Опис курсу

Репетитор німецької мови в Запоріжжі.

Репетитори німецької мови, які співпрацюють з нами - це професіонали високого класу, які захоплені тим що вони роблять. Абсолютно всі мають нестандартний підхід до навчання який здатний зацікавити будь-якого слухача. Всі викладачі мають рівень мови не нижче С1, підтверджений документально, стажуються за кордоном або мають постійну практику з носіями мови.

Наша школа використовує сучасні інтернет технології дистанційної освіти. Зокрема програму Скайп. Зайдіть на наш основний сайт
http://online-language.org, і отримаєте повну інформацію по нашим провідним фахівцям, і специфіці роботи.

Ми надаємо Вам перше безкоштовне заняття. Така практика в нашому репетиторської центрі Dialogue online існує для того, щоб Ви могли зрозуміти наскільки дана форма навчання підходить саме Вам, і чи підходить Вам саме цей репетитор німецької мови в Запоріжжі. Під час цього заняття викладач визначить рівень Ваших знань, вислухає всі ваші побажання і дасть професійні консультації. Час проведення занять призначається індивідуально, виходячи з Ваших побажань.

Якщо Ви готуєтеся до співбесіди в компанію однієї з країн Європи (Швейцарія, Австрія, Німеччина), до іспитів у вітчизняний або закордонний ВНЗ, або ж Ви хочете вивчати німецьку мову просто для загального розвитку, то репетитори німецької мови нашої школи в Запоріжжі з задоволенням допоможуть вдосконалити Ваші знання.


Репетиторський центр надає 5% знижку, що знайшли інформацію про нас на (osvita.com.ua)!

Детальніше:

Назва школи: Dialogue online


- тeл.: 095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: info@online-language.org
- ICQ: 336410997

сайт представника у Запоріжжі www.dialogue-zp.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок