Оцінка відвідувачів
(по 36 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

я з таким теплом і любов"ю згадую цей садок і групу Перлинка. наш випуск ще 2016року... мій син досі згадує його і особливо вихователя Людмилу Андріівну. Дякуєм ща вашу роботу, неьайдужість, відданість та доброту. тримайте свій імідж. У вас класний колектив. Ви-найкращі!

,

Задоволена садком

,

Чудовий садок, дивують негативні коментарі. Яйце син відвідує садок з 1,9. Спочатку бала Бджілка, з просто чудовими вихователями. Тепер Казочка, дітки постійно чимось зайняті - малюють, ліплять, клеять). Їжа відмінна, різноманітний раціон. Ніяких поборів, вимагання грошей, так, такі садочки теж бувають. Дякую Вам за працю

,

Жахливий садок! Ми ходили ще в 2015 - 2016 р. Попали до дуже поганих вихователів -діти боялися їх. Не хотіли ходити через вихователів. З дітьми займалися вони дуже мало в групі, більше тратили часу на плітки про батьків і хто скільки здав. Зараз друга дитина ходить звісно в інший садок - так це небо і земля.

,

Садок подобається. Донечка у ясельній групі "Гномики". Звичайно, адаптація довго в нас триває, але проходить успішно завдяки вихователям і помічнику вихователя.

,

Дуже (!!!) хороший садочок. Вихователі хороші. Знаю, що при прийнятті на роботу кожна проходить випробувальний термін, і якщо не справляється з дітьми - її звільняють. Так було в групі, яку відвідує мій молодший син. Взяли молоду виховательку, яка зовсім не ладнала з дітьми. Через, здається, два місяці її звільнили, бо і діти плакали, і батьки жалілися, і навіть були випадки травмування на майданчику. Зараз взяли іншу, тепер все ok. Дякую завідувачці. За побори не пишіть - не садочок такий, а держава така. Обдерті стіни і інші приміщення - проблема не лише львівських садочків. Тож якщо не хочемо, що наші діти сиділи по 7 - 10 годин в срачі, то треба щось робити. А взагалі, якщо розказую подругам з іншого району по скільки і на що здаєм, то дивуються, бо всюди більше вимагають. Найбільша сума, яку здавала, - 400 грн. До речі, старша дитина моя теж ходила в цей садок. Рекомендую групи "Ромашка" (сер.), "Метелик" (мол.), знаю, що в "Гномиках" дуже хороша няня.

,

Дуже задоволена садочком. А особливо вихователями та помічницею вихователів групи "Бджілка"
Дуже мають гарний підхід до дітей. Дитина звісно плакала перші 3 дні, але зрозуміла що їй там добре. Тепер ходить тільки з радістю.
Дуже привітна завідувач садочку.

,

Ходимо в даний садочок. Дуже задоволені всім. Вихователі і няня дуже гарно до дітей відносяться.
Рекомендую групу "Бджілка"

,

В мене не найкращі враження! Ми так і не пішли у садок. Дитину на силу забирали, в групу заходити неможна. Те що дитина плаче ніхто не звертає уваги. Кажуть такий період адаптації. А заспокоїти? А зацікавити? А на прогулянці- всі у пісочку, а вихователі на відстані між собою розмовляють. Незнаю як у інших садочках, можливо за таку зарплатню так і працюють. Сумно від того!

,

Гарний садок. Дякую за групу "Перлинка". Малий уже полюбляє там обіди. Все гаразд, на мою думку! Синочку подобається - а це головне!!!) Дякую всьому колективу цього садку! Так тримати.

,

Садочок чудовий!!!!!Моя дитина в старшій групі,вихователі і няня прекрасно виховують дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я більше,ніж задоволена!!!!!!!!!!!!Рекомендую!!!!!!!

,

Дуже класний садок!!! Завідувач надзвичайно приємна людина. Жодних проблем при оформленні не було все чітко,ясно та з посмішкою,дуже приємно! Дякуєм нашому вихователю Ользі Петрівні з малечею подружилась на ура.Всім рекомендую цей садок.

,

Зараз модно писати всілякі гадості про дитячі садки, але без садочка багатьом було б дуже важко. Мої діти ще колись ходили сюди, зараз вожу внучку. Садік подобається, чисто, вихователі ввічливі, харчування добре. Дитина з задоволенням щоранку йде в садок. А що збирають гроші, то збирають в кожному садіку, бо без батьків ніякий садок не виживе. Але кому від того погано, що батьківський комітет вставив вікна в спальні? Що зле, що діточкам стало тепліше спати? Читаючи меню, хотілося б щоб було більше фруктів.

,

Моя дитина третій рік відвідує цей садочок.Дуже задоволені працею вихователів і садочком загалом.Діти доглянуті,цікаві для дітей заняття,хороша кухня,прекрасні свята.Завідувач садочка-прекрасна і привітна жінка.Садочок-супер!Так-тримати!Рекомендую.

,

По-перше кухня чудова, моя дитина вже ходить до школи, але з задолволення згадує смак їжі садочку і часто просить приготувати такі ж страви які були у садочку,при влаштуванні дитини у садочок я не платила ні копійки, завідуюча мене зустріла привітно і одразу записала дитину, а те що ми самі як батьки хотіли чимоось допомогти, це була суто наша ініціатива

,

Мої діти також відвідують ДНЗ№52, старший син уже пішов до школи.Проте,садочком ми з чоловіком дуже задоволені.Ніяких курячих шкір я не бачила, і діти не жаліються, а на скільки я знаю, салати взагалі не дають в закладі, говорила медсестра - це заборонено санстанцією, лише тушковані овочі. А Ви не задумувалися, оскільки , в цей садок ходить внучка інспектора - можливо, він найкращий?

,

Приєднуюсь до прочитаного ,моя перша дитина ходила в садочок "Барвінок" , другу віддала в ДНЗ№52 ,що там відносились до моєї дитини, так і відносяться тут ,цей садочок відвідує внучка інспекторки з відділу освіти Личаківського району , кажуть дуже зла і не добра людина і догляд за дитиною є.Та ще і на подаруночки збирають з працівників чотири рази на рік. Тому що потрібно гарно привітати , кажуть щоб не чіплялась. Харчування ніяке ,повторяється що три дні.Дають підливу шкіри з кур,які салати дитина з капусти не любить. Завідувач на роботу ходить,як на свято. До неї і не попадеш. За поступлення в ДНЗ дала 100 доларів інші давали більше, кажуть мені повезло. Корупція,корупція коли це закінчеться. Я читаю ці відгуки ,як у Вас все гарно,але коли спілкуємось між батьками , батьки говорять зовсім інше. Питання хто пише оці гарні слова. Мені дуже прикро за цим спостерігати.

,

Ми дуже задоволені садочком і групою "Бджілка" вихователі і няні дійсно заміняють маму . Дуже дякуємо вихователям за їх терпіння, ласку до наших дітей.

,

дуже хороший садочок. завідуюча привітна. у мене старша дочка ходила. а тепер син і планую віддати третю дитину. хоча добираємось маршруткою. вихователі - хороші відповідальні. дітки завжди доглянуті і задоволенні. особливо хочу подякувати- Юлі Вадимівній (яслі) Христині (яслі) т.Любі(няня) Марії Степанівній Лесі Андріївні. можу сказати точно садочок один з найкращих...

,

Приєднуюсь до хороший відгуків про садочок. Мій синок ходить у групу "Ягідка". Виховательки молоді, але дуже добре ладнають з дітками. У порівнянні з попереднім садком (№7) цей садок має переваги практично по усіх пунктах.
З недоліків можу відзначити хіба те, що майданчик для ігор потребує покращення, але думаю спільними зусиллями батьків та завідуючої садка ця проблема буде вирішена.
Загалом садок рекомендую.

,

Садком задоволені, донька ходить з радістю, вихователі добрі, уважні, але як і всюди є свої нюанси, я б бажала більше прогулянок на вулиці, і матеріально-технічна база садка сама проситься на оновлення, а взагальному все в порядку тут, приїздять постійно і театр ляльок і клоунів запрошують, так що дітям тут вміють організувати дозвілля.

,

Доброго дня. Моя дитина ходить в яслі (група "Бджілка"). В загальному ми задоволені, хороший догляд і вихователі уважні, кожному розкажуть що і до чого (хто поїв,хто плакав та інше.)

,

Почали водити свою малечу в цей садочок (ясла). Поки що важко сказати про свої враження на всі 100, але за 2 тижні нашого там перебування, ось що можна відмітити: 1.Вихователі: Христина Романівна та Юля, на мій погляд, хороші, досвідчені, позитивно налаштовані до діток.Завжди вислухають тебе та порадять. Завжди усміхнені. Сподіваюсь,що в групці із дітками вони такі ж самі...2. Програма виховання "Я у Світі" - кожен може ознайомитися з нею в і-неті. За цією програмою також працюють і приватні садочки. От тільки велику кількість матеріалу (дидактичного) треба купляти батькам. . Але вважаю, що 50 грн. із родини на рік- це копійки...Звичайно ж не вистачає додаткових занять, наприклад, інозем. мова, спорт заняття, уроки з мистецтва ті ін. Але ж це держ. садок.. В садку працюють психолог та логопед.3. Харчування. Із побаченого мною меню,все гаразд, воно різнопланове, єдине- побільше би овочів та фруктів.4. Кімнати та територія. Терит. - доглянута, велика, і пісочок і дерева.

,

Гарний садок ,гарні люди в ньому працюють.Багато молодих працівників ,які ще не все вміють ,але стараються ,з любовю відносяться до дітей.Хочеться подякувати вихователю Христині Романівні , няні тьоті Любі.
Ніколи не чула від батьків ,які водять у садок дітей, щоб наша завідуча розмовляла в хамській чи грубій формі ні з батьками ні з працівниками.
А гроші йдуть на облаштування ,ремонт садка! Що поробиш ,якщо держава слабо дбає про садки.Мої діти (двоє) дуже люблять страви ,якими їх годують в садку.

,

Садочок просто суперовий. А вихователі які чудові!!! В мене дитина завжди зачесана, заправлена. Одним словом я дуже задоволена. В мене є з чим порівнювати. Ми ходили в ясільну групу садка "Барвінок" що на Шафарика.Це був ЖАХ. А зараз дитина із задоволенням ходить в цей садок.

,

ужас, це не садок а колонія, зовнішній вигляд, бажає кращого, де діваються гроші які завідуюча бере

,

У 2011 р. я прийшла у цей садочок,мене привітно зустріли, мого синочка записали і сказали прийти на наступний рік на початку червня.Я почала ходити у цей садочок уже з кінця травня, але завідуючої не було вона була у відпустці, навідувалась кожні 3 дні, нарешті коли завідуюча вийшла з відпустки, її ще на місці не було 1 тиждень відпуск продовжувався.Нарешті мені вдалось поговорити з завідуючою і що я чую в грубій,хамській формі мені було відказано,прийняти мою дитину в садок,не дивлячись навіть на те що у мене друга грудна дитина. Висновок зрозумілий думаю усім.

,

моя дитина ходить в садок з 3 років. Дуже задоволена. Різноманітне харчування, хороше ставлення до дітей.

,

Моя доця вже 2 рік ходить всадік і я задоволена. За садік нічого не платили, прийшла до завідуючої коли дитині було 1,5 р. без проблем записали. Дитина ходить із задоволенням, в групі тепленько, зроблений ремонт, вихователі привітні одним словом нічим не гірший від приватного садка.

,

Одні і ті ж вихователі ведуть нашу групу вже другий рік, що важливо для дітей, які встигають достатньо прив "язатися до них за рік. Велика подяка вихователям Наталі Ярославівні та Ліні Іванівні, а також няні тьоті Ані, за хороше ставлення до наших дітей!!!

,

А в тому що діти ходили без головних уборів на майданчику, як зазначили в вище викладеному дописі, може бути вина і батьків, які не дали цих уборів дитині в садок. Наша вихователь постійно нагадує батькам про необхідність головних уборів як в холодну так і сонячну погоду, а також носових хустинок.

,

Ми звернулись до завідуючої з проханням взяти нашу дитину в молодшу групу в березні, а вже в червні наша донька пішла вперше у садочок, на відміну від двох інших дошкільних закладів, куди ми зверталися. Дуже подобаються вихователі, дві молоді дівчини, які ставляться до дітей як до своїх. Діти їх дуже люблять, вважають авторитетами і прикладами для наслідування. Няня - спокійна, добра, чуйна людина, яку неможливо не любити. Група не переповнена, в середньому її відвідує 25 дітей. В приміщенні групи зроблено ремонт, завдяки зусиллям вихователів та батьків - затишно та красиво. Смачна і різноманітна їжа, яку моя донька їсть із задоволенням, навіть вдома не їсть з таким апетитом. Після сну її завжди переплетуть і переодягнуть якщо потрібно. Єдиний мінус в тому, що садочок знаходиться трохи далеко від дому, тому змушені возити дитину на авто абомаршруткою, але незважаючи на це, я б не погодилась змінити його. В нашу групу возять дітей навіть із Винник.

,

садок подобається, водила двох діток. Завідуюча хороша, гарний догляд за дітьми, добра підготовка до школи та смачна, різноманітна їжа. Садочком задоволені

,

садок подобаєть, водила двох діток. Завідуюча приємна, вихователі уважні до дітей, хороша підготовка до школи, харчування дуже добре. Садочком задоволені.

,

Садок подобається , вожу вже другу дочку, через рік поведу ще і синочка.Гарний догляд за дітьми, підготовка до школи,смачне харчування. Садок дуже виручає сімю.

,

Записались в цей садочок ще коли дитині і року не було. Завідуюча зустріла привітно, обіцяла передзвонити і запросити, коли дитині виповниться 2,5 роки. Грошей не давала, думала віддячусь, коли влаштую дитину в садок, однак коли наступив час йти в садок, завідуюча відмовила з причини відсутності місць і в досить грубій формі повідомила, що по попередньому запису дітей не приймає. Висновок - мабуть потрібно було платити відразу, щоб взяли. Спостерігала, як на майданчику в садочку гуляли діти - без головних уборів (хоча погода була досить вітряна і холодно), хлопці бились, а вихователі не втручались.
Ось такі не найкращі в мене враження :(

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок