Опис курсу

Репетитор англійської мови в Запоріжжі.

Школа Dialogue online надає своїм учням можливість протестувати свій рівень мови на першому безкоштовному занятті, під час якого наш викладач з англійської мови не тільки визначить Ваш рівень володіння мовою, а й, виходячи з Вашої мети вивчення мови, підбере відповідний підручник і програму навчання.

Навчаючись у школі Dialogue online, Ви можете бути впевнені в якості і високому рівні послуг. Всі викладачі нашої школи мають високий рівень знань (С1 - С2), сертифікати міжнародного зразка, стажування в провідних європейських країнах. Наші викладачі завжди проконсультують Вас в питаннях, що стосуються практики мови, оскільки вони вільно спілкуються з носіями мов.

З усіх форм навчання, проведення занять з індивідуальним репетитором англійської в Запоріжжі є найбільш зручною та ефективною, оскільки дозволяє знайти до кожного учня індивідуальний підхід і домогтися високих результатів.

Навчання проходить за допомогою програми скайп в режимі онлайн з використанням сучасних технологій навчання. Дізнатися більш детальну інформацію про послуги та ознайомитися з резюме репетиторів англійської мови в Запоріжжі Ви можете на основному сайті http://online-language.org.

Ви також можете призначити зручний для Вас час проведення занять, попередньо погодивши його з викладачем.

Всім, хто хоче вивчати англійську в Запоріжжі. При розмові з адміністратором Вам потрібно назвати адресу (osvita.com.ua) і Ви отримаєте знижку в 5% від обумовленої ціни.

Детальніше:

Назва школи: Dialogue online


- тeл.: 095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: info@online-language.org
- ICQ: 336410997

сайт представника у Запоріжжі www.dialogue-zp.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок