Опис курсу

Підготовка до Кембріджських іспитів KET PET FCE CAE в Одесі.

  • Наші репетитори дадуть Вам детальні консультації і якісно підготують Вас до здачі Кембріджського іспиту будь якого рівня. Ми пропонуємо тільки індивідуальну підготовку до KET PET FCE CAE в Одесі.
  • Перед першим заняттям ми тестуємо ваш рівень знань, визначаємося з наповненістю і складом програми навчання. Час проведення занять та їх кількість визначаються виходячи з Ваших уподобань.
  • Всі наші репетитори є професіоналами найвищого класу, кваліфікація яких підтверджена відповідними дипломами та сертифікатами.
  • Весь процес підготовки до KET PET FCE CAE в Одесі здійснюється за допомогою програми скайп і технологій дистанційної освіти. Ми пропонуємо лише перевірені методики викладання і класичний підхід до освітнього процесу, з тією лише різницею, що Ви бачите викладача не поруч з собою, а на моніторі.

Більш детальна інформація на основному порталі
http://online-language.org/

  • На даний момент на рахунку нашого репетиторської колективу вже є велика кількість учнів, які досягли бажаного результату і здали іспити KET PET FCE CAE в Одесі. Телефонуйте і пишіть нам, і стаєте одним з них:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок