Докладна інформація про репетитора

Ігор Юрійович Іванілов - відомий в Росії та СНД професійний бізнес - тренер , провідний відкритих і корпоративних тренінгів та майстер -класів. З 1993 року навчає продажам , управлінню , маніпуляціям , ораторському мистецтву та риториці , майстерності ділового та міжособистісного спілкування. Проводить на рік 80 - 100 тренінгів , вебінарів і майстер -класів з різних тематик в корпоративному і відкритому форматі .

Приклади побудови бізнес -моделей , що транслюються Іванілова в корпоративних заходах , приватних консультаціях і коучинге перших осіб компаній актуальні і використовуються в даний момент у провідних вітчизняних і зарубіжних організаціях .

Ігор Іванілов - автор 5 -ти книг - практикумів т.ч. «Здоров'я менеджера: як його зберегти » , «Тренінг « Емоційна компетентність у бізнесі », " Цілі : як бути успішним і досягати своїх цілей ". Є постійним експертом російських B2B - видань в галузі продажів і особистісного зростання.

Перевага тренінгів , семінарів та майстер -класів Ігоря Іванілова в їх різнобічності : незважаючи на конкретні цілі , поставлені і досягаються під час заходу , бізнес- тренер дає можливість слухачам розібратися у власних бажаннях , навчає правильному целеполаганию , мистецтву слухати і керувати часом , а прості приклади з життя та професійної кар'єри , використовувані Іванілова , допомагають з легкістю адаптуватися до процесу навчання та роботи над собою.

Ігор Юрійович професійно володіє навичками конструювання метафор і майстерно пише терапевтичні та навчальні казки . Є дипломованим фахівцем з Еріксоновському недирективному гіпнозу , проводить групові сесії еріксоновського гіпнозу. Розробив авторську методику відновлення внутрішніх сил і захисту від стресів за допомогою глибокої релаксації і самогіпнозу.

Тренер Університету Єдності - пройшов процес навчання та ініціації в Oneness University , а також тренерський курс , Індія в 2006 - 2010 роках ( трансперсональна психологія . Шляхи просвітління свідомості і зцілення ) . Майстер РЕЙКІ .

Член Професійної психотерапевтичної ліги , Європейської Асоціації Психотерапії .

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - продаж, переговори, психологія, особистісний розвиток, керування, менеджмент.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
безкоштовно
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - продаж, переговори, психологія, особистісний розвиток, керування, менеджмент.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
безкоштовно
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 50 грн
-10%
Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі репетитори в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, курси в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок