програму виступу. Час вже щось змінювати, бо свято - це не муштра, а задоволення!

,

Ми були задоволені доки наших діточок доглядали 2 вихователі (п. Іванка і п.Надя)
Нажаль п.Іванка звільнилась...Тимчасово (ми надіємось), в нашій групі працює другим фихователем п. Галя, яка чомусь більшість часу проводить за межами групи, а не доглядає за нашими дітками !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Всі критикують вихователів, завідувача, а до них якраз найменше претензій. Я хочу поговорити про медсестру. Зранку приводжу дитину, кажуть, медсестри ще немає, забираю, вже немає. Світло включено в кабінеті, чекаю. Чекаю, чекаю, та й не дочекалася. Це в неї така маскіровка, начебто працює. Меню читала в газеті має змінюватись кожних 10 днів. А в нашому садку - кожен день одне й теж їдять. Одного разу, в четвер, забирала дитину швидше і дали нам булку. Ви знаєте, зверху - згоріла, всередині - сира. Як дитині можна таке їсти???!!! Попрацювали - пора на відпочинок. Є багато хороших творчих молодих людей!

,

Закінчуючи університет я проходила практику у цьому дошкільному закладі,потрапила у ясельну групу.Чесно Вам скажу,я була позитивно вражена,вихователька,на жаль,не пам’ятаю її ім’я(старша жіночка) була дуже привітна ,люб’язна і терпляча до усіх,діти на свій вік були дуже самостійні,думаю це заслуга виховательки!В садочку дуже чисто за цим слідкують,все оперативненько прибирається,коли ми виходили гуляти,то вихователька всіх перевірила чи добре і правильно одягнуті,вона настільки все знала про них:кому потрібно допомогти,хто сам все зробить,кому підсказати шо і як,кого похвалити,на вулиці вона від дітей не відходила!Їжа там смачна(сама куштувала) все з дотриманням санітарії,жіночка яка роздавала їжу розказувала нам як там все строго і наочно все показала.Вихователька прив’язує дітям любов до чистоти,завжи просить їх за собою прибирати,але у формі гри,як на мене то це дуже великий плюс. Тому,своє чадо,я дуже швидко відправлю саме у цей садочок,адже бачила усе з середини)

,

Хотіла віддати свою дитину туди, але після того як декілька раз була свідком того, що діти на території садочку знаходили і розглядали використані шприци скоріше за все викинуті наркоманами, а вихователька не відразу це помічала, я передумала. Шановні вихователі ну невже перед тим як виводити діток гуляти не можна хоча б одним оком оглянути територію, яка у вашому садочку не така вже й велика? І така ситуація буде й надалі , бо на В. Великого наркомани коляться всюди серед білого дня перед вікнами і в під'їздах. До цього жила в інакших районах Львова такого не було. Вибачте, наболіло(

,

Нещодавно я побувала в ДНЗ №33 "Берегиня" на семінарі. Садочок багатий та доглянутий. Особливо мені запам"яталося заняття в молодшій групі, яке проводила вихователь Петровська Н.М., вона ж є і автором книжки для діточок, яка нам дуже сподобалась.Заняття було цікаве, змістовне, діти показали високий рівень знань. Видно, що робота проводиться постійно. Щиро дякую за цікаво проведений час та фахових вихователів!

,

Ходим в платну групу. В загальному задоволені, але є одне побажання до вихователів, в однаковій мірі ставитись до усіх дітей.

,

ходили в цей садочок 2 місяці. Не буду розказувати як потрапили до цього садка, бо як всі. Дуже важко... Ми переїхали, тому перейшли в інший садок. Скажу лише про хороше: наші вихователі були просто чудові. Пані Оля та пані Світлана, малий просто у Вас закоханий і постійно про Вас питає. Дуже Вам дякую, що турбувались про нього. Таких як Ви, ми більше не знайдемо. Я дуже страждаю, що ми змінили садочок. А завідуюча....ну що сказати...головне це вихователі, які постійно з вашими дітками. Раджу звичайну групу, не платну, бо там найкращі вихователі!!!

,

Садочок хороший, красиві групи та акуратні майданчики. Ми ходимо в платну групу і дуже задоволені, вихователі фахові та доброзичливі, а особливо хотілося б відмітити пані Надю, яка є вихователем від Бога. Завідуюча фахово організовує роботу садка.

,

Садочок поганий. Мала постійно хворіла, так і не дочекалася тої адаптації. Ми попали в платну групу. Ходиш, не ходиш, а гроші плати. Постійно збирають гроші, гроші, гроші. На Миколая Діткам якийсь мізер, а вихователям, няні, а головне завідуючій конвертики.На всі Дні народження -гроші, на 8 березня -гроші (це ж абсурд). На всі численні свята -гроші (не забуваємо про завідуючу). Ніякого особливого підходу до діток немає. Дитина в яслях 2 рази дістала по попі, бо не хотіла спати. одна з виховательок на мою дитину постійно кричала, то вона її дуже боялася. Друга вихователька -ніжна, чуйна і турботлива.Ми малу віддали на підготовку і на спорт, Боже, та її безперервно хвалять, яка розумна, яка уважна. Дитина в садочку була зашугана, якась така недоладна. Головне -це адекватне ставлення вихователів, а тут вже як пощастить.Які там майданчики, як їм тільки в піску дозволяють бавитися?Нема за що платити. Державне-то державне, а приватне- то приватне (знаєш за шо платиш). А тут...ну слів нема

,

На рахунок вступних "захмарних" внесків,раджу поцікавитись які суми платять ,щоб попасти у садок на Сихові.А потім порівняти самі садочки,хочаб по зовнішньму вигляду.

,

"Берегиня" - це один з кращих садочків.З дітьми постійно займаються ,з дітьми гуляють ,в любу пору року.Дитячі майданчики облаштовані різними качелями,на території багато зелені.А які гарні і цікаві дитячі свята...Хочу подякувати п.Лесі за колектив і за красивий садок,п.Олі, п.Світлані і п.Вірі за роботу з дітками,п.Тані за чудові свята.Не можу навіть читати ті жахливі відгуки,які пишуть,це брехня.Мій син ходив у цей садок,а дочка (так вийшло,що ми переїхали) ходить у інший,повірте веееелика різниця.

,

Я неможу зрозути тих батьків які пишуть тут різну гидоту, якщо вам непобається садок то чуму ви водите їх в " Берегиню"? Моя дитина ходить із задоволенням у садочок. Вихователі просто чудові, вічливі, прекрасно ставляться до діток. п.Оля і п.Валентина ЩИРО ДЯКУЮ за виховання наших діток, за ранки які ви проводите.
P.S: Ви походіть по інших садіках подивіться на умови у садках.

,

Нерозумію тих мам які постійно ниють . Садочок насправді хороший . Моя дитина з радістю ходить . Ми не остані люди у Львові і кошти не мають для нас ніякого значення а значення має якісне виховання наших дітей. Ми йшли в цей садочок по рекомендації наших друзів і думаю що не прогадали . Так я декілька значних недоліків але цеж державний садочок і держава не так багато коштів на нього виділяє а ми батьки якщо хочемо щоб наші діти були доглянуті і гарно виховані також повині принаймі фінансово в цьому допомагати .Тому не скигльті що з вас хтось побирає якісь кошти в нас в групі якщо щось треба зробити то це вирішує батьківський комітет . Вихователі прекрасні . Завідувач содочка п. Леся також чудовий і прекрасний керівник який вміє організувати роботу в садочку .

,

Садок досить непоганий. Але попасти туди треба впасти в милість завідуючій. Звідуюча, ще та штучка. І терпіти її треба вміти. Але якщо нерви в порядку, то дитині в садку буде добре.

,

Садок хороший.Групи теплі, смачно годують ,мої дитині дуже подобається.Вихователі приємні, хороші.

,

В моєї дитини вихователі чудові і досвіду більше ніж вам певно років. Ніколи нічого не вимагали і не командували. Маленьке є тільки приміщення ясельок, в молодшої групи -діти мають 2 кімнати,ігрову,спальню,туалет. Гуляти є де і явно краще ніж в інших садках,всі качельки,павільйони -справні,доглянені,є нові ,на пісочницях зроблені кришки-щоб дом. тваринки туда не ходили(такого я ще в жодному садку не бачила) Мої діти просяться в садок,коли хворіють і сидять вдома.Єдний мінус- оскільки садок вважається одним з найкращих,то приваблює неадекватних зарозумілих батьків .

,

Позиціонує себе як кращий, а насправді поганий садок. Вихователі без досвіду, з наказово-командною манерою спілкування. Грошей збирають море, а толку нуль. Тоді, як в звичайному садку вас ввічливо попросять принести 10 файлів і 10 листків паперу,то в Берегині вам наказовим способом скажуть дати пачку того і іншого. Завідувач хороша, колектив - фееее! Кімнати маленькі, дітки тісняться. Гуляти теж не конче є де. Не ведіться, що там так добре, то все брехня! Бо як тільки, щось вам не сподобається, вам скажуть, а чого ж ви хотіли, це ж звичайний держ садочок, хочете кращі умови, водіть у приватний. Тільки суми тут майже як в приватному, а умов робити ніхно і не намагається. Не мурдуйте своїх діток, не давайте туди!!!! У Львові є маса садочків, куди ваша дитина ходитиме з радістю, а не зі сльозами, як до Берегині.

,

В Совку все було безкоштовне? Але що з цієї освіти доброго було. Я наприклад готова за гарне виховання моїх дітей оплатити ті кошти які відповідають якості виховання . І я рахую як мама яка водить своїх діточок в цей садочок що там якісні педагогічні послуги і мої малята кожень день з радістю йдуть в садочок . По питанню добро вільних пожерт то хочу вам відповісти що за чотири роки в нас ніхто нічого не вимагав , а якщо і збиралися якісь кошти то тим всім керували батьківський комітет . І на що ми як батьки хотіли на це і витрачали такщо завідувачка садочка до цього не мала жодного відношення . А якщо хтось говориться про якісь вступні внески то я вам порадила піти в садочки приватні там не має жодних внесків але за те ви щомісяця будете платити по 300-400 доларів .

,

Апетит у персоналу не дитячий. Вступний внесок 3000 грн. Добровільно-примусові пожертви 250 грн. в місяць, фонд групи 50 грн., в місяць, батьківський комітет 800 грн. в рік. Офіційно 8,7грн. за день. Персонал - "совок" відпочиває. Хто наважиться приготуйте гаманець і залізні нерви.
p.s. Завідуюча п.Леся їздить на роботу на джипі сузукі гранд витара новенькому(40000дол.), в норкові шубі 10000 дол. правоохоронні органи курять бамбук.

,

садочок хороший, але грошей що місяця йде дуже-дуже багато.починаючи із хіміі 20 грн з дитини, множимо на групу і виходить кругленька сума біля 600 грн. скільки ж можна купити ціеі хіміі, на грн 200 максимум, а не на 600. плюс ремонт шкавчиків, ксерокса, кріселка, купити фарбу, папір, файли і ще багато іншого невраховуючи свята

,

Садок жахливий!!!!!!!!!!! Дітей доводять до нервового стресу... Вихователі некомпетентні. Програма крок за кроком профанація - жодного навчання. За дітьми взагалі не дивляться.... Гарна обкладинка, а всердині суцільна радянщина.. Все треба купувати від забавок до посуду, від постелі до меблів, від паперу і файлів до темометрів...

,

Дитячий садочок - на вищому рівні, але й потрапити сюди дуже важко. Вступний внесок захмарний. Завідувач постійно годує відмовками про те. що у групи сформовані, і вони набирають у групи лише діток з цього району. Ми маємо повне право відвідувати цей садок, бо проживаємо у Франківському районі, але для нас все одно місця не знайшлося... Хоча, якщо б ми змогли допомогти матеріально садочку сумою немаленькою, то для нас би одразу знайшлося місце.

,

Детский садик средних условий. Поборы необыкновенно высоки. На родительском собрании было озвучено : Собирать деньги на дни рождения воспитателей, нянечек , а также Пасху, Рождество и др. праздники святое дело. Наглость необыкновенная. Что они делают в группе - непонятно, но внук два дня посещает _ две недели болеет. Как будто их специально стараются простудить. Может быть помогать ремонтировать и нужно, но не в таких же космических суммах.!!! Правда, утренники для деток организовывают хорошие. Надо бы устроить аудит их бухгалтерии.

,

Садочком дуже задоволені. Шодо харчування: дитина їсть в садочку із задоволенням, навіть вдома просить зготувати "як в садіку". Хотілося, щоб ще була вечеря. Щодо виховання: вихователі відповідальні, видно, що люблять дітей, дітьми займаються. Щодо поборів: на кожний вік є 2 групи:1-звичайна, 2-із заняттями по системі "крок за кроком". Це виключно право батьків - обрати яку групу відвідуватиме їх дитина. Ми обрали "крок за кроком", тому і платимо 240 грн. - це не побор! Щодо "фонду садіка" та "фонду групи", внески цілком прийнятні, але хотілося, щоб ця сума була включена в квитанцію; щодо інших платежів: дійсно, вони є, але поки офіційна плата за перебування дитини у садочку буде такою низькою (98 - 160, 00 грн.) треба розуміти, що покращувати умови перебування дитини у садочку будуть батьки. Запах плісняви відчула в 1 кімнаті, більше в садочку ніде. Дійсно не подобаються літні канкули на 1, 5 міс. Пропонується якийсь садік взамін, проте, коли ми поцікавились-сказали, що місць немає.

,

Садок дуже посередній.

,

Моя донечка зараз у 2му класі, але ми досі з теплотою і вдячністю згадуємо садочок і вихователів - п.Миросю і п.Марію, а також п.Іру за те,що вкладали в дітей стільки сил, любові, терпіння, за те, що ми могли спокійно ходити на роботу, знаючи, що дитина в надійних руках, що її люблять, про неї дбають.Я точно не змогла б дати дитині стільки, скільки вона одержала в садочку!Дуже дякую п.Тані, п.Світлані, п.Оксані за різнобічний розвиток наших дітей! Те, що моя дочка найкраще знає англійську у своїй підгрупі спецшколи, спокійно пішла у 1й клас, бо хотіла вчитися-велика заслуга занять у садочку!Дякую п.Лесі за дбайливе ставлення до закладу, за гарний професійний колектив, за комфортні умови! А тим батькам, які пишуть про побори, хочу сказати: ми поступили без хабаря, оплатили лише ремонт в групі,який провели своїми силами, і було видно результат; а якщо завідувач поклала собі частину грошей в кишеню, то явно не на шкоду нашим дітям (ви підіть подивіться, що в школі робиться)...

,

Марія Йосипівна дуже хороша, турботливий вихователь.

,

"Малючки!!!"
Вітають пані Оксану з іменинами!

,

Це дійсно - скільки людей, стільки й думок. Ми влаштувалися в садок без додаткових плат, прийшовши з березня - записали на вересень. Щодо "страшних поборів" - не погоджуюсь: щомісячні внески НЕ 240грн, а 20.
Здітьми займаються - я це бачу по своїй дитині. яка щодня розповідає нового віршика, чи казочку, бачу роботи дітей, що вони роблять на заняттях з дизайну - і потім вдома доня намагається , причому цілком успішно, зробити щось подібне. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ і НИЗЬКИЙ УКЛІН вихователям п. Марії і п. Мирославі за тепло і увагу до наших діток. Моя доня їх просто обожнює

,

Так , садок дорогий - маю з чим порівняти, оскільки старший ходив 4 роки в інший садочок Франківського р-ну. Для меншого вибирала не стільки садок, скільки вихователів, але вже знаючи роботу вихователів , які вели групу старшого - вибрала той самий садок і тих самих вихователів (хоча пропонували "зекономити" та перевести малого в безкоштовну групу). Низький уклін вихователям п.Надії та п.Оксані за їх нелегку постійну працю - справжні педагоги від Бога. Шкода тільки що наша "доплата" йде не на зарплату цим самовідданим людям...Точніше йде, тільки частково. Дуже хотілося би, щоб такий тяжкий труд оплачувався достойно, в ідеалі, державою :).
А щодо коштів, зібраних на ярмарку - згодна з попереднім дописувачем, їх пасувало би віддати хворів випускниці цього садочку Тетяні Дзюбі (чесно, я свято вірила, що саме для цього проводився цей захід...)

,

Люде, самі винні, бо пропонуєте хабарі. Українці бідні то й берут...
Насправді можна і провчитися в університеті без взяток, і в садок потрапити без додаткових оплат, самі несете, а потім нарікаєте.
Я зверху нічого не давала, і не буду давати. Оплата за харчування по квитанції і все, решта - що батьківський комітет скаже.

Доречі, цікаво хто вдома зможе утримати дитину за 7, 80 грн/день)))

,

Садок ззовні розмальований, а всередині сморід кислий вологий і грибок. Побори страшні. Вступний "добровільний внесок" з кожної дитини 1500 грн готівкою завідуючій + 320 грн батьківському комітету... і т.д. Нічого оптимістичного, окрім хіба що кількох (насправді ЛИШЕ КІЛЬКОХ) порядних виховательок та нянь, бо достатньо не порядних.

,

Віддати дитину до цього садочку вирішили давно. Дитячи садочок не далеко від будинку, та й зовні не поганий. Прийшли записуватись ще в травні, та завідуюча сказала, що нікто нікого ще не записує - приходьте в вересні, бо в вересні починається набір діток на наступний рік. Прийшли ми в кінці серпня, взнати, коли можна прийти записатися, а нам завідуюча і відповіла - місць вже НЕМАЄ!!!! Але коли ми згадали про подяку - нам зробили ласку, та записали в якийсь зошит... Ось така була в нас пригода з цим садочком... Як то кажуть: РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ!!!

,

цініть працю-педагогів вони творять більше ніж рідні батьки для ваших дітей-не залишайтеся скупими до майна оточуючого педагогів дітей і вас. львів -ви молодці працюйте з душею так надалі.

,

для п Надії, мами
"Особисто я бачу куди ідуть гроші, і мені здається що розмальовки які приносить моя дитина із садочка, олівці, фарби, якими вона малює на заняттях, пластилін з якого ліпить на заняттях, іграшки, якими бавиться у групі, не впали на садок з неба." - на це все батьки скидаються додатково

,

Скільки людей стільки й думок. :)
Ми ще , наразі, лише обираємо садочок , в який піде доця.
Доброчинні внески потрібні, не заперечую, але має бути міра...
Чому б батьківському комітету самому не зайнятись збором цим внесків? Запитати у вихователя, що потрібно до групи і піти купити, тоді не буде оцих нарікань і звинувачень в сторону завідуючих. Навіть елементарне, побут. хімія, на яку щомісяця збирають 25-30 грн(може десь і більше). Це ж скільки плину, білизни, губок до посуду і туалетного паперу можна купити?!
Сусідка працює в садочку вихователем, я не один раз бачила, як дітей "об"їдають", замість цілої котлети половина або й четвертина і т.д.Гроші з "хімії" діляться між вихователем , нянічкою і завідуючою. Програма виконуються в найкращому випадку на 30%.
Просто з усіх зол (садочків) треба вибрати кращий, чим зараз і займаюсь .

,

Думаю, що найкраща інвестиція, яка тільки може бути - це власні діти.

Знаю, що в ранні роки вони розвиваються найшвидше, тому щиро вдячна тим людям, які займаються із ними малюванням, аплікаціями, фізкультурою, читанням, іграми, постановкою ранків...Навіть не знаю, чи осилила б цю всю складну роботу сама!
І головне, що результат цієї роботи видно!

,

Отличный д/с! Вкусное питание. Ответственные воспитатели. Внимательная медсестра. Хорошая подготовка к школе. Огромное спасибо директору . Будьте здоровы и счастливы!

,

Виявляється англійську мову не можна,а асистенти двійлну плату за фізкультуру,фонди можна...Що за приватні групи?Поділили на"білих" та "чорних".

,

Сьогодні субота, садок нажаль не працює і мій малий плаче , що не йде в садок!
Я дуже задоволена що знайша такий чудовий садок. Перед вибором садка, об'їздила дуже багато садочків. Наш садочок "Берегиня" відповідає своїй назві : вихователі наші уважні і чуйні, садочок затишний і охайний ( самий вхід в садочок говорить за все, він кольоровий і яскравий) .
п. Леся продовжуйте так і надалі. Ми батьки вдячні всім працівникам за вашу турботу і працю з нашими дітками.

,

Незнаю, чому деякі батьки так люблять рахувати віртуальні гроші і вважають, що гроші "ідуть невідомо куди".
Особисто я бачу куди ідуть гроші, і мені здається що розмальовки які приносить моя дитина із садочка, олівці, фарби, якими вона малює на заняттях, пластилін з якого ліпить на заняттях, іграшки, якими бавиться у групі, не впали на садок з неба. А ще дуже сумніваюся, що це було профінансовано державою.
Я рада, що моя дитина ходить у чистий, доглянутий садок, де немає грибка і облізлої штукатурки і де з дитиною дійсно займаються - читають казки, навчають правилам поведінки, вчать вірші, роблять зарядку, малюють, ліплять...
Дякую нашим вихователям п. Олі та п. Світлані!
А також дякую завідувачці, яка дбає за садок і не пускає все на самотік!

,

Садочок нормальний, але грошові побори шалені. Щомісячні "добровільні внески" в розмірі 240 грн ( з групи приблизно 7000 грн в місяць) йдуть невідомо куди ( напевно, частково наверх, тим хто покриває ), цікаво, які ж послуги вартують такої суми? Пані завідувачка особисто бере хабарі, розміри яких сама і встановлює (і це не поодинокий випадок)

,

Садок надзвичайно хороший! Батьки, якщо ви хочете, щоб за вашою дитиною був гарний догляд, щоб вашу дитину належним чином підготували до школи, не вагайтесь, не пошкодуєте. "Поборів" тут насправді немає, є помірна офіційна оплата, яка вартує тих послуг, які надаються. Велике спасибі вихователям п.Ларисі і п.Лесі за добросовісне виконання ними своїх обов'язків, тепло і любов, якими вони обдаровують наших діток.

,

Дякую садочку №33 за хорошу підготовку моєї доці до школи! Другу дитину плануємо віддавти тільки у цей садок. Адже все зроблено на рівні - уважні вихователі, хороші майданчики (без аварійних качель, як часом буває), смачна кухня, чисті акуратні приміщення.

,

Тарифи космічні. Садок тягне на 3 бали, а побори на 5 зірок.

,

Моя дитина закінчила цей дитячий садочок в 2010р. і в нашій сім'ї залишилися про нього найкращі спогади: затишно, тепло, комфортно. Діти отримали гарні знання, завжди із задоволенням ходили щоранку! Шановна адміністрація дитячого садочку - ТАК ТРИМАТИ! Район В.Великого-Стрийська має справжню "перлину" - садочок "Берегиня"!

,

Прочитала коментар "від батьків с/д" і обуренню моєму немає меж. Я є мамою, яка водить дитину в цей дитячий садочок і я нікого не уповноважувала писати таку брехню! Це скоріше за все написала якась незадоволена особа, з числа працівників, яка не хоче і не вміє працювати, а тільки тихенько пописує таку фальш. Пані Завідуюча, всі батьки бачать, як стараєтесь Ви для садочка і скільки Ви вже зробили! Правда на Вашій стороні! Дякуємо Вам, удачі в такій нелегкій справі, а нероб геть з садка!

,

Садочок чудовий.Вихователі сумлінно виконують свої обовязки,діти під постійною опікою старшої медсестри,прикрасні нянічки..Завідуюча дуже добре поставила роботу в коллективі.Не можна промовчати про смачне та добротне харчування.Дякуємо усім!!

,

Це прекоасний садочок, чудові вихователі.Всі свята, в тому числі і ярмарок, які проходять в садочку просто супер. Пані Таня- вихователь з музики створена для роботи з дітками і для придумування таких свят. Не знаю які "збори" кого душать ( в мене уже 2га дитина у цьому садочку) і можу сказати що допомогу яку я надавала садочку оплачувала на рахунок у бугалтерії і видно куди і на що пішла ця допомога. Дуже вдячна вихователям і завідувачці, яка дбає за садочок. Він в нас найкращий.

,

Не розумію хто пише таку дурню, особисто я переконана в тому, що завідувач в дитячому садочку людина на своєму місті. Моя друга дитина закінчує цей содочок, і я цілком задоволена умовами створеними у ньому. Я можу порівняти його 5 років тому і тепер і я розумія для чого потрібно внески і видно на що вони витрачаються. Вихователі прекрасні : добрі, люблячі та відповідальні. Особлива подяка п. Ларисі і п. Лесі за підготовку до школи моїх дітей.

,

Шановна Бізнес-леді
Гроші за ярмарок віддати дитині на операцію Дзюбі Тані.Куди ідуть кошти при вступі кожної дитини д/с.Оподатковувати всі гроші,а не брати кешом.Їсти готувати вдома а не в д/с.Декретники які не працювали ні одного дня в садочку ????Ці всі збори душать нас.Мертвих душ забагато в д/с.Кру на порозі .З Новим Роком!!!

,

Дуже гарний садок. Ми відвідуємо його вже другий рік з великим задаволенням. А щодо грошей- якщо ми хочемо щоб наша малеча перебувала в гідних умовах, то повинні для цього щось вкладати і дякувати тим людям які мають бажання нас підтримати і допомогти (я маю на увазі адміністрацію і колектив садка). Дякую!!!

,

Дуже гарний садок.Ми відвідуємо його вже два роки з великим задоволенням.А на рахунок грошей- якщо ми хочемо комфорту для нашої малечі то відповідно повинні для цього щось робити. Дуже дякую адміністрації, яка вкладає не менше зусиль для того, щоб нашим дітям було найкраще.

,

Досить непоганий, але тягне багато грошей

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок