Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

5 мiсяцiв дружину годували обiцянками, що вiзьмуть дитину у садок. Просили по-людськи якщо Ви не впевненi чи буде мiсце то так i скажiть, щоб ми iнший садочок пiдшукали, на що постiйно отримували вiдповiдь, що скоро мiсце зявиться. 5 мiсяцiв це тривало. Люди остерiгайтесь та не вiрте обiцянкам.

,

Я не можу рекомендувати садок на Кульпарківській. Ходили з самого відкриття.Як тільки у садочку закінчилися вільні місця, то дирекція показала справжнє своє обличчя.Те що вони обіцяли і говорили з самого початку виконалося відсотків на 50.
На дитячому майданчику діти весь вільний час там збирають аличу, каміння, скло, кидаються тим всім, попадають один одному у голови.Конфліктні ситуації між дітьми замовчують і не намагаються їх вирішити. Вихователі і адміністрація ніколи не скаже правди, якщо в дитини немає явних слідів на тілі, бо дирекція забороняє то говорити.Відео спостереження-(спочатку обіцяють що без проблем показують)це не так, доступу до нього немає у батьків. Відео можна подивитися тільки якщо в дитини буде струс мозку, або ще якісь не припустимі травми. Вам говорять і показують те що ви хочете бачити і чути, цим прикривають повну анархію у садку.Повний текст відгуку можете подивитися на сторінці садка.

Партнери сайту
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок