Докладна інформація про репетитора

Капінус Оксана Андріївна автор унікальної мотиваційної методики викладання для школярів курсу з історії України. Уже одинадцятий рік готує абітурієнтів до ЗНО з історії України. Рішуче налаштована проти інертності, нудних конспектів та примусу в освіті. Уже 25 наших абітурієнтів протягом 2007 – 2016 рр. отримували у сертифікаті ЗНО - 200 балів з історії України. 
Під час підготовки до ЗНО з історії ви отримуєте:

  1. безкоштовні пробні заняття та діагностику початкового рівня знань; 
  2. цікаві заняття та швидке засвоєння матеріалу, адже я використовую сучасну комунікативну методику викладання, яка включає екскурсії по Львову;
  3. систематизований у цікавій для учнів формі навчальний матеріал, який викладається з використанням новітніх технологій та командної роботи; 
  4. індивідуальний підхід до кожного учня, зважаючи на тип темпераменту і здатність до запам’ятовування і відтворення навчального матеріалу. 
  5. Підбір команди в залежності від рівня знань.
  6. тестовий контроль та інтерактивне опитування на кожному занятті!!!!!!Забезпечення підручниками, роздатковими та допоміжними матеріалами. 
Курси
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - історія.
Вік аудиторії: середня школа.
від 80 грн
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Професійне викладання, репетитори знавці своєї справи. Як результат - 199 балів з історії, єдина помилка через власні нерви та сумніви. Цього року 3 з 4 людей, що написали історію у Львівській області на 200 відвідували "Результат", це справді чудовий показник. Якщо у вас є хоч капля сили волі і ви хочете мати високий бал з історії - Оксана Андріївна та інші репетитори "Результату" наче створені для вас.

,

Син минулого року займався у центрі «результат». Як наслідок - 200 балів на ЗНО. Працювати треба багато, але Оксана Андріївна так "заразила" всіх своїм настроєм і енергією, що це не напружує.

,

Репетитор - професіонал! Справді цікаві та ефективні заняття. Творчий підхід до подачі матеріалу, активне використання проектора. Цікаві екскурсії по Львову та Києву. Проте найважливішими є високі бали випускників.

,

Найкращий репетитор з історії у Львові, свій унікальний метод викладання, доступне пояснення і контроль вивченого, кожного року все більше людей здають на 200. Всім реклмендую!

,

Ідеальний репетитор)

Усі репетитори в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок