Оцінка відвідувачів
(по 38 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хочу подякувати групі Сонечко,особливо Любові Степанівні,Оксані Степанівні,Марії Петрівні!Ви найкращі!Дякую!!!

,

В цей садочок ходить вже моя друга дитина, ми дуже задоволені. Жодного дня не було якихось проблем. Діти доглянуті, нагодовані, вигуляні, навчені, з ними дуже багато працюють, кожні два місяці якесь свято, купа віршиків, танців, пісень плюс щоденне навчання за програмою. Серед 30 дітей першого класу у моєї старшої дитини тільки кілька діток вміли робити звуко-буквений аналіз слова. І ці дітки виявились випусниками з двох груп нашого садочка:) і вони точно не ходили на жодні додаткові підготовки чи щось подібне, їх цьому навчили саме тут. Завідувачка теж просто молодець, дуже дбає про все, весь час працює над тим, щоб щось покращити. А найголовніше - дітей тут просто люблять. Так, їх можуть насварити, можуть навіть покарати, а можуть погладити по голівці і поцьомати. Все справедливо, щиро і від душі, і діти цю щирість відчувають. Тут нема дешевих чи дорогих понтів, а є щоденна, далеко нелегка праця відданих своїй професії людей, які знають свою справу і добросовісно її роблять.

,

Цьогоріч ми випускники цього садочка. Хочу сказати велике ДЯКУЮ усім працівникам, що виховували наших дітей, прививали їм найкращі якості, навчали, любили, годували... З впевненістю можу сказати, що наші діти зростали в надійних руках. Низький Вам уклін - другі мами наших малюків. Від керівника до робітника - всі ці люди прикладали максимум зусиль, щоб наші діти жили в максимальному комфорті. Напевне, єдине , що потрібно цьому садку - міській владі виділити трохи коштів. Решта, на досить таки високому рівні. Рекомендую на всі 100%.

,

Ми ходимо в цей садочок уже 2 роки, доця в садочок іде з радістю...Хочу висловити подяку Оксані Василівні за труд який вложили моїй дитині з 1,5 року і Наталі....Завідуюча дуже класна....Зарас ходимо на Й .Сліпого теж задоволені, в групі дуже тепло , діти ходять навіть у футболках..вихователі теж дуже класні і молоденькі

,

А ми вже вдруге випускники цього садочка, при чому , ну дуже з раннього віку. Не можу погодитись, що колись чула якийсь неадекватний крик до дітей ні в першому ні в другому корпусі. Можу сказати лише слова вдячності про персонал закладу від керівника до двірника. Рівень підготовки дітей прекрасний. Щороку помічали якісь позитивні зміни, завідуюча завжди привітна, до вихователів вимоглива, завжди контролювала. Мої діти спокійно здавали тести на високі бали. А які гарні та сучасні ранки в садочку!!! Не порівняти зі школою. Тому цьому садочку я ставлю найвищий бал і всім рекомендую. Не дивіться на обгортку, а дивіться на начинку. І Діти мої завжди кажуть : Мій садочок найкращий! Ось це і є оцінка! Дякуємо! Наш рідний садочок.

,

Водила в цей садок синочка, тепер-донечку. Аніскілечки не помилилась у виборі садка. Синок дотепер згадує ліниві вареники і каже, що в школі не так смачно, як було в садочку. Донечка часто просить: ну зроби мені такі котлети як в садочку, напевно піду запитаю як вони їх там роблять. Вихователі прекрасні, справді віддають своє серце та розум дітям. Завідуюча адекватна людина справедлива, добра, витримана, а як діти її люблять! Завжди на батьківських зборах інформує чим живе садок, що закуплено за державні кошти, що зроблено та планується зробити. Звичайно приміщення старе, потребує капітального ремонту. Але побілено, пофарбовано, завжди чисто. Звичайно є категорія осіб, яким давно пора на пенсію, Це біда нашої держави - рівень зарплати, на яку молодь не хоче йти.

,

Садок може бути. А от вихователька така собі, Василівна просто жах. Моя дитини її боїться. Вона постійно кричить на дітей. Ставить з себе щось, нібито вона дуже розумна. Я от не розумію, чому завідуюча не прймає мміри. Як взагалі їй можна працювати з дітьми.

,

Завідуюча садочка віддана своїй роботі, відповідальна та чуйна, а ось з вихователем не пощастило - просто жахливо ставиться до дітей, сильно підвищує голос, моя дитина просто боялась йти в садочок, плакала в істериці й казала: "не піду більше в садок, тому що не хочу щоб на мене кричали". На інших дітей вона теж сильно підвищує голос, сама це чула. До інших вихователей ніяких притензій не маю.

,

Хочу подякувати групі Рукавичка! Особливо Віолеті Францівні,Оксані Василівні та нянічці Наталі!Величезне ДЯКУЮ!

,

Дуже хороший садочок,ходили в ясла і молодшу групу,ремонт хороший в обох групах,до діток відношення прекрасне.
Особлива подяка завідуючій завжди прийде на допомогу у вирішенні спірних питань.
Звичайно,якщо Ви хочете індивідуальний підхід саме до Вашої дитини і нереально хороший ремонт,тоді Вам тільки в приватний садок.

,

Повністю підтримую попередні позитивні відгуки. Ми пішли відразу в середню групу, де вже сформований колектив. Дитина в перший же день не хотіла йти додому. Не могла дочекатися понеділка, щоб лишитись на весь день. Зараз щоранку із задоволенням встає і біжить в садочок, їсть, спить, гуляє, бавиться. Ми ходимо в корпус на Йосипа Сліпого. Все чисто, акуратно, територія прибрана, в корпусі адекватний ремонт, нові ліжечка. Єдине - незручний туалет в підлозі, але дитина вже якось призвичаїлась. Вихователі дуже гарні, уважні, мають підхід до діток, догодовують, у всьому допомагають, якщо дитина десь не справляється. Меню, як на ті гроші, доволі різноманітне, а свіжими фруктами-овочами догодовую вдома на сніданок і на вечерю. наразі ми дуже задоволені.

,

Повністю задоволені вибором садочка для своїх малят. Харчування прекрасне, з дітьми багато займаються, при чому не тільки в приміщенні, а й на вулиці під час прогулянок( можу спостерігати, бо живу навпроти), діти доглянуті, догодовані, меню різноманітне, смачно, старший ходить в ІІ корпус, яким я також задоволена, негативних запахів чомусь ніколи не чули, туалети завжди чисто вимиті, вихователі прекрасні, дбайлива завідуюча. Всі проблеми, з якими звертався вирішувались. Щодо ремонтів - більш-менш чисто, побілено. Хтось звертає увагу на "мильну бульбашку", а ми на реальну роботу з дітьми, яка в даному садку заслуговує хорошої оцінки. Маю досвід іншого садка зі старшою дитиною. В порівнянні - цей сильніший на порядок. Багато знайомих, діти вже в школі, з приємністю згадують цей садок. А на рахунок хворіб- це перші два роки, далі дитина набуває імунітету до основних, і в старших групах хворіє рідко. Знайомі в приватному - та сама історія. Діти сюди йдуть з радістю - це основне.

,

Садок хороший,а особливо вихователі ,няні .Харчування також добре.Діти багато гуляють .Я задоволена вибором садка

,

Садок так собі! Ремонту немає, всюди сирість, на Й.Сліпого на першому поверсі постійно смердить туалет! Одні вихователі спасають цей садок. Своїми вихователями я задоволена.

,

Садок на двієчку. Стосовно ремонтів - брехня. Ходили і в ясла там і в молодшу, і на Карпатську і на Й. Сліпого. Сирість шалена, ну просто найкращий розплідник всіх бактерій та вірусів. Діти з хвороб не вилазять. Приміщення перероблені і ледве пристосовані для дитячого садка.
Працюють тут хороші відповідальні люди, і завідуюча О.С., і вихователі, і няні, які і стараються хоч якось це все прималювати і привести до нормального стану.
Музика в нас була дуже рідко, викладач постійно на лікарняних.
Стосовно поборів, не такі вони вже й великі, мами, ви в інших садках не були, там набагато дорожче. Можливо за рахунок батьків інші садки і в кращому стані.

,

Доброго дня! Хочу подякувати групі "Курчатка" яслам. Дуже гарна і старанна нянічка Люба, та вихователькам Катерині Іванівні, та Галині Владивласівні. моєму синочку дуже подобалось ходити в садочок, все цікаво дітки мали кожен день заняття, ліплення. малювання, музичні, робили зарядку. навчили дитину до горшка, бо вдома син не хотів ходити, а за компанію все робив. їжа смачна на ті мінімальні гроші що за харчування, сама навіть скоштувала синову випічку з садочка) приміщення після ремонту, територія чиста . Хороша і привітна, завідуюча Ольга Степанівна,(повірте маю з ким порівняти бо була в інших садках)також хороша медсестра Марта Федорівна, кожного дня вона всіх діток перевіряла міряла температуру. Ще в садочку хороша молода психолог яка проводила з дітками заняття. Взагалом дуже задоволені садочком. дуже дякуємо.

,

Троє моїх дітей ходили в цей садок. Дуже задоволена вихователями, та й усім персоналом загалом, бо кожен з них прикладає багато своїх зусиль для допомоги нам - батькам виховати свою дитину правильно.

,

Двоє моїх дітей ходять в цей садочок і я глибоко вдячна вихователям і завідуючій особисто!!! Вважаю, що в час такої руїни, яка десятиліттями триває в нашій країні, ці люди витискають з себе понад можливе, аби за копійки (!!!) доглядати чужих дітей. Обурюють негативні відгуки від батьків, котрі, оплативши до 200 грн/міс деруть глотку, що садочок поганий... Я часто зустрічаю таких мам: зазвичай вони дорого вдягнуті, але носять недоброзичливі та злі обличчя. Їм увесь світ "зобов"язаний", але самі вони навіть не вітаються у відповідь

,

Так, я погоджуюсь ,содок дійсно гарни,охайний,привітний колектив,приємні вихователі,до діток ставлятся,як до своїх.А ще синок хвалить їхню кухню-запіканка,котлетки,булочки,суп гороховий та багато інших страв.Я задоволена і буду відавати донечку туди.

,

Воджу в садок 3-тю дитину, тому можу порівняти з тим,що було 10р тому. Дівчата, при цій завідуючій садок як лялечка, чисто, привітно, завжди смачно пахне,, на стінах дитячі картинки, тому честь і хвала, так тримати!, і видно, що ремонт не совдепівський, а сучасний. Заняття постійно проводяться,сама бачила як завідуюча сиділа на заняттях. Мої діти пішли підготовленими до школи на 100%, без проблем здали тести. А те,що ви придбали для садка подивіться де стоїть чи лежить. Впевнена - знайдете! Колективу і завідуючій велике спасибі за догляд та навчання моїх чад. А дописувачам дам пораду: оцінюйте і хороше!

,

Згідна з негативними відгуками- групи обдерті:на першому поверсі-сирість в групі курчатка, влітку цього не відчутно, а зимою- заходиш в групу і аж ріже той запах сирості- судячи з усього -це грибок- а це протипоказано дорослим людям- не тещо дітям... стіни облуплені, меблі старі- хоча потрапити в цей садок коштувало 2 роки тому 1000грн.-Якщо припустити, що батьки кожної дитини віддали завідуючій приблизно таку суму, то якби вона хоч трошки мала совість і серце до того садка, то приміщення виглядали б значно краще.
Вихователі- різні і добрі і погані..

,

Моя дитина вже другий рік ходить в цей садочок. Я задоволена, дитина теж. Проблем нема, дитина чиста, доглянута, якщо траплялись трафунки і чадо моє пісялось, то речі зазвичай повертали чистими. Ніяких хабарів вихователям не ношу і не носила. Стосовно хабарів для того щоб взяли дитину - то шановні батьки, поцікавтесь що вартує "записати" дитину в садочок на Сихові... Здивуєтесь!! Можу стверджувати, що коли є місця, то діток і без жодних подяк візьмуть. Стосовного того, що кричать на дітей... я особисто не чула жодного разу. Чадо моє тільки з приязню говорить про вихователів та нянь. Так, є речі які мені не подобаються, це наприклад те, що дитині сон чи укольчик припідносять як покарання, тобто лякають їх, що за погану поведінку підуть спати... Та погодьтесь, наші діти інколи бувають не стерпними, а вихователі і няні - не стальні, тому інколи можна закривати очі на дрібниці. Звичайно, можливо інші вихователі ведуть себе по іншому, але в групі "Курчатка" вихователі і няня - чудові люди.

,

я воджу в цей садочок дитину в яслі, нічого доброго немає . Завідуюча зовсім не займається господаркою тільки чекає на подарки. в садку дозволено водити хворих дітей ніхто на це не звертає уваги діти масово хворіють медсестра нічого не контролює. музичного і занячть вже півроку не проводять ніби як одна людина захворіла і цілий світ на неї чекає персонал перестарілий половина потребує нагайної заміни. діти чи даєш чи не даєш гроші однаково не доглянуті коли би не прийшов все розтріпані ніколи не перечесані. корпус на сліпого взагалі повний жах. рекомендую по можливості шукати кращий заклад я розчарована на 90% ПОВНИЙ БАРДАК

,

у цей садок воджу вже 3 дитину і дуже задоволена,вихователі чудові , а особливо п.Галина, п. Катя і няня п. Слава із групи курчатка.Діти завжди доглянуті, добре навчені самостійності,а головне вдома з захопленням розповідають про те,що вони робили в садку.
P.S вміють дати гарну пораду батькам.

,

Садочок як і усі інші. Є як свої плюси так і свої мінуси. Хоча до персоналу суттєвих зауважень немає, і більшість негативних відгуків це лише дещо викривлене відображення справжніх подій. Наприклад, коли дописувач "мама" пише про проблеми своєї дитини, вона приховує одну маленьку деталь. Вона водила дитину в садочок з жахливим розладом шлунку цілий тиждень незважаючи на всі заклики вихователів звернутись до лікарів. Ось і відповідь чому дитина не могла їсти і бігала в туалет 5-6 разів на день. І лише після того як інцидент набув широкого розголосу дитина перестала ходити у садок. Але як можемо бачити "мама" не змогла пробачити, працівникам садочку їхньої принциповості і почала розповсюджувати на спеціалізованих сайтах та форумах викривлену інформацію про садочок та вихователів. Проте вона не врахувала те, що правда завжди з часом випливає назовні.

,

не в курсі як всі вихователі, а от у яслях одна просто жах!!!!!по перше кричить, по друге за дітьми, мами яких нічого не носять....догляду абсолютно ніякого..
В мене випадок стався такий, що дитина чотири дні підряд приходила до дому і жалілася, що дупка пече......коли в останній день я прийшла швидше ніж завжди дитина взагалі сиділа обкакана....я зробила зауваження виховательці, а вона шарпнула мою дитину і пішла мити.....потім щей поки я вдягала дитину, то вона почала кричати на всіх іншох дітей!!!!! і взагалі кожного разу коли я приходила по дитину, вона постійно сиділа на кріселку біля виходу(яка година б це не була) чи 11:00 чи 17:00, абсолютно нічого не їла....(з одної сторони можна зрозуміти виховательку, не їсть не кричить - то нехай сидить тихенько і не заважає відпочивати!!!!!це взагалі якийсь ізвєрг а не вихователь!!!!я думаю, що такі люди не мають права працювати з дітьми!!!! одним словом не можу нічого позитивного сказати про садок!!!відношення до дітей просто ЖАХЛИВЕ!!!!

,

В цей садочок ходила моя молодша сестричка. Чесно, приємно було, коли я забирала її додому, вихователі всі знали, що це "сестричка Еля" :)
Спочатку наш грибочок плакав, коли ми її там залишали, адже для дитини перехід в нове середовище не завше легкий. Але потім вона з радістю ходила в рідну "тусовку" :)

Ранки завжди були з почуттям гумору! Ми деколи всією сім"єю переглядаємо! І костюми просто клас :)

,

Чудовий садочок і чудові люди в ньому працюють. Чудова завідувачка, чудові виховательки і няні. Все навколо зелено і чистенько, моя дитина туди рветься з посмішкою на лиці!!!
P.S. Прикро, коли люди абсолютно прийнятну допомогу садочку !!! (а не завідувачці) називають хабарем... І з мого досвіду - чим заможніша була мама, тим голосніше вона про це кричала...

,

Спочатку хотіла віддати дитину у цей садочок, бо мені підходить розміщення (по дорозі на роботу). Підходила до завідуючої, проте у яслях було вже понад 40 дітей, а на 2012 рік планувалося об'єднання 2 груп в 1групу! Це як на мене забагато. Віддала у №45 і дуже задоволена.

,

да в тому садочку вихователi називають дiтей недоумками, знаю що б*ють ,якось чув як вихователька кричить на дiтей, це крик психопатки, Чи можуть таки люди працювати з дiтьми? Але працюють i молодi грамотнi вихователi.

,

вихователи бють дiтей, непускають пiсяти пiд час сну говорять пiсяй в штани, директорша бере хабарi зi всiх пiдряд

,

заведующая взяточница ещё ТА,а воспитатели супер ,няни тоже очень хорошие особенно в яслях,первый корпус нормальный а второй УЖАС

,

Дуже задоволені. Відношення до дітей зі сторони вихователів дуже хороше. Діти ходять у садок як на свято.

,

І я ставлю саму високу оцінку цьому садочку.

,

Садочок є найкращим в цьому р-ні, говорю так впевнено, тому, що перед тим., як давати дитину в дошкільний заклад, мала можливість обійти садки в радіусі 1 км і поспілкуватися з завідуючими і персоналом, а також оцінити умови,в яких дитина проводитиме весь день. Ми вже випускники цього року ідемо до школи, тому раджу мамам і татусям віддавати своїх чад в руки Надії Миколаївни, дуже професійної і надзвичайно толерантної людини, не пошкодуєте. Завідуюча абсолютно порядна людина, так що як є місця, точно будете зачислені без хабарів.

,

Дуже добрі люди працюють!Завідуюча-просто золота людина,турботлива і справедлива.Відповідно,вона в такому дусі тримає колектив(хоча,звісно,бувають трохи вредні вихователі))

,

Ми в пошуках садочка, але мені там не сподобалось: персонал пасивно-ніякий, а розміщення садочка в долині - сиро і вогко..

,

Чудовий садочок, дуже задоволені.

Партнери сайту
Англійська сад
Англійська сад
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок