Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

5. Забираю дитину, приводить вихователь і просить наступного разу дати змінне взуття. Я перепрошую, це за цілий день не можна було подивитись в дитячу сумку де є і змінне взуття і змінний одяг?
6. Моя дитина не ість риби. На обід лососевий суп. Питаю чи можна замінити на якийсь інший. Ні, не можна. А не подавати суп і не платити за нього? Ні, не можна! Після довгої розмови з адміністратором виявилось що вони могли спакувати суп з собою додому. Але суп подавали вчора... Я не хочу оплачувати за послугу, якої не отримую. Я хочу отримувати послугу, за яку оплачую.
7. Дитина сказала що йому не подобається вихователька, бо вона на нього сварила тому що він не хотів малювати другий малюнок. Це було жирною крапкою у наших відносинах з садком. Про 3д школу можна зробити мабуть відповідні висновки.

,

Я розчарована садочком Бояр на Виговського.
1. Подвір’я є, але на ньому не гуляють не те що годинами згідно з після карантинними санітарними нормами, а й просто 40 хвилин за розкладом. Я розумію на подвір’ї спека, але поставте тоді якесь накриття і гуляйте.
2. Фраза Where IS your shoes? говорить сама за себе. Садок позиціонується як англомовний.
3. Кімнати: діти в тій кімнаті де займаються і бавляться, в тій же і їдять, в тій же і сплять.
4. Привела дитину на адаптацію. Заходимо на подвір’я, там двоє вихователів. До дитини ніхто не підходить, нас не бачать, дитина розплакалась. Основне на мене налетіли чому я зайшла, бо згідно з після карантинними вимогами не можна. Педагоги, прийміть дитину там де можна.

Партнери сайту
Приватний садочок «Clever Kids» на Печерську
Приватний садочок «Clever Kids» на Печерську
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок