Оцінка відвідувачів
(по 51 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Згадуватиму 69 садок, як страшний сон. Якщо не носиш кави та цукерки виховательці, то ставлення до дитини просто жахливе. Дитина боялась йти в садок. В садочку холодно, іграшками не дозволяють гратися, їсти заставляли.
У мене ще є двоє дітей, але я ні за які гроші не водитиму їх в цей славнозвісний 69 садочок.
Батьки! Добре подумайте, перед тим, як віддавати свою дитину туди

,

Хороший садочок. Дитина ходить з задоволенням, вихователь Ольга Юріївна хороша та адекватна. Збирають гроші мінімально, фонд групи та іноді на ремонт проте не космічні суми. На фоні поборів в інших садочках тут практично безплатно все

,

Я дуже задоволена садком! У нас група "Малятко". Вихователі Оксана Михайлівна і Мирослава Мирославівна професіонали! Дуже люблять дітей, гарно до них відносяться. Дитина хоче йти в садок, легко пройшов адаптацію! Завідувачка садка Галина Михайлівна дуже привітна, вічлива і розуміюча людина. У нас попереду ще три роки і надіюсь вони пройдуть чудово!

,

Дитині подобається і це для нас головне, вихователі до дітей ставляться добре.
З мінусів територія на вулиці в занедбаному стані, але то скоріш мінус міста.

,

в садочок попали виключно по електронній черзі, зареєструвала в кінці січня 2014 (повезло, що ще було місце), в червні прийшло підтвердження (жодного разу не ходила до завідуючої з проханнями), ніяких натяків на хабарі, вже після того як сформували групи, відбулися збори, на яких батьківській комітет просив здати гроші на ремонт садочку, ну це вже кожен сам приймає рішення: здавати чи ні і чи повну суму.Обидві виховательки чудові і Наталя Ігорівна, і Галина Петрівна, нянечка прекрасна і дуже добра, дітки люблять її називати Галя))). Раз на рік треба купити по списку хімію і дит. канцтовари (так майже у всіх садочках), щомісячно на фонд групи по 10 грн., порівняно з іншими садочками-це зовсім не багато ну і час від часу щось здаємо батьківському комітету нашої групи (питання витрати грошей завжди обговорюється). Годують як для таких невеликих щоденних грошей непогано

,

садочок непоганий. Дя мене головним є те, що дитина іде в садочок із задоволенням, не боїться і дуже швидко привикла до садочку. Дуже подобається вихователька Наталя Ігорівна - це справді педагог від Бога і дитина її дуже любить. також дуже хороша няня Галина Миронівна. до іншої виховательки є деякі питання і дитина на неї жаліється, але це теж не критично. Харчування напевно не дуже, бо дитина просто накидається на їжу після садочку і мушу годувати вже по дорозі. Майданчики справді голі, є тільки пісок. але з іншого боку так менше травматизму.

,

Завідуюча нагло вимагає хабар за прийняття дитини хоча я стояла в черзі, постійно вогрожує виключенням дитини бо вона рідко відвідує садіч через простудні захворювання, хоча це незаконно ,а вихователь і нянечка хороші,проте гроші збирають цілий рік то на коврик, то на ремонт туалета, то на кухню то на меблі, ремонт нескінченний хоч і результат очевидний, вже дістав фонд садіка ,спершу на нього збирали 25 гривень тепер 10, дістали, гроші.....

,

Не може ніяк зрозуміти за що батьки вдячні завідуючій. Все, що в садочку роблять за кошт батьків та зусилля вихователів.

,

садок жахливий ....більше туди непіде 2 дитина .гроші на дах ще здавали коли мене моя мама водила, -а тепер я свою малечу за скажені гроші відводила ,то на вікна ,то на дах, вихователь ОЛЬГА ЮРІВНА -МОЛОДЕЦЬ ,і няня Світлана тоже ми іх будем памятати

,

Чому з 1 липня і до 1-го серпня 2014р.закривають садочок і не створюють чергових груп???Куди дівати дитину якщо батьки обидва працюють?
Зараз в садочку дуже холодно-15градусів тепла в групі. Вихователі ходять в куртках. Дитину приводимо в садок в двух светрах та камізельці.В цьому ж одязі і кладуть спати в обід.В приміщенні дуже сиро!!! Майже половину з групи хворих дітей. От така от сувора реальність !!!!

,

я дуже задоволена садочком № 69 в мене туди ходить двое дітей і двома групами задоволена! і завідуюча супур!

,

Садочок на перший погляд хороший, але з часом видно його середину і які там люди працюють... Коли дитина починає відвідувати садочок то бачимо що взимку там холодно особливо після вихідних і свят - постійно економлять на опалюванні (на наших дітях), постійно відкриті вікна і діти безперервно хворіють!!!

,

садочок нормальний! до дітей ставлення хороше, дбають, вчать, намагаються достукатись до кожного, Чудові свята!Завідувачка- дуже чуйна людина!Все, що збирали - зробили неймовірний зал, поміняли вікна! Тепло, затишно і красиво.Цього літа- ремонт в кухні. Сподівають, стане краще з меню.Дитина задоволена, я спокійна на роботі. Що ще треба?

,

В садок дитина ходить із задоволенням,от тільки завжди жаліється на холодні ручки та ніжки.Скажіть будь-ласка,доки ви ще будете економити на наших дітях?!!!Навіщо на ніч вимикати батареї,хіба нашої щомісячної оплати по квитанціях,щомісячного "добровільного" взносу у "Фонд" садка,одноразового взносу при вступі у садок не вистачає на оплату комун. послуг???

,

Садочком незадоволена!!!!!!Харчування погане,в групі холодно,!!!Постійно збирають гроші,а результату немає(((

,

про садочок дуже поганої думки..харчування погане і зовсім не корисне дітям, яка користь з макаронів чи гороху (від нього дує живіт)...єдине це нормальний ремонт,іграшок досхочу,але ними не дозволяють бавитися...

,

ті, що говорять про садок погане дуже в тому помиляються. Садок №69 дуже хороший. в першу чергу завідуюча дуже хороша і приємна людина, ввічлива. вихователі-педагоги, які працюють в цьому садочку стараються любити кожну дитину, як свою. а на рахунок харчування одноманітне не спорю, але дуже смачне і корисне для кожної вашої дитини. скажіть будь ласка, що ви на сьогоднішній день купите за 9 гривень, а я вам скажу нічого. а ще батьки обурюються чому так дорого платити за цілий місяць. попробуйте прогодквати дитину за день 9-ма гривнями. площатки, завідуюча повина взяти із своєї кишені гроші і зробити все як буде подобатися. вибачте не все залежить від неї. що в її силі вона робить. опалення - вона зробила, хотіли ремонти - зроблено (з допомогою батьків, зате їм велике спасибі), кухня чистенька, музичний зал на ура, який гарний. діти в тепл. з допомогою батів можна щось зробити. а якщо щось не так не звинувачуйте в цьому садок. це наша держава, яка гроші у свій гаманець сунить.

,

Садок ,на мою думку ,дуже посередній. Дуже багато показухи,нікому непотрібної мішури,іграшок у групі дуже багато,та дітям ними недозволяють бавитися.(щоб потім менше прибирати ) Коли проходили період адаптації ,дитина плакала заходилася в коридорі, а вихователька навіть не думала підходити і забрати дитину,поки я нездогадалася " віддячити за їхню непосильну працю".Постійні провітрювання дітей і навіть зимою постійно відчинені вікна!!Дитина з простуд і бронхітів невилазила.

,

опис садочку так як бачую його "Я"звичайна мама!почнемо з вулиці:тереторія садочку це прохідний двір.Коли діти гуляють то поряд з ними є мамочки з колясками підлітки які виражаються не цензурною мовою,також вигулюють собак і просто звичайні перехожі які скорочують собі шлях.На дитячих майданчиках крім піску і лавочок більше нічого.В приміщенні садочку не краще.Дуже багато вазонів які лише займають місце.Вся мебель стара: ліжка,стільчики і столи.Також дуже мало іграшок:діти не можуть пограти в лікарню, ні в магазин ,ні в полісменів і т.д. Робоче місце няні і вихователів теж не в кращому стані.І ще дуже багато всяких нюансів.Виховатилі є всякі:і дуже хороші і посередні.Як на мою думку в садочку просто не має дисципліни:або завідуюча дуже мягко-сердечна,або їй все до одного місця.Скільки людей скільки і думок.Але потрібно пам"ятати:це наші діти і в них повинно бути все як найкраще.

,

Я дуже задоволена садочком №69, дитина ходить з великим задоволенням дякуючи справжнім педагогам-професіоналам !!! Я хочу сказати величезне спасибі Марії Володимирівні, перш за все за те , що вона заміняє дітям " маму " в садку , навчає їх бути справедливими , добрими ,чуйними , а також виховує з них майбутнє нашої України !!! Також спасибі Лесі Миронівні (няні ) , і Лесі Зенонівні (кращому музичному керівнику )

,

Садочок так собі. Харчування не найгірше. Майданчики в поганому стані. Не пам'ятаю коли в садочку було тепло, особливо в понеділок, тому що на вихідні відключають опалення. Скільки можна економити при тому, що гроші щомісяця збирають у фонд немалі. Взагалі про зовнішню мішуру дбають більше ніж про дітей. Щороку витрачаються великі гроші батьків на іграшки якими дітям заборонено бавитись, щоб потім не прибирати. Дітей карають тим, що вони стоять у туалеті з піднятими руками. Батьки які це заперечують просто не спілкуються зі своіми дітьми. Звичайно там працюють хороші вихователі такі як Марія Володимирівна і Олена Миколаівна. Леся Миронівна людина непогана, проста, але іі вислови типу '' як станеш то сикнеш'' неприпустимі. Я особисто другу дитину в цей садочок не дала би. Я маю з чим порівнювати, оскільки старша дитина була в іншому садочку. Прошу вибачити помилки на клавіатурі відсутні деякі букви.

,

Садочок супер?Люди добрі, ви про садок №69 говорите?Ви бачили садочки, наприклад на Сихові,площадки такі,як мають бути, а тут що?Справжнє "поле для травм".А вихователі?Ті, хто каже "супер" це напевне, ті,що кульочки носять і не противляться постійним поборам на кожне св'ято.Порівнюючи з іншими садочками-це космічні суми, незнаю,щодо інших груп, а в нашій це просто "капєц".Головне, що всі не задоволені, але всі мовчать.А славнозвісна завідуюча-слів немає.Щоб прийняли дитину до садочка мені прийшлося півроку за нею ходити, поки не зателефонували "добрі" люди і не нагадали їй її повноваження, хоча і після цього вона не посоромилася сказати,що треба гроші і скільки.Чому в нашій країні всі погоджуються з тим, що без грошей нікуди?Якщо є ті,хто дають-будуть і ті,хто братиме, яне думаю, що хабарі виникли, бо їх просили, це впровадили БАТЬКИ такі, котрі хотіли особливого ставлення до своєї дитини.

,

Щиро дякую Марії Володимерівні та Лесі Миронівні.Завжди щирі та добрі ).Моя донька задоволена.А взагалі,хороший садочок,постійно розвивається.Спасибі Галині Михайлівні за вміло підібраний персонал.Низький уклін.Спасибі.)

,

садок супер!!! обходила всі садки в районі,всюди крутили голову то за рано прийшли то запізно,єдина завідуюча яка з розумінням вислухала і в той самий день записала

,

моя дитина задоволена

,

садок нормальний

,

Хороші вихователі, а також помічники вихователів

,

садочок гарний

,

садочок №69 мені подобається

,

моя дитина ходить в групу до марії володимирівни вихователька від бога любить дітей побільше б такких вихователів низький вам уклін

,

і мені подобається ця вихователька дякую їй за любов до моєї донечки

,

я згідна це найкраща вихователька людяяна проста розумна завжди знайде підхід до дітей дякуємо завідуючій за такого педагога

,

Дякую Марії Володимирівні і Лесі Мировні за їхню працю. Низький уклін.

,

садочок так собі

,

Нам подобається садочок, ходим з задоволенням. Дитина дуже привязалась до виховательки і нянічки. Єдине - чомусь вони не ходять гуляти... Вже квітень на дворі, а дітки ще ні разу не гуляли. Причина - "холодно на дворі". Хоча я б не сказала, що 10 градусів тепла - це холодно... Думаю до літа щось зміниться.

,

зовні гарні площадки, зелено. всередині теж дбають за чистоту. правда, смітники впритул на вулиці до огорожі, що мінус, особливо влітку. водила свою дитину недовго в ясельну групу, зауваження тільки мала до харчування, вихователі сподобались.

маю дві коліжанки з молодшої та старшої груп. ддуууже залежить від вихователя, що і як робиться з дітьми. одна знайома мама розповідала, що в їх групі фізично карають дітей, минулорік був випадок, що її дитині вихователь показово зв"язав руки на занятті скотчем.
знаю з її слів, що вона звернулась письмово тільки до завідуючої, а її звинуватили що дитина неспокійна, і налаштували батьків в групі проти їх сім"ї, начебто черех їх заяву в міськно відмінили святкування випускних в садку. хоча і в нашому садочку, куди ми перевелись раніше - нам ще раніше казали що заборонять.

щодо завідуючої - звичайно, є чималий "вступний внесок" в конверті. але видно, що для садку щось робиться.

,

Садок дійсно хороший,вихователі усміхнені привітні,моя донечка з задоволенням відвідує цей заклад.Велике спасибі педагогічному колективу,і Галині Михайлівні .

,

Садочок дуже хороший. Колись я теж працювала у садочку, тому знаю, яка це важка праця. Моя донька відвідувала його 4 роки. Тепер вона у 2 класі, але досі згадує Марію Володимирівну і Лесю Миронівну. Велике вам спасибі за все!!!

,

садок супер!!! обходила всі садки в районі,всюди крутили голову то за рано прийшли то запізно,єдина завідуюча яка з розумінням вислухала і в той самий день записала без всяких "доброчинних" внесків,дуже приємні няня і вихователька,моя дитина задоволена і я теж! дуже вам дякую

,

Дуже задоволені дитячим садком ,відношенням до дітей, батьків з боку працівників. Не дочекаємося, коли закінчиться ремонт.

,

Садочок нормальний, єдине шо там харчування, напевно одне з найгірших, порівнюю по інших садках куда водять коліжанки діток, деколи в меню одне, питаю в дитини чи їла каже не було..харчування б їм змінити, ну..і працівників кухні..пора вже оновити мабуть, а так не дивлячись на меню оцінюю добре, хоча ше паро зауважень є, але як то кажуть всім не догодиш..

,

Ходили у логопедичну групу. Дуже задоволені. Лікарі та виховатилі супер (могла порівняти зі старшою дитиною).
А ще добре було через наявність чергової групи: змогла приводити дитину перед роботою (на 8 ранку) та спокійно. без доплат і домовленостей з виховатилями забирати о 19.
Зараз. не знаю, чи ще є така.

,

Дуже приємні вихователі та пані завідувачка. Дитина просто біжить зранку в садочок, а ввечері важко його забрати додому. Почав поправлятися, хоча до їжі він у мене дуже не активний. А тут, кажуть, все зїдає. І каже вдома - "приготуй мені як в садіку тьотя". Дякую!

,

Дитина ходить в садочок з задоволенням, низький уклін Олені Миколаївні, Оксані Романівні та Лесі Іванівні за їхню працю та відношення до дітей.
Адміністрація не вимагає хабарів

,

Садочок хороший. Вікна поміняні, вихователі приємні. Дарують дітям тепло.

,

Садок гарний. Але ми такі гроші вже викинули................

,

садок просто супер....дякую всьому колективу за пророблену ними роботу...вони молодці особливе вітання Олені Миколаївній завадяки вам мої діти стали більш жвавими та зацікавленими в навчанні)*

,

Ми також недавно перейшли в садок № 69.
З плюсів хороші вихователі, відносно чисто.
З мінусів дуже погане харчування, одноманітне: вранці, як правило, ячна чи кукурудзяна молочна каша, на обід: супчики, дуже часто пшенична каша, якої діти не їдять (по словам вихователів);
На сьогодні 16 жовтня у садочку ще не повністю закінчили робити опалення (де вони були влітку?).

,

ми недавно перейшли в садок. акуратний, нормальна площадка для прогулянок. дитині подобається як годують. група у нас дуже чистенька, з ремонтом. є додатково продовжений час - з 18:30 до 19:30 - якщо батьки не встигають забрати.
заняття проводять: англійська, філософія, біологія.
багато виступів.

але моїй дитині не хочеться ходити туди. при чому 2 роки до цього садка ходили в інший, і там все було чудово. тут спочатку теж ходив нормально, але за 2 тижні розчарувався. вихователі не дуже уважні в процесі адаптації.

,

садок найгірший

,

Це найкращий садок у світі!

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок