Оцінка відвідувачів
(по 22 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садок розрахований на дітей з незначними проблемами з зором, для здорових дітей садок хороший , а хворі діти не отримують відповідного навчання, ще й колектив змінюється дуже часто, що говорить про некомпетентність вихователів по вихованню незрячих дітей

,

В НРЦ " Левеня" навчолось двійко моїх діток. Чудовий заклад. Прекрасні спеціалісти. Маю наміри оприділити туди ще двох діток для навчання та лікування. Дякую строгому директору за підбір професійного кадрового складу.

,

Мій онук навчається в данному садочку - це чудове місце для дітей, які мають вади зору, та й не тільки, харчування чудове, ставлення також і лікування на місці, Одним словом, це дуже хороший заклад, плануємо підти в їхню школу.

,

Ми привели свою дитину в садок і страшенно переживали,як це буде. До омєї дитини поставились як до своєї власної. Тут так затишно, чисто, красиво. Не віриться, що в наш час, ще існують люди ,які не шкодують сил і часу, що зробити добре людям. Вихователі - прекрасні, група - просто фантастика. А директор, направду свята людина. У нас були побоювання як наша дитинка з такимим серьозними проблемами зору буде себе почувати в колективі, так Віра Миколаївна, все пояснила і заспокоїла. З нею говориш - і всі труднощі відходять. Чується, що при тому що вона справжній директор, строгий (у нас порядок всюди, такий би в нашій Україні!!!!), а насправді добра людина, справжня мама.
Низький уклін вам!

,

У меня только одни хорошие отзывы и впечатления. У меня слабовидящий сын с задержкой псих-речевого развития да еще целый букет диагнозов. Где мы только не были в нашей милой столице все руками разводят вроде наш единственный такой. Даже предлагали отдать в детский дом. Только в Львёнке мне рассказали что и как, помогли сдвинуться с места и добиться результатов. После диагностики малыш начал говорить(так как невролог выписал препараты которые действительно помогли, а не 350 видов таблеток что до лампочки), психолог дал рекомендации как я должна себя вести именно в нашем случаи, окулист наконец то поставил остроту зрения(в Киеве этого не могли сделать). Я очень довольна и мы с нетерпение ждем апреля чтоб поехать опять. Спасибо Вере Николаевне за ее работу, что есть такой центр для наших особых деток. А здоровым там точно не место. Центр же создавался не для них.
А условия действительно хорошие.

,

Ставлення до дітей просто фантастичне. Такого терпіння від сучасних педагогів я не очікував. Душа на місці, коли залишаєш дитину і приходиться пахати цілий день. Харчування відмінне, умови чудові. Навіть не думав, що в державному закладі може так бути добре дитині. Так вже надоїла "чорнуха" про сучасні садки. Хто не вміє працювати, так їх не треба підпускати до дітей!
Дякую працівникам "Левеняти"!

,

Заклад дуже хороший. Харчування та лікування відмінне.Дякую, що ви є і помагаєте діткам.

,

дякую за розуміння і терпіння

,

Так це ж один заклад, там є і садок і школа. Ми вже закінчили садочок.Надзвичайно задоволені - просто супер: що умови (європейські), що ставлення до дітей, що робота адміністрації. Відразу видно господаря!!!
Не задумуючись пішли і в школу. Тут і лікують, і навчають. Харчування - просто супер! кожний день фрукти. Якби такі заклади були всі - ми давно були б Європі, а не в ...

,

Помилки тут не має,це адреса садочку "Левеня"для самих маленьких,а адреса по вулиці В.Великого,87а це початкова школа до четвертого класу.

,

Центр дуже добрий. Ідеальна чистота, хороше харчування, турботливі вихователі і няня. З моїм сином працюють спеціалісти і я плакала, коли побачила його на дитячому святі. Велике спасибі і пошана директору центра, всім працівникам від батьків, що отримали можливість ровивати дитину, лікувати і навчати

,

Добрий день,тут зроблена помилка - адреса навчально-реабілітаційного центру В.Великого 87а

,

ви люди дурні це місце святе а то що там діти хворі це нічого не значить це ж Навчально-реабілітаційний центр а не проста школа для дибілів наркоманів і гопників повірте мені я ту школу закінчила і тепер з гордістю вчусь в Англії що теж є результатом Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»
якщо хтось говорить що діти виростають після центру не розумними то це провина батьків

,

Тут був мій старший братик (14 років зараз)І казав що це просто жах!!!Тьагнули за руки робити прививки,море сліз слів (я хочу до мами!!!)І жалісний крик...Словом це жахливе місце!!!І я його не рекомендую!

,

Спасибо этим Людям за мужество и терпение! За доброту и человечность!

,

Дякую спеціалістам Центру розвитку дитини "Левня". Ми потратили багато часу щоб приїхати, але моя диттна пішла вперед в розвитку. Дуже погано що на Україні один такий центр. Дякуємо спеціалістам за підтримку, дружню атмосферу, гарну організацію нашого приїзду і допомогу моїй сімї. Надіємося, що приїдемо ще .

,

Господи, куди тільки ми не звертались зі своєю бідою. Не просто сліпа дитина, а дуже проблемна з неврологічної сторони. Нам помогли тільки тут! А скільки часу було втрачено по іншим установам, лікарням, центрам. Тут ми зустріли класних спеціалістів і добре людське ставлення. Директор - людина, яка сама знає біду, зуміла створити сучасний європейського рівня центр, сама завжди знайде добре слово до кожної мами. Дякуємо вам!

,

Спасибі,що Ви є!!!

,

Я очень благодарна специалистам центра. Здесь у меня проснулась надежда , я перестала думать про свою беду, а просто поняла как жить дальше, к чему стремиться, как понимать своего ребенка, как его учить. Жаль что у нас в городе нет такого центра. Львовским родителям понятна перспектива. У них єсть садик, школа, они с раннего возраста имеют возможность получить квалифицированную помощь и поддержку .Большое спасибо руководителю и специалистам Центра развития ребенка Левеня во Львове.

,

Я дуже вдячна цій школі,а особливо керівництву цього закладу,тапедадогічному колективу.Таку роботу, яку виконують ці люди на правду з великої літери,не кожен зможе виконувати,а цей хороший колектив дає шанс діткам і їхнім батькам подивитись на проблему з іншої сторони. Директор,та завуч цього центру навчають батьків у яких сталось таке горе і підтримують їх не лише морально,а й фізично.Цієї роботи не оцінить ніхто,якщо не є в шкурі мами такої дитини.Звичайно і ворогові цього не побажаєш,але коли діти разом, тобто серед яких є і здорові і не зовсім,виховується мораль з малку у більш здорових дітей.Вони вчаться допомагати хворим,співчувати.Незабувайте,що фундамент доброти закладається з малку.Якщо ненавчити дитину поважати маму і батька з малку,то на хвору старість не дочикаєтесь навіть і з віком.Додам що моя дитина провчилась у цьму закладі 5,5років.Зараз навчається в звичайній школі,а підготували її до дорослого життя наші шановні педагоги ЛЕВЕНЯ. Велике Вам спасибі.Здоров`я Вам усім.

,

А ніхто і не каже що це місце для здорових дітей! Це є садок -центр реабілітації для дітей з вадами зору,доречі єдиний на західній Україні.Мої діти ходять у цей центр,і я дуже задоволена,такого відношення як тут не знайдеш ніде,у садку працюють найкращі спеціалісти

,

жахливе, страшне місце для здорових дітей. так як вони бачуть дітей з вадами на прогулянці, на музіці! стреси і сльози від страху не можливо спинити!!! не можна поєднювати таких дітей!!!!! соціалізація прийде з віком, в такому віці це викликаєь тільки страх!!!!!!!!!!!!!!!

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок