Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В цей садочок ходила моя донька, а тепер йде син. Чесно я навіть не роздумувала за інший днз, там прекрасні вихователі, Марія Ярославівна це той завідувач яка живе своєю роботою. За всі роки що ми ходили, жодного разу не бачила шоб там виносили торби з їжею, макарони звичайно що дітям дають але не кожен день, харчування там на 4 з 5, так як в кожному ДНЗ. Принаймні жодного разу не чула щоб в дітей боліли животи чи була боронь Боже якась кишкова паличка так як є в інших садках нашого міста.

,

Не говоріть дурниць про харчування і повні сумки. Дуже вдячна колективу за чудові роки!

,

Кілька років тому працювала в цьому садочку. Марія Ярославівна -
завідувач від Бога, дуже добре відноситься до дітей, їх батьків та працівників. Уміло спрямовує своїх педагогічних працівників, особливо молодих, на правильний педагогічний шлях, а також вчить любити дітей такими якими вони є. Тому й не дивно, що діти в садку виховуються в ласці, душевному теплі, мирі і любові. В закладі приємне дружнє відношення. Дякую завідувачу за все! Марії Ярославівній бажаю міцного здоров'я, щастя, радості, успіху в роботі та Божого благословення!!!

,

Садок нормальний,за винятком харчування,макарони мало не кожен день.Котлети дають такі,що не прожовуються,зате працівники кожен день йдуть додому з такими сумками.....,а дітям 4 частину.А батькам лапшу вішають на вуха.Вихователі дуже хороші.

,

Садок,справді дуже кльовий!!!Коли я говорила своїм дзрйузям про відношення до дітей та батьків в цьому садку то мені навіть здавалось,що не всі вірять бо чувши про інші садки,як там відносяться до дітей,відкривають навмисне вікна,щоб діти хворіли і які там треба здавати гроші то таке враження,що діти були не в садках,а в вищих навчальних закладах,які там мають запроси то ЖАХ,а про наш № 93 направду неможу нічого поганого сказати,харчування,відношення було гарне.Коли я тільки планувала дати дитину в садок,так,як і всі спочатку цікавилась садками читала в неті розпитувала батьків з якими гуляли.І не жалкую,що ми були в цьому садочку!!Бажаю цьому колективу залашатись в такому ж складі,як є і усім міцного здоровя!!!)))

,

а я любила Ірину Володимірівну і Марію Василівну і цей садік дуже красивий

,

я любила цей садок він був для мене як 2 дім я люблю виховательку мирославу вікторівну і всіх всіх!!!!!!!

,

Я теж його любила!!!!

,

це мій садочок був я його любила

,

Хороший садик, а нам есть с чем сравнить (до этого были в двух других садиках)

Партнери сайту
Дитячий садок «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Дитячий садок «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок