Докладна інформація про репетитора

Український дизайнер модного одягу Олена Карпішіна є стилістом
багатьох відомих проектів. Її робота - це
одяг для подіуму і одяг для людини.
Творці й учасники багатьох відомих проектів віддають перевагу стилю від Олени Карпішіной. Вона створювала стиль для: «Bryats-band», «Мандри», «L'amour», «Нумер 482», «LALO project», виконавці Пилок, Nikol ', Андрій Князь, балет "Fire dance", авіакомпанія «Aerosvit», інтернет портал "DELFI".

В одному зі своїх інтерв'ю дизайнер Олена Карпішіна говорить: «Цілісний образ людини, в якому гармонійно поєднується все: пропорції, лінії, колірні й тональні акценти - ось що є метою моєї роботи. Виготовлення власне одягу для мене - це заповнення відсутньої частини образу людини, як персонажа. А вже робота над виробом, отрісовка ескізу, крій, виготовлення фурнітури - це, хоч і приємні, але деталі. Результат - це не одяг заради одягу, а цілісність. У ній людина і все, що на ньому єдині ».

Стильний одяг українського дизайнера Карпішіной Лени базується не тільки на творчості, але і на освіту. За плечима дизайнера дві профільні кваліфікації: художник і модельєр-дизайнер одягу.

Почавши з семирічного навчання в художній школі, Олена відчула, що відображення та створення образів приносить їй задоволення. Далі, протягом багатьох років дизайнер продовжувала впевнено працювати над вдосконаленням іміджу від бренду «Карпішіна».

Плоди цієї праці можна спостерігати на багатьох показах та конкурсах, в яких модний одяг дизайнера сприймалася критиками вельми позитивно.

Стиль від Карпішіной дуже різноманітний, адже одяг дизайнер створює для людей, у кожного особливий внутрішній світ. Вишукані та витончені моделі жіночого плаття - для виразних леді. Для енергійних і цілеспрямованих замовників - це casual на кожен день, зберігає елегантність. Для вільного художника, що кидає виклик - це універсальна еклектика зі стьобом. Сміливим персонажам з шоу-бізу - авангардні сценічні образи.

Дизайнера нового покоління Олену Карпішіну відрізняє чуйність до побажань замовників, але в кінцевому рахунку вона завжди дотримується концепції цілісності образу, в якому одяг - для гармонії, а не одяг для одягу. Особливо, якщо мова йде про гармонію не тільки з фізіологією клієнта, але і з його світоглядом і настроєм.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - дизайн, поліграфія, змі; мистецтво, творчість - шиття, вишивка, в'язання.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти.
від 400 грн
Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок