Оцінка відвідувачів
(по 21 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Цей заклад справді дуже хороший, вражає все, від персоналу до благоустрою. Керівництво молодці! Вихователі, та няні тут найкращі. Я щаслива, що обрала саме цей ДНЗ. Я спокійна за свою дитину, бо впевнена у її безпеці, та знаю, що вона у надійних руках.
А про хабарі тепер і мова йти не може, можливо раніше була, та зараз з впевненістю переконую, що ніхто з вас ніяких грошей не вимагатиме.

,

Ні про які хабарі не чув ні слова, навпаки Наталія Євгенівна дуже приємно вразила відкритістю серця коли розмовляли про поступлення в дитсадок сина - місця не було, але вона пояснила що якщо з'явиться вона сама зателефонує, так і сталося. І з донечкою так само, сама особисто зателефонувала і повідомила про вільне місце! Ходять двоє діточок, дякуєм колективу за опіку і турботу, сам педагог тому знаю що таке виховувати 20-30 відразу.

,

Мені дуже подобається цей садік. Задоволені всім, починаючи від вихователів, закінчуючи місцеположенням. Дуже дбайливе, добре відношення до дітей. Наша вихователь Наталя Володимирівна - прекрасна людина і талановитий педагог. Діти дуже її люблять.

,

Люди, о чем вы????? Грязь льете! Мы приехали с Крыма, и для того, чтоб попасть в садик не заплатили ни копейки!!!!!! Наталья Евгеньевна добрый и отзывчивый человек, и про взятку не было ни единого намека!!!!!!

,

Двох дітей воджу і про суми в 300$ (про які в попередніх постах прочитала) не чула і не давала. На ремонт збирали, але це 300-500грн. Щомісяця збирають 30грн. Харчування бідненьке, але отравлень не мали ніколи. З дітьми займаються, але можна було б і більше займатись. Загалом задоволена.

,

Садок хороший, вихователі теж. Але Завідуючу давно пора вигнати. Хабарниця ще та . Я воджу туда вже третю дитину. Цікаво куди ідуть гроші, призначені для ремонту? Раніше це було 300 доларів, тепер трохи попустилися. Крім грошей на ремонт садочка з кожною дитиною треба було здавати гроші на ремонт групи (побілка, шторки, шафки, ліжка).Те, що діти дуже хворіють - це правда. Краще би з батьківських грошей доплачувала вихователям, щоби були уважнішими до дітей. У грудні на новорічних ранках музпрацівник з дітьми починає колядувати і пускають кошик для збору грошей від батьків нібито на коляду. Не дати не зручно, але дітям ще ніколи нічого з тих грошей не було куплено. це для завідуючої. Кожного місяця збирають на потреби, миючі. Помножте на кількість дітей в групі. Сума виходить не маленька. Харчування жахливе, не здорове. Дитина поки адаптувалася, періодично рвала і мала проноси, або кал з нестравленої їжі. Мінус - усе, крім відстані до дому та вихователів, серед яких є порядні люди.

,

сам ходив у цей садок.дуже добре годували!

,

Мій син ходить у цей садок. Не задоволені. Дітьми в плані навчання не займаються, постійно ті сидять і бавляться. Просять забирати до 17години, а як коли працюєш? якщо забрати в 18.30 то вже "вовком" дивляться. Кричать на дітей. Такого поняття як знайти підхід до дитини там нема. Щодо грошей то таке.. всюди збирають. Але навіть коли даєш багато ставлення до дитини не міняється. Ну і здалося б ті гроші збирати хоч трошки для дітей, а не на гуляння любого свята. Весь акцент на ремонт садочка загалом, на задобрення вихователів та завідуючої, а на самих дітей плювати. Нажаль і перевести тепер проблема((

,

Найкращий.Вихователі пречудові.В групах тепло.Моя дитина ходить там в кофтинці.Годують також чудово.
А те ,що площадка жахлива,йдіть до чиновників.Вихователі і завідуюча не винна в тому.

,

На перший погляд, ніби непогано. Але діти постійно хворі. Тиждень походять - і знову ГРВІ. І так усі знайомі дітки. Вихователі приймають дітей з нежитем, кашлем. Хіба так можна. А провітрюють аж lдо пари з рота. Самі поодягаються, а дітей з вулиці холодної знову у холод.

,

Загалом садок непоганий. Синок ходить з задоволенням. Вихователі і персонал хороший. Завідуючій вже пора на пенсію. Та й зрештою - грошенят не завадило б збирати меншне на ремонти і тому подібне.

,

Хороший садик. Особое спасибо и низкий поклон заведующей Рубцовой Наталье Евгеньевне. Большое спасибо педагогическому коллективу логопедической группы.

,

Садочок просто чудо!!! Колектив привітний і кваліфікований , одним словом супер !

,

Мій синочок також тут навчається. Велике спасибі вихователям і няні за їх терпіння, адже синок "капризує". Мені все подобається - ми ідемо на зустріч одне одному. І щоб не говорили деякі мами, вважаю, з яким настроєм ви приходите до людей - так вас і зустрічають. Прийняли нас без "хабарів", з гарним настроєм.

,

що Ви мелете люди добрі саме менше 300зелених і всі тоді такі добрі, щирі , дбайливі люблячі ......і усміхаються на всі 32 а як нема зелених то привітності велика дуля!!!

,

Чудовий садочок! Вже другу дитину привела сюди із задоволенням! Дякую завідуючій, вихователям, няням і всім-всім, хто дбає про наших діточок!

,

Мій синочок ходить до цього садочка, скоро піде і донечка. Я вважаю, що це один з найкращих садків у Львові, Мені тут подобається все: і підхід вихователів до дітей, і якість харчування, і виховання діточок у національному дусі, зрештою саме місцезнаходження (затишно, тихо, далеко від дороги). При прийомі до садка моїх дітей теж не виникло жодних проблем, в мене не вимагали ніяких хабарів, як це практикується у інших садках. Тому мене обурюють такі неадекватні, агресивні і безграмотні дописи, як попередній відгук.

,

Дуже хороший садочок! Зараз донечка і син навчаються тут. Діти із задоволенням відвідують садок. Важко сказати кому дякувати в першу чергу, тому що всі, починаючи від завідувача садка й до прибиральниці та кухарів. Діти навіть зранку відмовляються снідати вдома, мотивуючи тим, що поснідають в садку. В цьому році донька йде в школу й дякуючи вихователям навіть не було потреби водити її на підготовку, це чимала допомога й економія часу і енергії, яких так бракує завжди.

,

перше моє враження це те що надзвичайно неприємний колектив починаючи з завідуючої закінчуючи вихователями. Мам які хочуть влаштувати дитину в садік зустрічають як перевіряючих тобто закрита зона нікуди ні зазернути ні подивитися навіть на сантиметер двері групи привідкрити заборонено вихователі тутже виставляють притензії біжать і доносять завідуючій і тут розпочинається незрозуміла лекція мамі яка немає права подивитися де її дитина буде проводити основний час повна маячня!!!!!!!!!!
я влаштовувала дитину тому обійшла всі садки в районі самий неприємний це 41 тому я не буду ризикувати туди давати дитину. Так і нічого особливого площадка жахлива, садік темний в ямі щей випендруються сильно

,

Дуже гарний садок-уважні вихователі,затишний, територія далеко від дороги. Гарно підібраний раціон харчування-збалансовано і смачно.

,

Донечка і синочок ходять до садочку. Дуже задоволені батьки і дітки.

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок