Опис курсу

Підготовка до DELF DALF в Запоріжжі

Dialogue online - репетиторський центр, де Ви можете підготуватися до здачі іспитів DELF DALF в Запоріжжі. У нашій школі працюють викладачі, які володіють сучасними технологіями навчання і мають рівень знань не менш С1. Для того, щоб стати учнем школи Dialogue online, Вам необхідно зв'язатися з адміністратором і замовити перше безкоштовне заняття. Перше безкоштовне заняття дозволяє Вам не тільки спробувати свої сили, але і дасть Вам можливість визначити рівень володіння мовою, а також підібрати програму навчання і відповідний підручник.

Ви зможете займатися іноземною мовою в найбільш зручних для Вас умовах, не виходячи з дому, тому що навчання відбувається за допомогою програми Скайп. Вам лише необхідно мати підключення до Інтеренту і встановлену програму Скайп. Таким чином, підготуватися до здачі DELF DALF в Запоріжжі Ви зможете, перебуваючи вдома, цим Ви заощадите свій час і гроші, і дозволите собі займатися з кращими викладачами України. Час проведення занять для Вас підберуть індивідуально.

Більш детальну інформацію про послуги школи Dialogue online Ви зможете отримати на основному сайті нашої школи, який знаходиться за такою адресою: http://online-language.org

Для того, щоб отримати консультацію, стосовно послуг школи Dialogue online, Вам необхідно зв'язатися з адміністратором сайту будь-яким з перерахованих далі способів (skype, e - mail, мобільний телефон). Контакти також вказані на основному сайті, і на сайті представника в Запоріжжі.

Бажаємо Вам удачі у підготовці до іспитів DELF DALF в Запоріжжі! Також у нашій школі Ви можете отримати 5% знижку на заняття, або кожен 20 урок безкоштовно, назвавши адресу (osvita.com.ua).

Детальніше:

Назва школи: Dialogue online

- тeл.: 095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: info@online-language.org
- ICQ: 336410997

сайт представника у Запоріжжі www.dialogue-zp.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок