Опис курсу

Бойова система "РЕАЛЬНИЙ СВІТ" - універсальна система рукопашного бою, створена професіоналами радянської військової розвідки. Вона не вимагає початкової підготовки, її ви отримаєте у процесі навчання. Система проста в засвоєнні і вкрай ефективна. Система повністю оптимізована до умов реального, неспортивної бою.

Тренінг першого рівня є комплексним тренінгом, спрямованим на самовдосконалення курсанта і значне підвищення його конкурентних переваг. Він дає розуміння реалій рукопашного бою, формує правильну установку на силовий конфлікт зокрема і на конфлікт будь-якої природи в цілому, позбавляє від хибних стереотипів та ілюзій, формує характер і спосіб мислення Переможця. До програми тренінгу включені: найбільш прості ефективні прийоми рукопашного бою та гнучкі послідовності на їх основі, спеціальні психотехніки, що допомагають курсантам формувати необхідні риси характеру і психіки, а також допомагають долати страхи і активізувати резерви психіки і тіла в критичній ситуації.

Заняття проводяться два рази на тиждень:віторок, субота.
Перше заняття безкоштовне.
вул. Винниченка 30, спортивний комплекс Леофіт.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок