Опис курсу

Пропонуємо заняття з репетитором французької мови в Запоріжжі.

Всі викладачі школи Dialogue online мають вищу філологічну освіту, володіють мовою на рівні С1 - С2, мають відповідні дипломи міжнародного зразка, що підтверджують високий рівень знань, тривалий досвід роботи викладачами іноземних мов. Наші викладачі проходять стажування за кордоном, зберігають високий рівень знань і вдосконалюють їх за допомогою постійної практики з носіями мов. Більш детальна інформація про викладачів нашої школи міститься на основному сайті http://online-language.org

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому спеціально для того, щоб Ви спробували свої сили у вивченні мови онлайн з викладачем, підібраним для Вас, Вам надається послуга першого пробного безкоштовного заняття. Під час пробного уроку, Ви зможете зрозуміти, чи підходить Вам репетитор французької та форма навчання. Також викладач визначить Ваш рівень володіння іноземною мовою, виходячи з мети Вашого навчання, підбере відповідні матеріали для навчання і необхідну програму. Ви отримаєте докладні інструкції та рекомендації стосовно подальшого навчання. Ви зможете вибрати відповідний для Вас час занять, так як наші репетитори французького знаходяться онлайн практично цілодобово. Процес навчання проходить з використанням програми Скайп, тобто віддалено. При цьому Ви отримуєте можливість займатися з кращими фахівцями України та інших країн.

Зв'язавшись з адміністратором будь-яким зручним для Вас способом, Ви зможете замовити перше безкоштовне заняття з професійним репетитором французької в Запоріжжі.

Учні, які хочуть займатися з репетитором французької в Запоріжжі, можуть отримати 5% знижку на заняття, назвавши адресу (osvita.com.ua). Бажаємо успіху у вивченні мов!

Детальніше:

Назва школи: Dialogue online

- тeл.: 095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: info@online-language.org
- ICQ: 336410997

сайт представника у Запоріжжі www.dialogue-zp.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок