Опис курсу

Репетитор англійської мови в Одесі.

Викладацький колектив Dialogue online готовий надати Вам кращих репетиторів англійської мови в Одесі. Ми є спільнотою репетиторів професіоналів і співпрацюємо з викладачами по всій Україні. До початку роботи з нами, абсолютно всі викладачі проходять строгий відбір і співбесіди з філологами. Всі репетитори англійської, яких ми можемо запропонувати Вам в Одесі, є професіоналами високого класу і мають всі необхідні дипломи і сертифікати.

Програма занять розробляється для Вас індивідуально. Час проведення і кількість занять також визначаємо в індивідуальному порядку. При проведенні занять наші репетитори англійської активно використовують технології дистанційного навчання і програму скайп. Ми пропагуємо класичні перевірені часом методики і класичний підхід у процесі вивчення мов. З тією лише різницею, що застосування інтернет технологій дозволить Вам не витрачати час на переїзди і займатися з кращими репетиторами англійської в Одесі за демократичною ціною!

  • тел.: (095) 235-14-50 (097) 125-23-34
  • Skype: online.language
  • E-mail: info@online-language.org
  • Сайт http://online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок