Оцінка відвідувачів
(по 19 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Відмінний садок. Вихователі - всі до одного душевні, справделиві, хороші педагоги, няні - дбайливі, викладаються максимально у своїй роботі. Харчування завжди хороше. Завідуюча - чесна, добра, зовсім не корумпована (як писали нижче), знає не лише поіменно всіх діток в садочку, але й особливості характеру та вдачі кожного, знаходить підхід до всіх. З теплом згадуємо цей садок та всіх його працівників :)

,

Садок пречудовий! Дитина жодного разу не сказала вранці, що не хоче іти до садка. Тут панує комфортна, тепла атмосфера. Наша вихователька Рома Мар'янівна стала для своїх вихованців другою мамою, дитина її обожнює, ділиться своїми секретами. Завдяки їй, група дуже дружня. Сильна підготовка до школи.Діти завжди охайні, ситі, в групі чистота та затишок. В закладі добре харчування, медичний огляд на належному рівні.Я дуже вдячна і нам повезло з нею!

,

Будівля садку стара, сам садок державний, одне+друге виходить совковський ремонт, особливо туалет страшний трохи. Але сам садок непоганий. Читала відгук про завідуючу, що корумпована...найтупіші відгуки і неправдиві, де про це йдеться. Завідуюча дуже приємна і чесна жінка. вихователі непогані (про молодшу групу), няні хороші.

,

Дуже хороший садік привітні вихователі але є недоліки

,

садочок прекрасний діти ходять із задоволенням особливо люблять Рому Марянівну і Галину Степанівну свята в садочку прекрасні і весь персонал також

,

вихователі в принципі приємні, ввічливі,особливо позитивно хочу відмітити ольгу михайлівну.правда є одна нянічка,посмішки або хоча б приємного,вдоволеного виразу обличчя в неї я не бачила ні разу-ви ж працюєте з дітьми- посміхайтесь!
але є і зауваження!
-в першу чергу це санвузол - брудно,сиро, горщики не виливаються,мокрі,обліплені волоссям...
-по-друге - більшість молодших дітей ходять з брудним обличчям (хіба так тяжко поставити рулон туалетного паперу,щоб витирати соплі та й до умивальника не треба йти в сусідній будинок).
-по-третє - на таку кількість дітей (в групі має бути 20-22,а є більше 30) це дуже мале приміщення і вихователь не справляється (для чого стільки "добирати"? про які вільні місця говориться при реєстрації???).
-по-четверте - не всі вихователі розуміють суть словосполучення "навчально-виховний процес".
- да, і на подвір"ї часто протяг...і цей благодійний добровільно-примусовий внесок...

,

Загалом дитячим садочком задоволена, якихось суттєвих претензій немає. Так вихователі хороші. Особливо Ольга Михайлівна, Марія Михайлівна. Ніяких нарікань немає. Єдине, що цікавить, то новий вихователь Уляна Богданівна, чому її перевели до нас з іншого дитячого садка (це трохи насторожує).

,

садок чудовий ! ми вже випусники ідуже хочемо подякувати всім працівникам садка ! а кому садки не подобаються є бабці або приватні няні!

,

Мій син відвідує садік вже третій рік,я дуже задоволена і виховательками і нянічками, наша завідуюча Марія Михайлівна дуже хороша і чуйна людина, нарахунок корубції дійсно смішно. З дітка займаються, малють, і букварик вчать, і постійно ранки проводять.Я садочком дуже задоволена, менший син тоже піде тільки туди. Дякую нашим нянічкам і виховатилькам, і окрема подяка Марії Михайлівні,

,

я задоволенна )) все мене задовыльняє , моя донечка дуже любить Галину Степанівну та Марію Михалівну, ходить в садок як на свято, тепер хочу синочка туди записати ))
а про погані відгуки читати смішно )))

,

За два роки мої діти до цього садочку так і не звикли. Щодо поборів - вони символічні, за вступ не береться. Завідуюча справляє приємне враження, але сама вона дітьми не займається,
Для цього є три інші виховательки. В старшо-середній групі - Галина Степанівна, старшого віку, дещо нервова жінка. Малий розказував, що вона не лише кричить на них, а й піднімала руку на більш неслухняних дітей.
У молодшо-середній групі дві виховательки: Ольга Михайлівна та Рома Марянівна. Перша - приємна в спілкуванні, малює, тому в садочку багато красивих плакатів та малюнків. Рома Марянівна - ніжна та чуйна з дітьми. Попри це діти часто залишаються недоглянутими. Горщики справді невчасно виливають (мала розказувала, що мусила спиратись на руки, аби не намочити дупцю), легкий запах туалету присутній в коридорі.
Щодо подвіря. Там завжди протяг, оскільки він розташований між будинками. Діти часто мерзнуть. Якщо надворі дощ - виводять їх у павільйон. З дітьми не займаються, рухливі ігри не бавляться.

,

Основна претензія до садка полягає в тому, що абсолютно відсутня підготовка до школи! Діти не малюють, не вирізають, не ліплять. Ми робили всі коробочки для звукобквенного аналізу, але дітей цьому не вчили!!! А в школі з цього все починається. Слава Богу, в нас дуже хороша перша вчителька. Надіюсь, втрачений час а садочку, дитина надолужить в школі!!! Нікому не раджу цей садок!!!

,

Приєднуюсь до попереднього коментаря. Мій син вже майже рік відвідує цей садок. Йому подобається, мені також (звичайно деякі недоліки є, але недоліки є всюди). Особливо хочу подякувати вихователю Галині Степанівні (синочок її обожнює)))) та завідуючій Марії Михайлівній (про корумпованість аж смішно читати)

,

Моя донечка ходить у цей садочок вже більше, як 2 роки. Вона з радістю ходить у нього, приємний дружній колектив вихователів і НАДЗВИЧАЙНА завідуюча Марія Михайлівна створюють домашню атмосферу. Харчування хороше (здорове), що стосується "поборів" то здаємо ми тільки представникам батьківського комітету і то якісь дрібязкові суми. Стосовно корумпованості цього закладу, мені смішно коли я читаю подібні відгуки і хочу авторитетно заявити, що моя дитина потрапила туди абсолютно БЕЗКОШТОВНО, коли мої знайомі при поступленні в інші дитячі садочки платили не меньше 300 у.о. З невеличких недоліків можливо назву мале приміщення садочку, а площдку вже давно заставили новими качелями, фігурками і засадили рослинами. Погодьтеся один маленький недолік проти стількох суттєвих переваг!!! Індикатором якості являється настрій і бажання з яким іде мій Ангелик до садочку! Я ЗАДОВОЛЕНА НА 100% І ВСІМ РАДЖУ!!!

,

Садочок не з кращих, тісно, всі діти на купі, таке складається враження, що "стадо овечок". Дітей не пильнують, ні мила,ні туалетного паперу нема (хоча кошти збирають),в туалеті не чисто,умивальники брудні! А діти які замурзані ходять! Діти не малюють,не вирізають, не ліплять нічого! Вихователі ніколи нічого не знають (така трохи безвідповідальність і халатність!) Не раджу віддавати сюди дітей!

,

Садочок - фу! Радянський союз! А директорка корумпована страшно!

,

жахливий,корумпований садок(діти бігають без нагляду,горщики вчасно не виливають,вихователі дітям погрожують(

,

Садочок неприємно вражає: холодно, тісно, а двір взагалі як у концтаборі, до того ж кожен і завідуюча в тому числі, здирають з батьків гроші, а куди вони йдуть - невідомо.

,

Садочок просто чудовий. Діти доглянуті, виховатеьки та няні - прекрасно справляються із своєю роботою. Як мама малюка, який відвідує цей заклад 9 місяців, я задоволена.
Висовлюю подяку усьому колективу садочку №7 та зав. дит. садка Марії Михайлівні, котра підтримує там приємну атмосферу.
Дякую!

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок