Опис курсу

Підготовка до ЗНО (ВНО) з французської мові в Дніпропетровську.

Об'єм курсу: Не відкладайте рішення питання підготовки до ЗНО (ВНО) на потім. Чим раніше Ви звернетеся до нас за допомогою, чим раніше ми протестуємо ваш рівень знань на першому безкоштовному уроці, тим якісніше і швидше ми підготуємо Вас до цих іспитів, тим більше у нас залишиться часу для ліквідації існуючих пропусків у Ваших знаннях.
Склад, об'єм і тривалість курсу, як Ви вже встигли здогадатися, теж затверджується на першому занятті, беручи до уваги ваше знання французької, англійської або німецької мови.

Час проведення: Потрібно буде обговорити і уточнити з Вашим репетитором. Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org.

З нашими досвітченими викладачами Ви будете упевнені в позитивному результаті на ЗНО (ВНО) по французькій німецькій англійській мові в Дніпропетровську.

Увага! Хороша пропозиція для майбутніх студентів тих, що бажають підготуватися до здачі ЗНО (ВНО) по французькій німецькій англійській мові в Дніпропетровську і області. Назвіть нам адресу (osvita.com.ua) і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

Детальніше:

Назва школи: Dialogue online
Представник в Дніпропетровську (контактна особа): Наталія

  • тел.: (095) 235-14-50 (097) 125-23-34
  • Skype: online.language
  • E-mail: info@online-language.org
  • Сайт http://online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок